ID článku: 2535105 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Niektoré aplikácie Microsoft Outlook klienta skúsenosti problémy s pripojením, keď mnoho klientskeho prístupu Microsoft Exchange RPC služba vlákna, ktoré sú vo verejnom priečinku čaká odpoveď zo služby Availability. Napríklad, tento problém sa vyskytuje pri vyše 500 vlákna čakajú na odpovede vo verejnom priečinku.

Poznámky
 • Neexistuje žiadna možnosť vypnúť dostupnosť služby na serveri so spustenou službou Exchange Server 2010 Service Pack (SP1).
 • Ak reštartujete službu Exchange RPC Client Access na server Exchange Server 2010 SP1 verejného priečinka, je dočasne vyriešiť tento problém.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje nová funkcia v programe Exchange Server 2010 SP1. Táto nová funkcia používa službu Microsoft Exchange RPC Client Access ako proxy pre staršie verzie dostupnosť služby (informácie o voľnom čase). Preto, ak máte nainštalovaný na serveri Exchange Server 2010 SP1 verejného priečinka, službu Microsoft Exchange RPC Client Access zachytí informácie o voľnom čase požiadavky.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód.

Postup 1

Na serveri Exchange Server 2010 SP1 nainštalujte nasledujúcu aktualizáciu:
2497453 FIX: Aplikácia prestane reagovať po viacerých HTTP požiadaviek sa preruší, ak používate HttpWebRequest triedy na odosielanie žiadostí v platforme .NET Framework

Postup 2

Dôležité: Táto časť, postup alebo úloha obsahuje kroky, ktoré informujú o úpravách databázy Registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Postupujte preto presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je pred úpravou databázu Registry vhodné zálohovať. Umožní vám to obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows

Výstraha:Ak použijete túto metódu sa môže vyskytnúť nasledovné problémy:
 • V anOffice 365 a lokálneho servera Exchange hybridného nasadenia, alebo v združenej organizácií starších klientov programu Microsoft Office Outlook 2007 alebo Microsoft Office Outlook 2003 už nebudete dostávať voľnom z oblaku lokality alebo zo vzdialenej organizácie.
 • Väčšina súčasných voľnom nebude oznámený pre starších klientov. Údajov by mohlo byť až 15 minút zastaraný.
Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base a potom nainštalovať súhrnnú aktualizáciu, ktorá je popísaná v článku:
  2579150 Opis Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 Service Pack 1
 2. Vypnúť dostupnosť služby.

  Aby sme vypnúť dostupnosť služby pre vás po inštalácii Update Rollup 2579150, prejdite na "Opravte to za mňaAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft: Ak uprednostňujete vypnutie dostupnosť služby sami, prejdite na "Ja to vyriešimAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:

  Opravte to za mňa

  Vypnúť dostupnosť služby automaticky, kliknite na spravit tlačidlo alebo prepojenie. Potom kliknite na položku spustiť v dialógovom okne Prevzatie súboru a postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.


  Opraviť tento problém
  Microsoft Fix it 50789


  Poznámky
  • Tento sprievodca môže byť iba v angličtine. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
  • Ak nepracujete na počítači, ktorý má problém, uložte opraviť to riešenie flash disk alebo CD, a potom ho môžete spustiť v počítači s problémom.

  Potom prejdite na "Prevezmite aktualizácie pre mňa, ale dovoľte mi vybrať, kedy sa ich nainštalovať.Ak stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:  Ja to vyriešim

  Po nainštalovaní aktualizácie, postupujte podľa týchto krokov zakážte službu dostupnosť:

  Poznámka: Možno budete musieť nasledovať tieto kroky na serveri verejného priečinka.
  1. Kliknite na tlačidlo spustiť, typu regedit v začať hľadania políčko a potom kliknite na položku regedit.exe.
  2. Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry a kliknite naň:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeRPC\
  3. Na úpravu ponuku, ukážte na položku novýa potom kliknite na tlačidlo.
  4. Typ ParametersSystem, a potom stlačte kláves Enter.
  5. Vyhľadajte nasledujúci podkľúč databázy Registry a kliknite naň:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeRPC\ParametersSystem
  6. Na úpravu ponuku, ukážte na položku novéa potom kliknite na položku Hodnota Dword.
  7. Typ DisableAvailabilityServiceCalls, a potom stlačte kláves Enter.
  8. V table s podrobnosťami kliknite pravým tlačidlom myši DisableAvailabilityServiceCalls, a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
  9. V hodnotu dát zadajte1, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  10. Ukončite Editor databázy Registry.

Prevezmite aktualizácie pre mňa, ale dovoľte mi vybrať, kedy sa ich nainštalovať.

 • Kliknite na tlačidlo Ak sa problém nevyriešil, môžete Ak sa problém nevyriešil, môžete kontaktovať technickú podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Opravte to za mňa"blog alebo nám pošlite " blogu alebo nám pošlite správu.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o dostupnosti služby, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
Dostupnosť služby Exchange 2013

Vlastnosti

ID článku: 2535105 - Posledná kontrola: 17. novembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1, pri použití s produktom:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup kbfixme kbmsifixme kbmt KB2535105 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2535105

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com