Při instalaci aktualizace Service Pack 1 pro systém Windows 7 dojde k chybě 0x8004a029 nebo 0x80004005 E_FAIL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2530477 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci aktualizace Service Pack 1 pro systém Windows 7 může dojít k některé z následujících chyb:

0x80004005 – E_FAIL

0x8004a029

Příčina

Tato situace může nastat, pokud počet nainstalovaných ovladačů síťových filtrů překročí určený limit. Ve výchozím nastavení je v systému Windows 7 nastaven limit 8 a maximální povolený limit je 14.

Řešení

Chcete-li, abychom tyto potíže vyřešili za vás, přejděte k části Automatická oprava. Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte k části Manuální oprava.

Automatická opravaChcete-li tyto potíže odstranit automaticky, klikněte na tlačítko nebo odkaz Opravit. V dialogovém okně Stažení souboru klikněte na položku Spustit a postupujte podle kroků v průvodci opravou.


Opravit tyto potíže
Microsoft Fix it 50738


Poznámky:
  • Tento průvodce může být k dispozici pouze v angličtině. Tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows.
  • Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, můžete opravu uložit na jednotku USB Flash nebo na disk CD a spustit ji v příslušném počítači později.

Poté přejděte k části Byly potíže vyřešeny?.Manuální oprava

Chcete-li tyto potíže vyřešit, upravte hodnotu podklíče registru HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\. Postupujte takto:

1. Klikněte na tlačítko Start, na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klikněte na tlačítko OK.

2. Vyhledejte následující podklíč registru a klikněte na něj:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\

3. V pravém podokně klikněte pravým tlačítkem myši na položku MaxNumFilters a pak klikněte na příkaz Změnit.

4. Nastavte hodnotu 14, klikněte na možnost Desítková a klikněte na tlačítko OK.

Poznámka: Výchozí hodnota je 8, maximální hodnota je 14.

5. Ukončete Editor registru.

Je-li v počítači nainstalováno více než 14 ovladačů filtrů, výše uvedený klíč registru problém nevyřeší. Je-li nainstalováno více než 14 ovladačů síťových filtrů, odeberte počet nainstalovaných ovladačů filtrů potřebný k tomu, aby mohla instalace aktualizace Service Pack proběhnout úspěšně. Ovladače síťových filtrů lze odebrat z vlastností síťového připojení v souboru Ncpa.cpl.

Poznámka: Neodebírejte výchozí ovladače síťových filtrů od společnosti Microsoft, například ovladače Klient sítě Microsoft, Plánovač paketů technologie QoS, Sdílení souborů a tiskáren v sítích Microsoft nebo kteroukoli z obsažených položek protokolu IP (Internet Protocol). Mezi příklady ovladačů síťových filtrů od jiných výrobců patří brány firewall, software technologie QoS nebo software pro virtualizaci sítě.


Byly potíže vyřešeny?

  • Ověřte, zda jsou potíže vyřešeny. Pokud ano, v této části již pro vás nejsou žádné potřebné informace. Pokud potíže přetrvávají, můžete kontaktovat podporu.
  • Uvítáme vaše názory. Chcete-li nám sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v blogu Fix it for me (Automatická oprava) nebo nám odešlete e-mailovou zprávu.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 2530477 - Poslední aktualizace: 22. listopadu 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme KB2530477

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com