OEM Destek Araçları 3 Service Release 2 kullanılabilirlik aşama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 253066 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Özgün donatım üreticisi (OEM) Destek Araçları, Windows NT 4.0 tabanlı ve Windows 2000 tabanlı bilgisayarlar için sağlanan sorun giderme ve geliştirme araçları olan. Bu araçlar varolan hata ayıklama araçlarını bir çekirdek hata ayıklayıcısı işlevselliğini genişletmek, bağlı olan yeni bir hata ayıklama yöntemleri temel alabilir ve geliştirme desteği bazı yeni özellikler sağlar. Bu makalede, bu araçları ve bunları yüklemek hakkında bilgi sağlar.

Not: OEM Destek Araçları Phase 2 Service Release 2 Ayrıca kullanıcılar aşağıdaki kümesi için kullanılabilir:
 • Windows NT 3.51 üzerinde 86 platformu (artık desteklememektedir Windows NT 3.51 aşama 3) çalışma 2 <a1>Araçlar</a1> (herhangi bir araç) kullanıcıların aşama
 • Windows NT 4.0 Alpha platform (Aşama 3 artık Windows NT 4.0 Alpha üzerinde destekler) çalışma 2 <a1>Araçlar</a1> (herhangi bir araç) kullanıcıların aşama
 • X 86 platformu (Aşama 3'te havuzu geliştirmeler emekli), Windows NT 4.0 üzerinde çalışan 2 havuzu geliştirmeler kullanıcılar aşama
OEM Destek Araçları Phase 2 Service Release 2 hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
254096OEM Destek Araçları 2 Service Release 2 kullanılabilirlik aşama
 • OEM Destek Araçları aşama 3 Service Release 2, 23 Haziran 2000 yayımlanmıştır.
 • OEM Destek Araçları aşama 3 Service Release 1, 25 Nisan 2000 yayımlanmıştır.
 • OEM Destek Araçları aşama 3 Service Release 0 Şubat 2000'de yayımlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Aşağıdaki OEM Destek araçlarını kullanılabilir:

Çekirdek hata ayıklayıcı uzantıları

Not: Bu aracın aşama 3 SR0 aşama 3 SR2 arasındaki hiçbir değişiklik yapıldı.

Bir hata ayıklayıcı uzantıları, inceleme ve çekirdek veri yapılarını, daha geniş bir aralığı çözümlenmesi zaman, özellikle kilitlenme dökümleri ile ilgili yardımcı olabilir.

Çekirdek bellek alanı Çözümleyicisi

Not: Bu aracın aşama 3 SR2 güncelleştirildi. Daha fazla bilgi için lütfen starthere.htm bakın. Aşağıdaki yönergeleri her aşama 3 SR2 paketi ayıklayın starthere.htm kullanılabilir.

Birkaç farklı "kişiliklerini ile" teslim edilen BIR buluşsal yöntemlerini tabanlı çekirdek bellek kilitlenme bilgi dökümü çözümleme aracı:

Kişilik 1

Tanımlama ve kapsamlı bir çekirdek alanı veri öğeleri ve aralarında ilişkiler inceleme ve etkileşimli bir komut satırı arabiriminden bu bilgileri açıklamanızı Uzman bir hata ayıklayıcı yardımcı.

Kişilik 2

Tanımlama ve çözümleme sorunlarının durma kodlarını, son kullanıcı için sunulan sonuçlarla çekirdek alana algıladı anomalous koşulları temel alan.

Kişilik 3

Benzer kişilik 2 dışında kullanın ve daha önce görülen çöküyor merkezi veritabanındaki hakkındaki bilgileri güncelleştirmek yeteneğini de içerir.

Kullanıcı modu işlemi dökümü

Not: Bu aracın aşama 3 SR2 güncelleştirildi. Daha fazla bilgi için lütfen starthere.htm bakın. Aşağıdaki yönergeleri her aşama 3 SR2 paketi ayıklayın starthere.htm kullanılabilir.

Dr. Watson uyumlu User.dmp dosyaları gibi Csrss.exe veya Explorer.exe, çalışan tüm Win32 işleminin invading veya bunları hata ayıklama ve bunları ayıklarken sonlandırılıyor olmadan oluşturmak için kullanıcılar izin veren BIR araç tamamlanır. Bu araç, komut satırında veya bir anında anahtarının döküm dosyalarını el ile oluşturulması ya da otomatik oluşturulması izlenen işlemlerinde özel durumlar ortaya çıktığında verir. Bir işlemin üzerinde--anında "snapshot" dökümü oluşturmanıza olanak çevrimdışı bir Windows hata ayıklayıcısını kullanarak sorunun hata ayıklama birine izin.

Kullanıcı modu işlem dökümünü ayıklama hizmet programı için bir çekirdek modu

Not: Bu aracın aşama 3 SR0 aşama 3 SR2 arasındaki hiçbir değişiklik yapıldı.

Bir çekirdek modu kilitlenme bilgi döküm dosyası kilitlenme anda varolan işlemleri hakkında gelen bilgileri ayıklamak ve sonra bir Windows hata ayıklayıcı tarafından debugged bu işlemleri için kullanıcı modu işlemi döküm dosyalarını oluşturmak için kullanılan araç.

Windows NT File System (NTFS) dosya kesimi bilgisi hizmet programı

Not: Bu aracın aşama 3 SR0 aşama 3 SR2 arasındaki hiçbir değişiklik yapıldı.

Bir NTFS birimi hakkında bilgi dökümü ve hangi birim ve dosya belirlemek için kullanılan BIR araç, belirli bir kesim içerir.

Sürücü Doğrulayıcı ve sistem bilgileri uygulama programı arabirimi (API) Wrapper

Not: Bu aracın aşama 3 SR0 aşama 3 SR2 arasındaki hiçbir değişiklik yapıldı.

Yalnızca Ntquerysystemınformation API ve diğer çeşitli işlevleri aracılığıyla kullanılabilen çeşitli işlevler için sar?c?lar? içeren BIR .dll dosyası.

OEM Destek araçlarını yüklemek için <a0></a0>:

 1. Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  DOWNLOAD
  Download Oem3sr2.zip now
  Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
  Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.
 2. Bu programı diske kaydet ' i tıklatın ve sonra WinZip.exe aracını bilgisayarınıza dosyaları ayıklayın.
 3. Starthere.htm dosyasını okuyun. Bu belge için sürüm notları ve mimari Programcı Başvuru, Kurulum ve kullanım bilgilerini de dahil olmak üzere aracı belirtimlerine bağlantılar içeriyor.
Not: hata ayıklama simge dosyalarını bir yönetici tarafından çekirdek ve kullanıcı modu hata ayıklama, genel değişkenler çözümlemek ve yüklenen yürütülebilir dosya adları çalışabilmesi için bir yöntem sağlamak gereklidir. Simge dosyasını karşıdan yüklemek için aşağıdaki dosya adını tıklatın:
Bu resmi kapatBu resmi aç
DOWNLOAD
Download Oem3sr2s.zip now

Özellikler

Makale numarası: 253066 - Last Review: 21 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbbug kbdebug kbgraphxlinkcritical kbinfo KB253066 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:253066

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com