Artikli ID: 2532294 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik
Kui teil on probleeme mängides videod Internet Exploreri, võib need probleemid tingitud mitmeid erinevaid küsimusi. Viimane video taasesitus kasutab Adobe Flash, Microsofti Silverlight või Java ja nendele platvormidele nõuab Internet Exploreri lisandmoodulid mängimiseks. Tagades, et olete uusimad värskendused installitud Windows Internet Explorer ja Interneti Explor

Tõrkeotsingu samme

Video taasesituse tõrkeotsingut Internet Exploreris, toimige järgmiselt. Test taasesituse käitumise pärast iga sammu, kuni probleem on lahendatud.

1. update Internet Explorer

Kasutamine on Internet Exploreri uusima versiooni teie operatsioonisüsteemi ja seejärel rakendada vajalikke värskendusi, mis on pakutud Windows Update.

2. katse ühilduvuskuva video

Mõned veebilehed võivad on mõeldud Internet Exploreri varasemate versioonide jaoks. Aktiveerige Ühilduvuskuva, ja seejärel vaadata, kas videot esitatakse.

3. Veenduge, et lisandmoodulid installitud ja sisse lülitatud

Veenduge, et vajalikud lisandmoodulid Internet Exploreris lubatud. Selle tegemiseks järgige neid samme:
 1. Internet Exploreri menüü Tööriistad käsku Interneti-suvandid.
 2. Klõpsake vahekaarti programmid ning seejärel käsku Halda lisandmooduleid.
 3. Klõpsake loendis Praegu laaditud lisandmoodulidilma õigused.
 4. Otsige järgmiste Lisandmoodulite loend, mis kuvatakse. Kui kõik need lisandmoodulid on loendis, veenduge, et oleku iga on loetletud lubatud.
  • Shockwave Active X kontroll
  • Shockwave Flashi objekt
  • Java plugin (võib olla mitu add-ons)
  • QuickTime Plug-in (võib olla mitu add-ons)
  • Windows Media Player

4. uuendatud Viimane lisandmoodulid

Uuenda oma Internet Exploreri lisandmoodulid Viimane versioon Flash Silverlight ja Java. Te võib-olla desinstallida ja seejärel installige lisandmoodulid veendumaks, et uusim versioon töötab õigesti. Microsoft pakub tootjate kontaktteabe tehnilist tuge otsida. Kontaktteabe võivad muutuda ilma ette teatamata. Microsoft ei taga tootjate kontaktteabe täpsust.

5. lülitada Jälituskaitse ja ActiveX-filtreerimist

ActiveX-filtreerimise või Jälituskaitse kasutamisel võib keelanud mõned mängud ja videod.
er lisandmoodulid, saate lahendada enamikku video taasesitus probleeme.

Täpsema tõrkeotsingu sammud

Online video testige Internet Exploreri tarkvara renderdamise re?iimis

Riistvara kiirendus Internet Explorer 9 ja uuemad versioonid laseb Internet Explorer teisaldada kõik graafika ja teksti renderdamise Protsessor graafika graafikaprojektorit (GPU). Mõnikord on vaja luba või Keela riistvaraline kiirendus kontrollida riistvara või tarkvara ühilduvusprobleeme teatud veebilehtede kuvamisel. Keela riistvaraline kiirendus ja kasutada tarkvara renderdamise asemel riistvara renderdamise kuvamiseks klõpsake Microsofti veebisaidi artikli kuvamiseks järgmist linki:
2528233 Lubamine või keelamine tarkvara muudab Internet Explorer 9

Saada uusimad seadmedraiverid

Kuna seadmedraiverid võivad mõjutada mängu jõudlust veenduge, et teie riistvara on uusimad draiverid. Vaadake lisateavet oma juhtide ajakohasena hoidmine on soovitatud lingid draiverite värskendamine.

Märkus Võib ka arvuti tootja veebisaidile sisse logida ja uuendada Viimane seadme draiveri värskendusi teie arvutile eriti graafika ja chipset draiverid.

Kasutades muu meedia rakendused videote esitamiseks

Kasutamisel muu meedia mängib rakendustes Internet Exploreriga mängida online videod, peate selle tootja veebisaidilt ja veenduge, et teil on Viimane versioon taotluse ja vajalikud lisandmoodulid, mis on vajalik Internet Explorer 9.

Täiendavad ressursid

Kui need sammud ei leia probleemile lahendust, külastage meie Microsofti kogukond. Seal saate otsida vastuseid või teistel kasutajatel konkreetseid küsimusi esitada.

Kui käesoleva artikli juhiste ja otsitakse vastuseid, vastuste Foorumid, kuid teie probleem ikka ei lahenenud, võite võtke ühendust toega saadaval toe suvandite kohta lisateavet saada.

Viited

Automaatsed lahendused fikseerimiseks Internet Exploreri probleemide tõrkeotsing avamiseks minge järgmistelt Microsofti veebilehtedelt:
Parandage Windows Media Playeri video- ja muu meedia või teegiga seotud probleemide
Videofailide esitamisel krahhi või lakkab reageerimast Internet Explorer - Windows
Automaatselt diagnoositakse ja kõrvaldatakse helisalvestus ja audio probleemid
Automaatselt diagnoositakse ja kõrvaldatakse heli taasesitus probleeme
See artikkel käsitleb kolmandate isikute tooteid valmistatakse äriühingud, kes pole Microsoftiga seotud. Microsoft ei garanteeri, kaudset ega jõudlusele ega töökindlusele nende toodete kohta.

Leia rohkem näpunäiteid, nippe ja õppimisvõimalusi väikeettevõte saidil: http://smallbusiness.support.microsoft.com.

Atribuudid

Artikli ID: 2532294 - Viimati läbi vaadatud: 2. aprill 2014 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Windows Internet Explorer 9
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
Märksõnad: 
kbcip kbmt KB2532294 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2532294

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com