תיאור של פותר בעיות של מניעת תוכנות זדוניות של Microsoft

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2534555
הרחב הכל | כווץ הכל

הפעל את פותר הבעיות של מניעת תוכנות זדוניות של Microsoft


כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets mats1
את אבחן ותקן באופן אוטומטי בעיות אבטחה של Windows פותר בעיות באופן אוטומטי עשויה לפתור את הבעיה המתוארת במאמר זה.
פותר בעיות זה מתקן בעיות רבות.למד עודהפעל כעת
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets mats2

תקציר

פותר בעיות ' מניעת תוכנות זדוניות של Microsoft ההדפסה תוכנן כדי לסרוק את המחשב שינויים מומלצים בהתבסס על ההגדרות הנוכחיות שלך כדי לספק לך האבטחה העדכנית ביותר של מערכת ההפעלה Windows. בניית את ההגנות של המחשב מסייע לאבטח את המחשב שלך מפני וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות.

פותר הבעיות של מניעת תוכנות זדוניות של Microsoft מבצע את הפעולות הבאות:
  • מפעילה את חומת האש של Windows. הפעלת חומת אש של Windows שלך תגן על המחשב שלך על-ידי חסימת תקשורת למחשב שלך עלולה להיות תוכנה זדונית.
  • תוכנת אנטי-וירוס: בודק מצב הגנת אנטי-וירוס שלך. תתבקש לעדכן את תוכנית האנטי-וירוס שלך אם הוא לא מעודכן או להפעיל הגנה בזמן אמת. אם אין לך תוכנית אנטי-וירוס מותקן יציע לך להשתמש ב- Microsoft Security Essentials או ללמוד עוד אודות אחרים השותפים של תוכנות אבטחה.
  • מפעיל עדכון אוטומטי. Windows Update מסייע לשמור על עדכניות, המחשב שלך מאובטח ו לשפר את הביצועים על-ידי הורדה והתקנה אוטומטית של עדכוני אבטחה ותכונת האחרונים מ- Microsoft. פעולה זו מסייעת להבטיח כי מתבצעת הורדה של עדכונים מומלצים וגם חשוב.
  • Pop-הפריטים המוקפצים: הפעלת חוסם הפריטים המוקפצים תהפוך הגלישה באינטרנט לבטוחה יותר על-ידי סיוע למנוע הופעה אוטומטית של פריטים מוקפצים זדוני או לא בטוחים.
  • רישום מרחוק: שירות הרישום מרחוק של Windows מאפשר למשתמשים מרוחקים לשנות הגדרות של הרישום במחשב זה. אם שירות זה מופסק ניתן לשנות את הרישום רק על-ידי משתמשים במחשב זה, ולא רק דרך הרשת.
  • ב- Internet Explorer: החבילה ליידע אותך אם יש לך את הגירסה העדכנית ביותר של Internet Explorer מותקן. היא גם תשנה את הגדרות הפרטיות הנוכחיות שלך כדי לוודא שיש לך חוויה גלישה בטוחה. החבילה ימחק את מטמון האינטרנט ואת היסטוריית הגלישה, תסייע בהגנה מפני איומים זדוני מנסה לגשת למחשב שלך כאשר אתה נמצא במצב מקוון.
  • מאפשר בקרת חשבון משתמש (UAC). בקרת חשבון משתמש (UAC) תמנע תוכנות זדוניות שינוי הגדרות המחשב שלך ללא הסכמתך.
  • הגדרות ה-proxy: אם התוכנה הזדונית שינתה את הגדרות Proxy באינטרנט, לכן ומקשה על התחבר לאינטרנט, החבילה תאפס את ההגדרות שלך כך באפשרותך לגלוש באינטרנט בדרך כלל.

מידע נוסף

חומת האש של Windows

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להפעיל את חומת האש של Windows, בקר:יסודות האבטחה של Microsoft

לקבלת מידע נוסף אודות יסודות האבטחה של Microsoft, בקר: http://windows.microsoft.com/en-US/windows/products/security-essentials

Windows Update

לקבלת מידע נוסף אודות עדכון Windows, בקר: http://windows.microsoft.com/en-US/windows/help/windows-update

Internet Explorer

לקבלת מידע נוסף אודות הגדרות פרטיות אבטחה, חוסם הפריטים המוקפצים, ואת הגדרות ה-proxy ב- Internet Explorer, אנא בקר באתר:בקרת חשבון משתמש

לקבלת מידע נוסף אודות בקרת חשבון משתמש (UAC), בקר: http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/What-is-User-Account-Control


אבטחת המחשב

לקבלת מידע נוסף אודות כיצד לשמור על המחשב שלך מאובטח מפני וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות, בקר: http://www.microsoft.com/security/default.aspx

מאפיינים

Article ID: 2534555 - Last Review: יום שישי 27 ספטמבר 2013 - Revision: 3.0
מילות מפתח 
kbmt KB2534555 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2534555

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com