Rozwiązywanie problemów z gry w trybie online przy użyciu programu Internet Explorer

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2528246 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Podczas gry w trybie online z witryn sieci Web, takich jak Facebook, Yahoo, MSN i innych witryn sieci Web przy użyciu programu Internet Explorer można zauważyć, że gry online nie może dokonywać zgodnie z oczekiwaniami. Odtwarzanie lub próbuje grać w gry online daje następujące wyniki:
 • Gry może nie pobierać
 • Nie można uruchomić gier
 • Gry nie może załadować się całkowicie
 • Niektóre funkcje gry mogą działać
 • Może Ci spadł z gier lub gier serwisu WWW podczas gry
 • Na ekranie mogą być czarne podczas gry
 • Gry mogą się zawieszać podczas odtwarzania
UwagaJeśli masz problemy z funkcjonalnością programu Internet Explorer, inne niż tylko gry, kliknij łącze poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu w witrynie firmy Microsoft.
Porady dotyczące rozwiązywania problemów, gdy program Internet Explorer ulega awarii lub przestaje działać

Więcej informacji

Najczęstszą przyczyną jest to dodatek brakuje lub jest nieaktualny, co jest potrzebne do gry. Większość gier online są oparte na technologii Silverlight, Flash lub Java i Żądaj dodatki programu Internet Explorer do działania.

W większości przypadków, zapewniając, że masz najnowsze aktualizacje dla systemu Windows, programu Internet Explorer i wszelkie dodatki programu Internet Explorer może pomóc rozwiązać większość problemów.

Rozwiązywać problemy z gry online problemy w programie Internet Explorer, wykonaj następujące czynności:

Program Internet Explorer

Jeśli używasz miejsce jego wersji wstępnej programu Program Internet Explorer 9, Pobierz i zainstaluj wersję, a następnie Zastosuj wszystkie odpowiednie aktualizacje oferowane w witrynie Windows Update.

Jeśli używany jest Filtrowanie formantów ActiveX lub Ochronę przed śledzeniem, część zawartości, takich jak gry lub filmy wideo mogą zostać wyłączone. Aby dowiedzieć się, jeśli używany jest filtrowanie formantów ActiveX lub ochronę przed śledzeniem, zobacz ten temat pomocy:
Jak używać śledzenia ochrony i filtrowaniu formantów ActiveX w programie Internet Explorer 9.

Dodatek Microsoft Silverlight

Do gier, które używają technologii Silverlight problemów można rozwiązać przez zaktualizowanie do najnowszej wersji dodatku Silverlight. Następujące kroki rozwiązywania problemów mogą pomóc rozwiązać problem:

 • Zainstaluj najnowszą wersję programuTechnologia Silverlight i upewnij się, że dodatek Silverlight jest włączona w programie Internet Explorer
 • Jeśli konieczne jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie dodatku Silverlight wizyty Pobierz dodatek Microsoft Silverlight Witryna sieci Web i kliknij kartę odinstalowywania dodatku Silverlight
 • Aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów dodatku Silverlight, odwiedź witrynęSpołeczności użytkowników dodatku Silverlight Witryna sieci Web

Java


Gry, które wymagają dodatki Java problemów można rozwiązać przez zaktualizowanie dodatki do najnowszej wersji. Następujące kroki rozwiązywania problemów mogą pomóc rozwiązać problem:

 • Upewnij się, że masz najnowszą wersję programu Java zainstalowane
 • W niektórych przypadkach może być konieczne odinstalowanie Java z listy zainstalowanych programów, a następnie ponownie zainstalować najnowszą wersję
 • Aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów języka Java, odwiedź witrynęCentrum pomocy Java Witryna sieci Web

Adobe Flash

Gry, które wymagają dodatki Java problemów można rozwiązać przez zaktualizowanie dodatki do najnowszej wersji. Następujące kroki rozwiązywania problemów mogą pomóc rozwiązać problem:

 • Aktualizację do najnowszej wersji Adobe Flash
 • W niektórych przypadkach może być konieczne odinstalowanie programu Adobe Flash z listy zainstalowanych programów, a następnie ponownie zainstalować najnowszą wersję
 • Aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów w programie Adobe Flash odwiedź witrynę Adobe Flash, Pomoc i obsługa techniczna Witryna sieci Web

Adobe Shockwave Player

Gry, które wymagają Adobe Shockwave Player dodatki problemów można rozwiązać przez zaktualizowanie dodatki do najnowszej wersji. Następujące kroki rozwiązywania problemów mogą pomóc rozwiązać problem:
 • Aktualizację do najnowszej wersji Adobe Shockwave
 • W niektórych przypadkach może być konieczne odinstalowanie programu Adobe Shockwave Player z listy zainstalowanych programów, a następnie ponownie zainstalować najnowszą wersję
 • Aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów Adobe Shockwave, odwiedź Adobe Shockwave Player Pomoc i obsługa techniczna Witryna sieci Web

Upewnij się, że dodatki zainstalowane i włączone

Należy upewnić się, że dodatki niezbędne są włączone w programie Internet Explorer, aby zrobić to wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom program Internet Explorer i kliknij ikonę Narzędzia , a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe
 2. Kliknij kartę programy , a następnie kliknij przycisk Zarządzaj dodatkami
 3. Z zaznaczenia Pokaż listy rozwijanej wybierz polecenie Uruchom bez uprawnień
Znajdź następujące dodatki na wyświetlonej liście i upewnij się, że Stan jest wyświetlany jako włączone

UwagaPodczas sprawdzania, czy jest zainstalowany dodatek można również sprawdzić bieżącą wersję dodatku.

Dodatek dla Dodatku Microsoft Silverlight jest wymieniony jako:
 • Dodatek Microsoft Silverlight
Dodatki programu Adobe Flash i Adobe Shockwave Player są następujące:

 • Formantu Shockwave Active X
 • Shockwave Flash Object
Dodatek dla języka Java jest wymieniony jako:
 • Dodatek Java (może być wielu dodatków)

Właściwości

Numer ID artykułu: 2528246 - Ostatnia weryfikacja: 16 stycznia 2013 - Weryfikacja: 5.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows Internet Explorer 9
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2528246 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2528246

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com