Oprava: Nelze připravíte uvádění na trh v Commerce Server 2007 nebo Commerce Server 2009 v případě, že existuje mnoho obchodních dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2528973 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud existuje mnoho marketingové údaje, nelze fáze uvádění na trh v Microsoft Commerce Server 2007 nebo Microsoft Commerce Server 2009. Například přidat počet kódů podporu uvádění na trh před fáze uvádění na trh.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chyby vypršení časového limitu.

Při pokusu o stadiu uvádění na trh, funkce časového limitu je nastavena na 30 sekund v Commerce Server 2007 a Commerce Server 2009. Proto chyby vypršení časového limitu dochází, pokud existuje velké množství dat uvádění na trh.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použijte následující opravu hotfix. Použijete-li následující opravu hotfix, můžete nakonfigurovat funkce časového limitu v souboru Cssrv.exe.config.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít Microsoft Commerce Server 2007 Service Pack 2 (SP2) nebo Microsoft Commerce Server 2009 nainstalován.

Požadavek na restartování

Není nutné restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Commerce Server 2007 Service Pack 2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Csssrv.exe.configNení k dispozici18430. Března-201112: 19Není k dispozici
Microsoft.commerceserver.staging.businessdatastagingframework.dll6.0.4109.61108,48031. Března-201113: 52x 86
Server Commerce Server 2009
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Cs2009hotfixhelper.exe6.0.4171.4712,13627. Dubna-201109: 03x 86
Csssrv.exe.configNení k dispozici18430. Března-201112: 22Není k dispozici
Microsoft.commerceserver.staging.businessdatastagingframework.dll6.0.4171.47108,48027. Dubna-201109: 03x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o fázi obchodních dat naleznete na následujícím webu MSDN:
Jak fázi obchodních dat

Vlastnosti

ID článku: 2528973 - Poslední aktualizace: 9. května 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Commerce Server 2009 Enterprise
  • Microsoft Commerce Server 2009 Standard
  • Microsoft Commerce Server 2007 Developer Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Commerce Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2528973 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2528973

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com