Użytkownicy już mają dostęp do programu SharePoint Online publicznych witryn sieci Web znajdującej się na niestandardowy domeny w usłudze Office 365 dla przedsiębiorstw naprawczych

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2536002 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Używam Office 365 po uaktualnieniu usług?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Rozważmy następujący scenariusz. W programie Microsoft SharePoint Online dla programu Microsoft Office 365 dla przedsiębiorstw naprawczych utworzyć zbiór witryn, który używa niestandardowej nazwy domeny, a następnie zbioru witryn jest wyznaczony jako publicznych witryn sieci Web. Użytkownicy wcześniej można uzyskać dostępu do witryny sieci Web. Jednak użytkownicy już można uzyskać dostęp do witryny sieci Web. Podczas próby dostępu do witryny sieci Web, otrzymają komunikat o błędzie podobny do jednego z następujących czynności:
Odmowa dostępu

403 Zabronione

ROZWIĄZANIE

Przed użyciem tej rezolucji, muszą być spełnione następujące warunki:
 • Niestandardowe domena jest dodawana do DomenyLista w portalu programu Microsoft Office 365 i domeny są weryfikowane.
 • Zamiarem domeny niestandardowej domeny jest skonfigurowany do używania programu SharePoint w trybie Online.

  Uwaga Aby wyświetlić lub skonfigurować ustawienia konwersji domeny, wykonaj następujące kroki:
  1. Na stronie Administrator portalu 365 pakietu Office kliknij przycisk Domeny.
  2. Kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru obok domeny, kliknij przycisk Właściwości widoku, a następnie kliknij przycisk Edytuj zamiarem domeny.
Aby rozwiązać ten problem, Zmień nazwę publicznych witryn sieci Web przez skonfigurowanie go do używania nazwy domeny, którego użyłeś podczas rejestracji w usłudze Office 365. Następnie zmień jego nazwę ponownie skonfigurować go do używania niestandardowej nazwy domeny. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Zarejestruj się portalu 365 pakietu Office.
 2. Kliknij przycisk Admin, a następnie w obszarze Program SharePoint w trybie Online, kliknij przycisk Zarządzanie Aby otworzyć Centrum administracyjne Online programu SharePoint.
 3. Kliknij przycisk Zarządzaj zbiorami witryn.
 4. Zmień nazwę witryny sieci Web do korzystania z nazwy domeny używanego do rejestrowania w usłudze Office 365. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. W liście zbiorów witryn zaznacz pole wyboru obok witryny sieci Web, a następnie na Wstążce, kliknij Domeny internetowej.
  2. W Zmień nazwę witryny okno dialogowe, kliknij przycisk http://<tenantname></tenantname>-web.sharepoint.com, a następnie kliknij przycisk OK.
  3. Poczekaj na zakończenie operacji zmiany nazwy. Powinna ona około pięciu minut, aby zakończyć. Jednak może trwać dłużej. Na przykład może upłynąć dzień Jeśli istnieje duże obciążenie systemu.

   Można powiedzieć, że operacja została wykonana, gdy zielony obracającego się koła wyświetloną obok witryny na liście zbiory witryn nie jest już wyświetlana.
 5. Po zakończeniu operacji zmiany nazwy, Zmień nazwę witryny sieci Web do korzystania z nazwy domeny w łazience. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. W liście zbiorów witryn zaznacz pole wyboru obok witryny sieci Web, a następnie na Wstążce, kliknijDomeny internetowej.
  2. W Zmień nazwę witryny okno dialogowe Wybierz domenę w łazience, a następnie kliknij przycisk OK.
  3. Poczekaj na zakończenie operacji zmiany nazwy. Powinno to potrwać około pięciu minut do końca. Jednak może trwać dłużej. Na przykład może upłynąć dzień Jeśli istnieje duże obciążenie systemu.

   Można powiedzieć, że operacja została wykonana, gdy zielony obracającego się koła wyświetloną obok witryny na liście zbiory witryn nie jest już wyświetlana.

 6. Upewnij się, że ustawienia systemu nazw domen (DNS, Domain Name System) dla określonej domeny łazience używane są skonfigurowane poprawnie z rejestratorem domeny.

  Aby wyświetlić wymagane ustawienia, kliknij przycisk Ustawienia DNS na Wstążce. Należy pamiętać, jeśli zmienisz ustawienia DNS z rejestratorem domeny może zająć 72 godzin w przypadku zmiany do propagowania w całym Internecie.
 7. Test, aby potwierdzić, czy publicznych witryn sieci Web można uzyskać dostęp.
 8. Jeśli witryna sieci Web nadal nie są dostępne, skontaktuj się z pomocy technicznej Microsoft Office 365.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem występuje, jeśli został usunięty z domeny niestandardowej, a następnie dodany do listy domen na stronie domeny portalu Office 365.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2536002 - Ostatnia weryfikacja: 27 marca 2013 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365m o365062011 pre-upgrade o365e kbmt KB2536002 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2536002

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com