Nie można logować się do usługi Lync Online przy użyciu domeny, który jest skonfigurowany dla pełnego ponownego delegowania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2526143 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Spróbuj zarejestrować się w programie Microsoft Lync Online w usłudze Office 365 jako klient Microsoft Office 365 Small Business, który ma niestandardowe domeny zweryfikowane, pojawi się komunikat o błędzie wskazujący, że serwer jest tymczasowo niedostępny.

UwagaOffice 365 Small Business klientów, którzy mają własne sprawdzone domeny mają te domeny pełni redelegated do usługi Office 365. "Pełne domeny domen" wskazuje domenę, dla której rekordy zasobów nazwy serwera (NS) wskaż Office 365. W związku z tym rekordy systemu nazw domen (DNS, Domain Name System), które są wymagane do obsługi funkcji pakietu Office 365 są zarządzane w programie Office 365.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
 1. Upewnij się, że rekordy zasobów NS odwołują się do usługi Office 365. Aby to zrobić, użyj narzędzia Nslookup kwerendy rekordów serwera nazw domeny. Rekordy zasobów NS powinno wskazywać dwa następujące nazwy domeny (FQDN):
  • ns1.bdm.microsoftonline.com
  • ns2.bdm.microsoftonline.com
  • ns3.bdm.microsoftonline.com
  • ns4.bdm.microsoftonline.com
  Uwaga Jeśli domeny niedawno został skonfigurowany dla pełnego domeny domen, należy poczekać na 72 godziny przed uruchomieniem kwerendy.
 2. Jeśli nadal nie możesz się zarejestrować po zmianie rekordów zasobów NS, w publikacji rekordy Lync Online DNS może wystąpić opóźnienie. W takim przypadku przetestuj rekordów DNS. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Przejdź do Analizator połączenia zdalnego Microsoft witryny sieci Web.
  2. Kliknij kartę usługi Office 365 .
  3. W obszarze Badań Lync firmy Microsoftkliknij przycisk Test systemu DNS Lync Office 365, a następnie kliknij Dalej.
  4. Wpisz adres, który umożliwia próbę zalogowania się do usługi Lync Online (na przykład darrin@contoso.com), a następnie Rozpocznij test.
  Ten test sprawdza, czy wszystkie cztery rekordy DNS, które są wymagane przez usługi Lync Online, aby ustalić, czy są one prawidłowo skonfigurowane. Wyniki testu będzie przypominał następujący wynik.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu z wynik w teście analizatora zdalnego łączność
Jeśli rekordy NS i rekordy Lync usługi (SRV) są poprawne, standardowe rozwiązywanie Lync Zaloguj. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następujący artykuł bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2541980 Jak rozwiązywać problemy zalogować Lync Online
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2526143 - Ostatnia weryfikacja: 14 lipca 2014 - Weryfikacja: 20.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365p o365022013 after upgrade kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2526143 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2526143

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com