Çevrimiçi Lync için yapılandırılmış bir etki alanı için tam redelegation kullanarak oturum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2526143 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Lync Online Office 365'te özel doğrulanmış etki alanı olan bir Microsoft Office 365 Small Business müşteri olarak oturumu açmaya çalıştığınızda, sunucu geçici olarak devre dışı olduğunu belirten bir hata iletisi alırsınız.

NotÖzel doğrulanmış etki alanınız office 365 küçük işletme müşterileri için Office 365 tam olarak redelegated bu etki alanları vardır. "Tam etki alanı redelegation" bir etki alanı için ad sunucusu (NS) kaynak kayıtları için Office 365 işaret gösterir. Bu nedenle, Office 365 işlevselliği için gerekli olan etki alanı adı sistemi (DNS) kayıtlarını Office 365 tarafından yönetilir.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için şu adımları izleyin:
 1. NS kaynak kayıtları için Office 365 işaret ettiğinden emin olun. Bunu yapmak için etki alanınızın ad sunucusu kayıtlarını sorgulamak için Nslookup aracını kullanın. NS kaynak kayıtları aşağıdaki tam etki alanı adları (FQDN) ikilisi göstermelidir:
  • ns1.bdm.microsoftonline.com
  • ns2.bdm.microsoftonline.com
  • ns3.bdm.microsoftonline.com
  • ns4.bdm.microsoftonline.com
  Not Etki alanı için tam etki alanı redelegation kısa süre önce yapılandırılmışsa, sorguyu çalıştırmadan önce 72 saat beklemeniz gerekir.
 2. NS kaynak kayıtlarını değiştirdikten sonra hala oturum açamıyorsanız, bir gecikme olabilir çevrimiçi Lync DNS kayıtlarını yayımlama. Bu durumda, DNS kayıtlarını sınayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Gözat Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi .
  2. Office 365 sekmesini tıklatın.
  3. Microsoft Lync testlerialtında Office 365 Lync DNS sına' yı tıklatın ve sonra İleri' yi tıklatın.
  4. Lync Online'da (örneğin, darrin@contoso.com) oturum açmak için kullandığınız adresi girin ve test başlatın.
  Bu sınama, çevrimiçi Lync bunlar doğru yapılandırılmış olup olmadığını belirlemek için gerekli olan tüm dört DNS kayıtlarını inceler. Test sonuçlarını aşağıdaki çıktıyı benzeyecektir.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Uzak bağlantı Çözümleyicisi test sonucunun ekran görüntüsü
NS ve Lync hizmet (SRV) kayıtlarını doğruysa, standart Lync oturum aç sorun giderme gerçekleştir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2541980 Lync Online oturum açma sorunları nasıl giderilir
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2526143 - Last Review: 14 Temmuz 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 19.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Lync Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365p o365022013 after upgrade kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2526143 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2526143

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com