"Lync nie je možné overiť, že server je dôveryhodný pre vaše prihlasovacie adresu." správa pri vašom prihlásení v roku 2010 Lync overením Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2531068 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri prihlásení Microsoft Lync 2010 overením službe Microsoft Lync Online, zobrazí nasledovné hlásenie v dialógovom okne dôverovať certifikátu:
Lync sa pokúša pripojiť na:

Adresu slu?by AutoDiscovery

Lync nie je možné overiť, či server dôveryhodný pre znak adresu. Napriek tomu pripojiť?
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2637510

Toto dialógové okno sa zobrazí počas prihlasovania alebo po prihlásení.

PRICINA

Toto dialógové okno je "Trust Model" dialógové okno. Zobrazí sa, keď sa pripájate na server, ktorá je známa Lync. Lync musí mať vášho dovolenia na overenie, či dôverujete tomuto serveru. Napríklad v starších obrazovku zastrelila, domainName.contoso.com je neznámy server.

Dialógovom okne môže byť zobrazená v nasledovných prípadoch:
 • Počas prihlasovania sa Lync pripojiť k serveru Lync

  To znamená, že názov Lync server, ktorý sa pokúšate o pripojenie ešte nie je dôveryhodný. Preto Lync požaduje potvrdenie od vás.
 • Po prihlásenie na Lync na pripojenie na server Exchange server

  Po prihlásení, Lync sa pokúša pripojiť k poštovému serveru Microsoft Exchange Server. Toto pripojenie je povinný poskytnúť bohaté Lync funkcie. Ak vaša Lync prihlásiť sa adresa líši od adresu výmeny, sa zobrazí dialógové okno obsahujúce výzvu. V opačnom prípade nie je zobrazený dialógové okno.
Uvedomte si, že je funkcia zabezpečenia, a nie je problém, alebo problém. Lync sa nemôže pripojiť k unknown server dovtedy, kým ste potvrdili, že nie je dôveryhodný.

RIESENIE

Odporúčame overiť názov domény, ktorá je zobrazená v dialógovom okne overte, či je dôveryhodným server, ktorý chcete pripojiť. Ak sa rozhodnete dôverovať server, postupujte nasledovne:
 1. V dialógovom okne kliknite na tlačidlo Vybrať Vždy dôverovať tohto servera, nie nezobrazovať začiarkavacie políčko.
 2. Kliknite na položku Pripojte.
Po vykonaní týchto krokov, dialógové okno sa už nezobrazuje pri pripojení k serveru.

DALSIE INFORMACIE

Dôležité Táto sekcia obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovovať databázu registry v systéme Windows

Ak chcete zabrániť zobrazeniu dialógového okna, môžete upraviť nasledovnú hodnotu databázy registry REG_SZ:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Communicator\TrustModelData
Ak chcete urobiť ručne na jednom počítači, postupujte nasledovne:
 1. Spustite Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte a potom dvakrát kliknite na hodnotu egistry TrustModelData:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Communicator\TrustModelData
 3. Pridajte plne kvalifikovaných domény Name (FQDN) serverové počítača, ktorý sa zobrazí v dialógovom dôverovať Model existujúce hodnoty údajov, ktoré sú uvedené v TrustModelData hodnotu databázy registry.
Dôležité Údaje hodnoty pre hodnotu databázy registry TrustModelData je známa ako adresa záznam (AOR) informácií. Položka AOR je vo formáte z plne kvalifikovaných domény Name (FQDN). Samostatné AOR položky budú uvedené v súbor s hodnotami oddelenými čiarkou oddelený zoznam, tvoriacich údaje hodnoty pre hodnotu databázy registry TrustModelData. Napríklad: contoso.com, adatum.com, server01.fourthcoffeee.com. Všetky dodatočné záznamy AOR by predchádzali s súbor s hodnotami oddelenými čiarkou pred sú pridané do zoznamu.

PoznámkaAk adresa servera domény výmeny poštovú schránku používateľa líši od adresa servera Lync znak domén, Trust modelu môže zobraziť dialógové po používateľ podpíše. Správcovia môžu použiť tento postup na pridať adresu domény servera Exchange poštovej schránky hodnoty údajov hodnotu databázy registry TrustModelData.

Neexistujú žiadne Windows Active Direcrory skupiny politík, ktoré možno použiť na spravovanie hodnotu databázy registry Lync 2010 TrustModelData. Skupinová politika pre hodnotu databázy registry Lync 2010 TrustModelData majú byť riadené prostredníctvom úpravy manuálne databázy registry na počítači klienta so systémom Windows alebo zariadenia na automatizovaný úpravy databázy registry, ktoré sú spravované globálne siete na po?íta?och s procesorom klienta systému Windows. Nasleduje príklad týchto registra miest na aktualizáciu:
 • HKEY_CURRENT_USER\Policies\Microsoft\Communicator
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Policies\Microsoft\Communicator

ODKAZY

Lync identifikuje neznáme servery a domény pomocou Lync AutoDiscovery služby. Ďalšie informácie o službe Lync AutoDiscovery, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Pochopenie AutoDiscovery služby

Vlastnosti

ID článku: 2531068 - Posledná kontrola: 12. apríla 2012 - Revízia: 1.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Lync 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbexpertiseinter vkbportal231 vkbportal237 vkbportal230 vkbportal107 o365 kbmt KB2531068 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2531068

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com