Windows 7 hoolduspaketi SP1 installimine nurjub tõrgetega 0x8004a029 või 0x80004005 ? E_FAIL

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2530477 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SÜMPTOMID

Windows 7 hoolduspaketi SP1 installimine võib nurjuda järgmiste tõrgetega:

0x80004005 ? E_FAIL

0x8004a029

PÕHJUS

See võib juhtuda, kui installitud võrgufiltri draiverite arv ületab määratud limiidi. Windows 7 vaikelimiit on 8 ja maksimaalne lubatud limiit on 14.

LAHENDUS

Kui soovite, et lahendaksime probleemi teie eest, minge jaotisse ?Lahenda minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahenda minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Lahenda. Klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadimine nupul Käita ja järgige viisardi Lahenda juhiseid.


Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50738


Märkused
  • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
  • Kui te ei ole arvutis, kus probleem esineb, salvestage lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käitage see probleemses arvutis.

Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Probleemi lahendamiseks reguleerige registri alamvõtme HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\ väärtust. Selleks toimige järgmiselt.

1. Klõpsake nupul Start, käsul Käita, tippige käsk regedit ja klõpsake seejärel OK.

2. Otsige üles järgmine registri alamvõti ja klõpsake sellel:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\

3. Paremklõpsake paremas paanis suvandil MaxNumFilters ja klõpsake seejärel käsul Muuda.

4. Määrake väärtuseks ?14? ja klõpsake suvandi Kümnendarvl valimiseks. Seejärel klõpsake OK.

Märkus. Vaikeväärtus on 8, 14 on maksimaalne väärtus.

5. Sulgege registriredaktor.

Kui teie arvutisse on installitud rohkem kui 14 filtrit, ei leevenda ülalolev registrivõti probleemi. Kui installitud on rohkem kui 14 võrgufiltri draiverit, eemaldage liigsed installitud filtridraiverid, et hoolduspaketi installimine edukalt lõpetada. Võrgufiltri draiverid saab eemaldada võrguühenduse atribuutides asukohas Ncpa.cpl.

Märkus. Ärge eemaldage Microsofti võrgufiltrite vaikedraivereid, nagu Microsofti võrkude klient, QoS paketiajasti, Failide ja printeri ühiskasutus Microsofti võrkudes või mis tahes kaasasolevad Internet Protocoli kanded. Kolmanda osapoole võrgufiltrite draiverid on näiteks tulemüür, QoS-i tarkvara või võrgu virtualiseerimistarkvara.


Kas see lahendas probleemi?

  • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
  • Hindame teie tagasisidet. Lahenduse kohta tagasiside andmiseks või probleemist teatamiseks jätke kommentaar ajaveebi ?Lahenda minu eest? või saatke meile meil.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Atribuudid

Artikli ID: 2530477 - Viimati läbi vaadatud: 22. november 2011 - Redaktsioon: 1.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Märksõnad: 
kbmsifixme kbfixme KB2530477

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com