Administrativně přiřazený soubor offline je nutné po konfliktu opakovaně synchronizovat (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253618 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Správce může pomocí modulu snap-in Editor Zásady skupiny zpřístupnit obsah složky offline přiřazením složek uživatelům nebo počítačům.

Když uživatel upravuje Administrativně přiřazený soubor, zatímco offline, je uživatel vyzván k synchronizaci souborů při počítač rozpozná, které je server k dispozici. Konflikt však dochází, pokud server kopii také změněn soubor a v dialogovém okně Vyřešit konflikty souborů se zobrazí následující zpráva:
Zatímco byl počítač odpojen od sítě, následující soubor byl změněn, v počítači a v síti...
Pokud uživatel přijímá výchozí možnost odsouhlasení a uloží obě kopie souboru, Správce synchronizace nepřetržitě označuje, že soubor musí být synchronizovány.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud soubor mezipaměti od Administrativně přiřazené zadán jako kořenový bodu sdílení složky. Pokud přiřadíte administrativně složku nazvanou například \\ Server \ Share a soubor je umístěn ve složce Share, synchronizace dokončena úspěšně, ale Správce synchronizace pokračuje označují synchronizace je vyžadován pro daný server.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, vytvořte složku v kořenové složce sdílené položky a konfigurace této složky k dispozici offline pomocí modulu snap-in Editor Zásady skupiny. Například vytvořit složku s názvem \\ Server \ Share \ Folder.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Další informace

Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 253618 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix kbgpo kbnetwork kbqfe kbwin2000sp1fix KB253618 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253618

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com