Problémov účet pre federalizovaných používateľov v Office 365, Azure alebo Windows Intune

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2530590 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o overenie Microsoft cloud služby také asOffice 365, Microsoft Azure alebo Windows Intune pomocou združeného účet, overenie je neúspešné, a jedného alebo viacerých z nasledujúcich problémov sa vyskytujú:
 • Z príkazového prihlasovacie, pri pokuse aktualizovať Užívateľské meno pole pomocou združeného užívateľské meno panela s adresou prehliadača obsahuje URL, ktorá sa podobá nasledujúci príklad, namiesto webovej stránky, ktorá obsahuje "Prihlásiť sa na <AD fs="" endpoint="" name="">" odkaz:</AD>
  https://login.microsoftonline.com/login.srf?...
 • Po prihlásení pomocou združeného účet a môžete skúsiť na prístup k prostriedku služby cloud, napríklad Office 365, Outlook Web App, SharePoint Online, alebo Lync Online, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
  Prístup bol odmietnutý

PRÍČINA

Ak tieto problémy sa vyskytujú iba pre niektoré používateľské kontá, znamená to, že tieto používateľské kontá sú pravdepodobne súbor nesprávne v lokálnej služby Active Directory prostredie. V tomto scenári, jeden alebo viac z nasledujúcich položiek môže zriadiť nesprávne:
 • Zle hlavné meno (UPN) a heslo sú používané.
 • UPN nie je aktualizovaný pre používateľské kontá.

  V tomto prípade Prípona hlavného mena používateľa pre každé konto identity federated musí aktualizovať, aby odrážal federatívne doménové meno. Ak chcete overiť konto používateľa UPN, postupujte nasledovne:
  1. Na miestne radiči domény služby Active Directory, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programyOK Administratívne nástrojeTlačidlo Microsoft Office Služba Active Directory Users a počítače.
  2. Kliknite pravým tlačidlom myši na používateľské konto, ktoré chcete zmeniť, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  3. Vývojár Účet Tab, uistite sa, že UPN príponu externého priestoru názvov je uvedený v zozname v ľavom hornom rohu a potom kliknite na tlačidlo a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 • Office 365 používateľské konto nie je licencovaný pre Office 365 prostriedok

  Je obmedzený prístup k Office 365 zdrojov pre ktoré používateľské konto nemá licenciu. Ak chcete skontrolovať stav licencie pre používateľské konto, postupujte nasledovne:
  1. Prihláste sa do portálu (Office 365https://portal.Office.com) s kontom Office 365 admin užívateľa. Spravovaný účet môžete použiť, ak je to nutné.
  2. Kliknite na položkuAdmin, kliknite na tlačidlo Office 365a v ľavej navigačnej tably, kliknite na tlačidlopoužívatelia a skupiny.
  3. V zozname používateľov, vyhľadajte používateľské kontá, ktoré chcete testovať, a potom vyberte Zobrazovaný názov. Skontrolujte, či každé používateľské konto má požadované licencie pre Office 365 prostriedok.
  4. VyberteVybrať všetky položky.

   Ak nie je uvedené používateľské konto, ktoré chcete testovať, synchronizácia služby Active Directory môže synchronizácia konta Windows Azure Active Directory (Windows Azure AD).

   Poznámka: Ak používateľské konto má lokálnej poštovej schránky, nie je vytvorená schránku balíka Office 365. Tento konkrétny zdroj zostane neprístupný, aj keď sa používateľské konto je licencovaný pre Exchange Online.
 • Subdoména nebude dediť nadradenou doménou federácie nastavenia

