Nelze upravit FrontPage a Visual InterDev soubory po inovace systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 252769 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu počítače na systém Windows 2000 může již možné upravovat soubory aplikace FrontPage a Microsoft Visual InterDev. Vytváření stránek a uložit na server ve složce Wwwroot, ale nelze upravit.

Tento problém může dojít v počítačích inovovali na systém Windows 2000 se službou Internet Information Server (IIS) 4.0 (nainstalovaná se všechna výchozí nastavení) tiskárny v systému Windows NT 4.0. Tomuto chování dochází pouze jednotku obsahující složku Wwwroot je převeden ze systému FAT na NTFS během inovace.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože na složce Wwwroot nesprávně nastavena dědičná oprávnění.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Toto chování obejít, ručně změnit oprávnění NTFS ve složce Wwwroot.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Další informace

Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000
Složku InetPub (a všechny soubory a složky v této složce) obdrží dědičná seznam řízení přístupu (ACL), které poskytuje úplné řízení Everyone a přijímá položky řízení bez dědičná přístupu (ACE), které poskytují úplný System a Administrators.

Při inovaci rozšíření FrontPage server extensions oprávnění na složce InetPub\Wwwroot jsou změněny z úplný na čtení Everyone ACE, protože přidělení oprávnění Úplné řízení Everyone na obsahu mohou být vzdáleně vytvořen vytvoří děr zabezpečení.

To ponechá seznamu ACL na složce Wwwroot jako Everyone: čtení (dědičná) a Administrators a System oprávnění Úplné řízení, ale není dědičná. Nové soubory nebo složky, které jsou přidány do složce Wwwroot v tomto okamžiku přijímat pouze dědičná Everyone: čtení ACE (což znamená, že po vytvoření souborů nebo složek jejich nelze upravit).

Po upgradu Pokud uzamknout dolů složku Program Files, takže-správci nelze zapisovat, pravděpodobně vytvoříte podobný problém. Složky, má tyto není dědičná ACE pro správce a systému je přerušeno po uživatel rozhodne zpřísní změnou Everyone (nebo v některých případech Power Users) oprávnění u složky oprávnění jen. Přidat nové soubory do složky, ale nelze upravit ani, které po upgradu. Například Pokud omezíte oprávnění složky Program Files, můžete nainstalovat nový produkt jako správce, protože je možné vytvořit soubory ve složce Program Files, ale program nemůže inovovat, protože nemáte oprávnění k zápisu do souborů po jejich vytvoření.

Vlastnosti

ID článku: 252769 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB252769 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:252769

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com