XCLN: Bağlantısı Macintosh Outlook kaybedebilirsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 253525 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange istemci veya Macintosh için Outlook'u kullandığınızda, genel adres listesi için kişisel adres defteriniz (PAB) bağlantısı kaybolabilir veya kişisel klasör (.pst dosyaları). Bu genel adres listesinde olan bir kullanıcı e-posta göndermek için yeteneğinizi etkileyebilir ve yeteneğinizi kalır, genel adres listesine bağlandığınızda PAB veya .pst dosyasına bağlı.

Neden

Bu sorun, Outlook veya Exchange Client 16-bit sürümüne kaynakları UPS'niz için oluşabilir. 16-Bit istemcinin sürüm tarafından kendi ortamında sınırlıdır. Kaynakları aşağıdaki koşullardan birini UPS'niz:
 • Istemci işleyebileceğinden daha fazla Adres Defteri'ni görünümleri Exchange Server çalışan bilgisayara kurulur. Ek adres defteri görünümler eklediyseniz, bu durum oluşur. Genel adres listesi (PAB) veya .pst dosyalarına bağlantısı kesilir.
 • Çok fazla nesneleri PAB veya .pst dosyaları eklenmiştir. Bu durum, adları PAB veya .pst dosyaları eklendikten sonra oluşur.
 • Çok sayıda diğer uygulamaları, aynı anda açık olan ve Exchange istemci veya Outlook için kullanılabilir kaynakların miktarını azaltarak. Çalışan tek uygulama olan ancak kaynaklar için rekabet başka uygulamalar çalışırken çalışmaz, bu durum ortaya çıktığında, istemci çalışır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdaki üç yöntemden birini kullanın:
 • Güncelleştirme ve daha etkili Adres Defteri'ni izin girdileri kullanımını görüntülemek veya belirli bir adres defteri görünümleri ortadan yedek adres defteri görünümü en iyi duruma getirme.
 • Eski girişler veya PAB ve .pst dosyalarının öğeleri arşivle veya kaldırın. .Pst dosyalarını hataları için denetleyin veya, gerekirse, Gelen Kutusu Onarım yardımcı programı'nı (Scanpst.exe) kullanarak bunları yeniden oluşturmak.
 • Outlook çalışırken çalıştırıyorsanız ve bu uygulamaların her bellek ayırma ayarlamak gerekli bellek kullanılabilir diğer uygulamaları tanımlar.
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
195666Macintosh Outlook'un beklenmedik biçimde tür 2 hata sonlandırır.

Daha fazla bilgi

Kesin ayrılan bellek miktarını, genel adres listesi, PAB ve .pst dosyalarının kullanılır ve bu iş istasyonu aynı anda çalışmakta olan diğer uygulamaları ve kullanılabilir kaynaklarına bağlı adlarının bir işlevdir. Tüm 16-bit istemci için en uygun ortam belirlemek için çeşitli etmenleri sınamak ve ayarlamak gerekir.

32-Bit Windows istemcilerinin bu sorun, daha büyük bir bellek adresi alanı adresi yeteneklerini nedeniyle yaşarsınız değil.

Özellikler

Makale numarası: 253525 - Last Review: 24 Mayıs 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Client 4.0 for Macintosh
 • Microsoft Exchange Client 5.0 for Macintosh
 • Microsoft Exchange Client 5.5
 • Microsoft Exchange Client 5.0
 • Microsoft Outlook 8.0 Exchange Server Edition for Macintosh
 • Microsoft Outlook 8.1 Exchange Server Edition for Macintosh
 • Microsoft Outlook 8.2 Exchange Server Edition for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB253525 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:253525
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com