Jak przywrócić system Windows XP do poprzedniego stanu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2534454 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Aby w dalszym ciągu otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows, upewnij się, że używasz systemu Windows XP z Service Pack 3 (SP3). Aby uzyskać więcej informacji należy zapoznać się z tej strony sieci web firmy Microsoft:Obsługa kończącym się w niektórych wersjach systemu Windows

Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano jak używać narzędzia Przywracanie systemu, aby przywrócić komputer do poprzedniego stanu. Przywracanie systemu trwa "migawki" krytycznych plików systemowych i niektórych plików programów i ustawień rejestru i przechowuje te informacje jako punkty przywracania. Jeśli komputer nie działa poprawnie, można te punkty przywracania umożliwiają przywrócenie systemu Windows XP do poprzedniego stanu, gdy komputer był działa poprawnie. Można również zmienić skryptów, plików wsadowych i innych rodzajów plików wykonywalnych na komputerze.

Ten artykuł jest dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników komputera.

Uwaga Przywracanie systemu nie wpływa na pliki osobiste, takie jak wiadomości e-mail, dokumenty lub fotografie. Można przywracać tylko pliki, które zostały usunięte, jeśli kopie zapasowe tych plików.

Więcej informacji

Uwaga Aby wykonać przywracanie systemu, użytkownik zalogowany do systemu Windows jako administrator. Jeśli komputer jest częścią sieci, należy poprosić o pomoc w administrator systemu. Aby sprawdzić, czy użytkownik jest zalogowany do systemu Windows jako administrator, wykonaj następujące kroki:

Kliknij tutaj, aby wyświetlić lub ukryć instrukcje krok po kroku z obrazami

Jak użyć funkcji przywracania systemu, aby przywrócić poprzedni stan systemu Windows XP

Kliknij tutaj, aby wyświetlić lub ukryć instrukcje krok po kroku z obrazami

Jak cofnąć przywracania systemu, po wykonaniu przywracania systemu

Kliknij tutaj, aby wyświetlić lub ukryć instrukcje krok po kroku z obrazami

KOLEJNE KROKI

Jeżeli te metody nie rozwiązało problemu dla Ciebie, można użyć witryny Microsoft odbiorcy pomocy technicznej w sieci, znaleźć inne rozwiązania tego problemu. Oto niektóre usługi, które zapewniają witryny Microsoft odbiorcy pomocy technicznej w sieci:
  • Przeszukiwanie bazy wiedzy: Wyszukiwanie informacji pomocy technicznej i narzędzia samopomocy dla produktów firmy Microsoft.
  • Centra kompetencyjne: Wyświetl często zadawane pytania dotyczące produktu i najważniejsze informacje pomocy technicznej.
  • Grupy dyskusyjne pomocy technicznej firmy Microsoft: Kontakt z równorzędne i Microsoft najbardziej (Most Valuable).
  • Inne opcje pomocy technicznej: Użyj sieci Web Zadaj pytanie, skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Microsoft lub przekazać swoją opinię.
Jeśli nadal występują problemy, należy skontaktować się z obsługą:

Materiały referencyjne

Dodatkowe informacje dotyczące czynności do wykonania, jeśli narzędzie Przywracanie systemu w systemie Windows XP nie start, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
304449Jak uruchomić narzędzie Przywracanie systemu z wiersza polecenia w systemie Windows XP
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące narzędzia Przywracanie systemu
  1. Kliknij przycisk Start.
  2. Kliknij przycisk Pomoc i obsługa techniczna.
  3. Typ Przywracanie systemu w Wyszukiwanie a następnie naciśnij klawisz NALEŻY WPROWADZIĆ.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2534454 - Ostatnia weryfikacja: 2 maja 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kbhowtomaster kbcip kbmt KB2534454 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2534454

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com