Používatelia už majú prístup k SharePoint Online verejnej webovej stránky, ktoré hosťuje na vlastnú doménu v Office 365 pre podniky pre-upgrade

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2536002 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí čo vydanie Office 365 používate? Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Som pomocou balíka Office 365 po inovácii služby?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Uvažujme o nasledovnom scenári. Microsoft SharePoint Online pre balík Microsoft Office 365 pre podniky pre-upgrade, vytvoríte kolekciu lokality, ktorá používa vlastné doménové meno, a potom ste kolekcie lokalít za svoje verejné webové stránky. Užívatelia mohli predtým prístup na webové stránky. Však môžu už používatelia webovej stránky. Pri pokuse o prístup na webové stránky, oni zobrazí chybové hlásenie podobné niektorému z nasledovných:
Prístup bol odmietnutý

403 Forbidden

RIEŠENIE

Pred použitím tohto uznesenia, tieto podmienky musia byť pravda:
 • Vlastnej domény je pridaný späť na DoményZoznam v Microsoft Office 365 portálu a doména je overená.
 • Doménu zámer vlastnej domény je nakonfigurovaný pre použitie SharePoint Online.

  Poznámka: Zobraziť alebo konfigurovať zámeru nastavenia domény, postupujte nasledovne:
  1. Na stránke Admin stránky v Office 365 portálu, kliknite Domény.
  2. Kliknutím začiarknite políčko vedľa položky domény, kliknite na tlačidlo Zobraziť vlastnostia potom kliknite na položku Upraviť domény zámer.
Ak chcete vyriešiť tento problém, premenovať verejnej internetovej konfigurácii je používať názov domény, ktorý ste použili pri registrácii balíka Office 365. Potom, premenujte ho znova v konfigurácii je používať vlastné doménové meno. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Prihláste sa na portáli Office 365.
 2. Kliknite na položku Admin, a potom podľa SharePoint OnlineOK Spravovať Otvorenie centra SharePoint Online správy.
 3. Kliknite na položku Spravovať kolekcie lokalít.
 4. Premenovať webové stránky používať názov domény, ktorý ste použili pri registrácii balíka Office 365. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. V zozname kolekcie lokality, začiarknite políčko vedľa webovej stránky, a kliknite na páse s nástrojmi, Domény webových stránok.
  2. Do pola Premenovať vaše webové stránky dialógové okno, kliknite na tlačidlo http://<tenantname></tenantname>-web.sharepoint.coma potom kliknite na položku a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
  3. Počkajte na dokončenie operácie premenovanie. To by malo trvať približne päť minút do konca. Avšak, to môže trvať dlhšie. Napríklad, to môže trvať deň ak je ťažké zaťaženie systému.

   Môžete povedať, že operácia je dokončená keď zelená Kolovrat, ktorý sa zobrazuje vedľa položky stránky v zozname kolekcie lokality už nie je zobrazený.
 5. Po dokončení operácie premenovať premenovať webové stránky používať názov domény márnosť. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. V zozname kolekcie lokality, začiarknite políčko vedľa webovej stránky, a kliknite na páse s nástrojmi,Domény webových stránok.
  2. Do pola Premenovať vaše webové stránky dialógové okno, vyberte domény márnosť, a potom kliknite a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
  3. Počkajte na dokončenie operácie premenovania. To by malo trvať asi päť minút do konca. Avšak, to môže trvať dlhšie. Napríklad, to môže trvať deň ak je ťažké zaťaženie systému.

   Môžete povedať, že operácia je dokončený, keď už nie je zobrazený zelený Kolovrat, ktorý sa zobrazuje vedľa položky stránky v zozname kolekcie lokality.

 6. Uistite sa, že systém DNS (Domain Name) nastavenia domény márnosť, ktoré použijete sú správne nakonfigurované s registrátora vašej domény.

  Ak chcete zobraziť požadované nastavenia, kliknite na tlačidlo Nastavenia DNS na páse s nástrojmi. Uvedomte si, že ak zmeníte nastavenia DNS s registrátora domény môže trvať 72 hodín pre zmeny propagovať po celom internete.
 7. Test pre potvrdenie, či je prístupný pre verejnosť.
 8. Ak webová stránka ešte nie je prístupný, obráťte sa na Microsoft Office 365 technickej podpory.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa vyskytuje, ak bol odstránený z vlastnej domény a potom re-pridaný do zoznamu domén na stránke domény Office 365 portálu.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2536002 - Posledná kontrola: 27. marca 2013 - Revízia: 6.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office SharePoint Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365m o365062011 pre-upgrade o365e kbmt KB2536002 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2536002

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com