Microsoft kötü amaçlı yazılım önleme sorun giderici açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2534555
Hepsini aç | Hepsini kapa

Microsoft kötü amaçlı yazılım önleme Sorun Gidericisi'ni çalıştırma


Bu resmi kapatBu resmi aç
assets mats1
, Sorunları tanılama ve Windows Güvenlik otomatik olarak düzeltme sorun giderici otomatik olarak bu makalede anlatılan sorunu çözebilir.
Bu sorun giderici birçok sorunu giderir.Daha fazla bilgi edininŞimdi Çalıştır
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets mats2

Özet

Microsoft kötü amaçlı yazılım önleme sorun gidericisi, bilgisayarınızı tarayın ve Windows işletim sisteminiz için en güncel güvenlik sağlamak için geçerli ayarları temel alarak önerilen değişiklikleri yapmak için tasarlanmıştır. Bilgisayarınızın savunmasının oluşturmaya yardımcı olur, bilgisayarınızı virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenli.

Microsoft kötü amaçlı yazılım önleme sorun giderici aşağıdakileri yapar:
  • Windows Güvenlik duvarını etkinleştirir. Windows Güvenlik duvarını etkinleştirme bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar olabilir iletişim engelleyerek bilgisayarınızı korur.
  • Virüsten koruma yazılımı: virüsten koruma durumunuzu denetler. Virüsten koruma programınızın güncel değilse, güncelleştirme istenir veya, gerçek zamanlı koruma sağlar. Yüklü bir virüsten koruma programınız yoksa, Microsoft Security Essentials'ı kullanın veya diğer güvenlik yazılımı ortakları hakkında daha fazla bilgi için önerecektir.
  • Otomatik güncelleştirmeyi açar. Windows Update, bilgisayarınızı güncel kalmasına yardımcı olur güvenli ve otomatik olarak karşıdan yükleyip Microsoft'tan en son güvenlik ve özellik güncelleştirmelerini yükleme performansını artırmak. Bu önemli ve önerilen güncelleştirmeleri karşıdan yüklenir sağlar.
  • Açılır Pencere Engelleyicisi: Açılır pencere engelleyicisini etkinleştirme amaçlı ya da güvenli olmayan açılır pencereleri otomatik olarak görünmesini önlemek yardımcı olarak daha güvenli web taraması yapacak.
  • Uzak Kayıt defteri: Windows Uzak Kayıt Defteri hizmeti uzak kullanıcıların bu bilgisayardaki kayıt defteri ayarlarını değiştirmek için sağlar. Bu hizmet durdurulursa kayıt tersine bu bilgisayardaki kullanıcılar tarafından yalnızca ağ üzerinden değiştirilebilir.
  • Internet Explorer: Internet Explorer'ın en son sürümü varsa, paket, size bildirir. Ayrıca, güvenli gözatma deneyimini sahip olmak için geçerli gizlilik ayarlarını da değiştirir. Paket Internet önbellek ve çevrimiçi çalışırken bilgisayarınıza erişmeye çalışan kötü niyetli tehditlere karşı korunmanıza yardımcı olacak gözatma geçmişini siler.
  • Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) sağlar. Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC), kötü amaçlı yazılımlar sizin onayınız olmadan bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmelerini engeller.
  • Proxy ayarları: kötü amaçlı yazılım bu nedenle çevrimiçi almak zorlaştıran Internet Proxy ayarlarınızı değiştirdiyse normalde Internet'e göz böylece paket ayarlarınızı sıfırlar.

Daha fazla bilgi

Windows Güvenlik Duvarı

Windows Güvenlik Duvarı'nı devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin:Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials

Windows Update

Windows Update hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Help/Windows-Update

Internet Explorer

Güvenlik gizlilik ayarları, açılır pencere engelleyicisi ve Internet Explorer proxy ayarları hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:Kullanıcı hesabı denetimi

Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows-Vista/What-is-User-Account-Control


Bilgisayar güvenliği

Bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılım güvenliği hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://www.microsoft.com/security/default.aspx

Özellikler

Makale numarası: 2534555 - Last Review: 27 Eylül 2013 Cuma - Gözden geçirme: 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2534555 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2534555

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com