XIMS: Internet Mail obsahující atribut neplatné X Mac Creator je archivovaný po inovaci na Exchange Server 5.5 Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 252624 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po použití Exchange Server verze 5.5 Service Pack 3 nelze odeslat internetovou poštovní zprávu, která obsahuje neplatný atribut X Mac Creator v záhlaví pošty. Zpráva pošty Internetu archivovány a ID události 12006 a 4117 ID událostí jsou zobrazeny v prohlížeči událostí WINDOWSNT. Neplatný atribut X Mac Creator je vytvořen, pokud připojit binárních souborů Macintosh některé internetové pošty aplikace pro systém Macintosh.

Příčina

Typ Mac X – a X Mac Creator atributy ignorovány 5.5 Service Pack 2 a starší verze Exchange Server. Exchange Server verze 5.5 Service Pack 3 podporuje záhlaví, které obsahují tyto atributy zprávy. Ale pokud atributy v záhlaví těchto obsahují neplatná data formátu, Exchange Server verze 5.5 Service Pack 3 přesune zprávu do složky archivu namísto jej doručíte.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191914XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5
K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5 Service Pack 3. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 252624 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB252624 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:252624

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com