Номер статті: 2532294 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все
Коли ви відчуваєте проблеми Відтворюється відео у браузері Internet Explorer, ці проблеми може бути викликана різними питань. Найбільш Відтворюється використовує Adobe Flash, Microsoft Silverlight або Java, і ці платформи вимагають додаткових компонентів Internet Explorer, щоб Відтворити на пристрої. Переконавшись, що у вас на встановлені останні оновлення для Windows, Internet Explorer і будь-який інтернет-Explor

Виправлення неполадок

Для виправлення неполадок Відтворюється відео у браузері Internet Explorer, виконайте такі інтерактивні елементи. Перевірити поведінку Відтворюється після кожного кроку, доки проблему усунуто.

1. оновлення Internet Explorer

сценарій виконання в останню версію Internet Explorer для вашої операційної системи а потім застосувати будь-які застосовні оновлення, які пропонуються Windows Update.

2. тест відео в режимі сумісності

Деякі веб-сайти можуть були розроблені для попередніх версій Internet Explorer. Перейти до Перегляд у режимі сумісностіа потім побачити, чи є воно відтвориться.

3. Зробіть впевнені, що додаткові компоненти встановлені та ввімкнені

Переконайтеся, що ввімкнуто необхідні додаткові компоненти в Internet Explorer. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. У меню Знаряддя в Internet Explorer виберіть пункт Властивості браузера.
 2. Відкрити вкладку програми і виберіть пункт Керування додатковими компонентами.
 3. В даний Вільний час завантажені додатки списку виберіть пункт Запуск без дозволу.
 4. Зверніть увагу на наступні додаткові компоненти у списку, який відобразиться. Якщо будь-який з цих додаткових компонентів списку, переконайтеся, що стан для кожного зазначено увімкнуто.
  • Елемент керування Shockwave Active X
  • Shockwave Flash об'єкта
  • Плагіна Java (може бути кілька додаткових компонентів)
  • QuickTime Plug-in (може бути кілька додаткових компонентів)
  • Медіапрогравач Windows

4. оновлення до останньої додатки

Додатковими компонентами Internet Explorer оновлення до останньої версії Flash, Silverlight і Java. Можливо, доведеться видалити а потім повторно встановити додатки, щоб переконатися, що найновіша версія працює правильно. корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

5. вимкнути фільтрування ActiveX і захист від стеження

Якщо ви використовуєте фільтрування ActiveX або захисту від стеження, деякі ігри або відео будуть недоступні.
ER додаткові компоненти, ви можете вирішити більшість проблем Відтворюється відео.

Додаткові виправлення неполадок

Тест онлайнове відео за допомогою Internet Explorer програмного забезпечення режим візуалізації

Апаратне прискорення у браузері Internet Explorer 9 та пізніших версій дозволяє Internet Explorer перемістити всі графіки і відображення тексту з процесора на графічний процесор (GPU). Іноді це необхідно ввімкнути або вимкнути апаратне прискорення, щоб перевірити наявність проблем сумісності обладнання або програмного забезпечення, під Вільний час перегляду певних веб-сайтів. Щоб вимкнути апаратне прискорення та використовувати програмний рендеринг замість апаратного для перегляду сайту, клацніть посилання, щоб переглянути статті на веб-сайті Microsoft:
2528233 Увімкнення та вимкнення програмного рендерінгу у браузері Internet Explorer 9

Отримати найновіші драйвери для пристроїв

Тому що продуктивності гри можуть впливати драйвери пристроїв, переконайтеся, що у вас є останні драйвери для свого обладнання. Докладніше про Постійне оновлення драйверів, подивитися на Рекомендовані посилання для оновлення драйверів.

Примітка. Може також увійти на веб-сайт виробника комп'ютера і оновити останні оновлення драйвера пристрою для вашого комп'ютера, особливо графіки і чіпсета водіїв.

За допомогою інших медіа-програм для Відтворюється відео

Якщо ви використовуєте інші засоби масової інформації, граючи додатків за допомогою Internet Explorer Відтворити на пристрої онлайн-відео, може знадобитися до цього його веб-сайт і переконайтеся, що у вас найновіша версія цієї програми і всі необхідні додаткові компоненти, які необхідні для Internet Explorer 9.

Додаткові ресурси

Якщо ці інтерактивні елементи не допоможуть вирішити вашу проблему, перейдіть на наш Microsoft спільноти. Там, ви можете шукати відповіді або задати конкретні питання, іншим користувачам.

Якщо ви після інтерактивні елементи, описані в цій статті і шукали відповіді на форумах відповіді, але ваші питання досі не вирішене, ви можете зверніться до представник служби підтримки клієнтів щоб дізнатися про можливості підтримки, доступні.

Посилання

Доступ до автоматичні рішення для фіксації Internet Explorer неполадками, зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт: Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Знайти додаткові поради, рекомендації та можливості для навчання в невеликий бізнес-сайт: http://smallbusiness.support.Microsoft.com.

Властивості

Номер статті: 2532294 - Востаннє переглянуто: 2 квітня 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Windows Internet Explorer 9
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
Ключові слова: 
kbcip kbmt KB2532294 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2532294

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com