  Keď subdomény, ako subdomain.contoso.com, sa pridáva pred jej nadradenou doménou, napríkladdoména contoso.com, subdomény automaticky zdedí nadradenou doménou federácie stav. Ak chcete zistiť stav dedenia, postupujte nasledovne:
  1. Prihlásenie do Office 365 (https://portal.Office.com) s kontom Office 365 admin užívateľa. Spravovaný účet môžete použiť, ak je to potrebné.
  2. Kliknite na položkuAdmin, a potom v ľavej navigačnej tably, kliknite na tlačidloDomény.
  3. V zozname domény vyhľadajte názov združenej subdomény a zistite, či Typ domény je nastavená na Jediné prihlásenie.
  4. Opakujte krok 1 krok 3 pre nadradenej domény. Ak Typ domény nastavenie sa odlišuje od nastaveniu subdoménu, subdomény boli osirel z nadradenej.
 • Problémy synchronizácie adresára sú správne používateľské konto konfiguráciu lokálneho bráni synchronizáciu Windows Azure AD.

  Jediné prihlásenie (SSO) sa opiera o identické používateľské kontá sú zastúpené v oboch lokálnej služby Active Directory a systému Windows Azure AD. Synchronizácia adresára je zodpovedný za to, že rovnaké Office 365 používateľské konto je vytvorená pre každé lokálne používateľské konto. Prihlásiť sa môžu zlyhať keď adresár synchronizácia nemá sync správny účet nastavenia lokálnej služby Active Directory systému Windows Azure AD.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jeden alebo viaceré z nasledujúcich metód:
 • Uistite sa, že správne UPN a heslo sú používané pre prihlásenie.
 • UPN nie je aktualizovaný na federatívne účtov.

  Pre viac informácií o tom, ako tento problém vyriešiť, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
  2392130 Problémov užívateľské meno ktoré nastanú pre federalizovaných používateľov, keď sa prihlásiť do Office 365, Windows Azure alebo Windows Intune
 • Office 365 používateľské konto nie je licencovaný pre Office 365 zdrojov.

  Ak chcete vyriešiť tento problém, použite Office 365 portálu na priradenie licencie na príslušné používateľské kontá, ktoré vyžadujú licenciu.
 • Úrad 365 subdomény nebude dediť nadradenou doménou federácie nastavenia.

  Ak chcete vyriešiť tento problém, odstráňte subdomény z Office 365 portálu. Pre viac informácií o odstraňovaní domény, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Odstránenie domény
  Po odstránení domény musíte znova vytvoriť doménu. Pre viac informácií, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pridanie domény do balíka Office 365
  Pri obnovení domény subdoménu zdedí nadradenej domény Typ domény nastavenie.

  Poznámka: Overenie domény pomocou záznamov DNS TXT alebo záznamy MX nie je potrebný pre opätovné vytvorenie poddoménu pretože subdoména je uznávaný ako súčasť už overené nadradenej domény.
 • Problémy synchronizácie adresára zabrániť konfiguráciu lokálneho používateľa účtu synchronizácii správne Windows Azure AD.

  Ak chcete zistiť, či došlo k účtu nesúlad, postupujte nasledovne:
  1. Zmeňte menšie (svojvoľné) služby Active Directory lokálne používateľské konto.
  2. Vynútiť synchronizáciu adresárov. Viac informácií o tom, ako vynútiť synchronizáciu, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
   Vynútiť synchronizáciu adresárov
   Informácie o tom, ako zistiť, či Synchronizácia bola úspešná, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
   Overenie synchronizácie adresárov
   Drobné zmeny nie sú synchronizované s Office 365 používateľskému kontu, adresár synchronizácia problém môže spôsobiť tento problém.

  Poznámka:
  Synchronizácia adresára môže úspešne synchronizovať bez aktualizácie používateľa UPN na príslušnú hodnotu Ak používateľské konto už je licencovaný.

  Pre viac informácií o tom, ako aktualizovať UPN v tomto prípade, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
  2523192Mená používateľov balíka Office 365, Azure alebo Windows Intune nezhodujú lokálnym atribútom UPN alebo alternatívne prihlasovacie ID

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365webové stránky aleboAzure služby Active Directory Fórum webové stránky...

Vlastnosti

ID článku: 2530590 - Posledná kontrola: 13. júla 2014 - Revízia: 19.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365022013 o365m kbmt KB2530590 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2530590

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com