Aplikace nedostává oznámení o připojení zařízení USB Plug and Play (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253643 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odebrání zařízení Plug and Play sběrnice USB (USB) (odebrání překvapení) a aplikace nezdaří zavřít popisovač zařízení aplikace neobdrží oznámení o doručení následných zařízení připojíte zařízení znovu.

V tomto scénáři aplikace obdržet oznámení o doručení zařízení pro každých reinsertion zařízení.

Příčina

K tomuto problému může dojít, protože nezpracovává ovladače třídy HID neohlášeného odinstalace zařízení Plug and Play USB správně.

Poznámka: Tento problém způsobí, že systém Windows není upozornit applciations zaregistrovali přijímat oznámení těchto zařízení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Poznámka: zobrazení verze souboru v Průzkumníkovi Windows klepněte pravým tlačítkem myši, v zobrazené nabídce klepněte na příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu verze.
Chcete-li tento problém vyřešit, Zavřít aplikace obdrží oznámení o odebrání zařízení popisovač zařízení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 253643 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB253643 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253643

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com