SharePoint Server 2010'u toplu güncelleştirme yenileme paketi (SharePoint sunucu-package): 30 Haziran 2011

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2536599 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft SharePoint Server 2010 için toplu güncelleştirme paketleri SharePoint Server 2010'u yayımlandıktan sonra giderilen SharePoint Server 2010'u sorunlarıyla ilgili düzeltmeleri içerir.

Not Bu 14.0.6106.5002 toplu güncelleştirme paketi yapıdır.

Üretim ortamında dağıtmadan önce düzeltmeleri sınamanızı öneririz. Yapılar birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve önceki SharePoint Server 2010'u ile içerdiği güvenlik güncelleştirmeleri paketi sürümlerini güncelleştirmek.

Toplu güncelleştirme paketi ile ilgili önemli notlar
 • Microsoft Office 2010 düzeltmeleri çok dilde. Bu toplu güncelleştirme paketi, tüm diller için güncelleştirmeler içerir.
 • Bu toplu güncelleştirme paketini sunucu bileşen paketlerinin tümünü içerir. Bu toplu güncelleştirme paketi Ayrıca, sistemde yüklü olan bileşenleri güncelleştirir.
Bilinen sorun 1

Bu düzeltme paketinin önceki bir yapı olan bir SharePoint sunucusu yüklerseniz.net 4.0 yüklü, ad kullanıcı profillerini eşitlenemez ve SharePoint kullanıcı profili hizmeti uygulama veritabanına ldap. Kullanıcı profili eşitleme verme işlemi başarısız olur. Ayrıca, System.PlatformNotSupportedException özel durum Olay Görüntüleyicisi'nde gösterilir.

Not Bu düzeltme paketinin 14.0.6106.5002 oluşturmaya bu sorun giderilmiştir.

Bilinen sorun 2

Bu düzeltme paketinin önceki bir yapı yükledikten sonra aşağıdaki hizmetleri grubu yönetici hesabı dışında bir hesap kullanarak bu hizmetler çalıştırırsanız Çalışma Zamanı Modülü veya provizyon işlemi sırasında başarısız olabilir:
 • Oturum durum hizmeti
 • Güvenli saklama hizmeti
 • İş veri bağlantısı (bdc) hizmeti

Not Bu düzeltme paketinin 14.0.6106.5002 oluşturmaya bu sorun giderilmiştir.

Bilinen sorun 3

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra kullanıcı profili eşitleme düzgün çalışması için hizmeti profil eşitleme için yeniden başlatmanız gerekir.

Geçici çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Ziyaret edin Yönetim Merkezi.
 2. Tıklatın Hizmetleri yönetme üzerinde Sistem ayarları bölümüne geçebilirsiniz.
 3. Bul Kullanıcı profili eşitleme hizmeti Hizmetleri tıklatın ve sonra listede Dur durumu ise Başladı. Tıklatın Başlat ve kimlik başlatmak için Kullanıcı profili eşitleme hizmeti durumu olduğunda hemen Durduruldu.

  Daha fazla bilgi için bkz: Kullanıcı profili eşitleme Hizmeti Başlatiçinde bölümProfil eşitleme Yapılandır makale Kitaplığı'nda.
Bilinen sorun 4

Bu düzeltmeyi yükledikten ve iş verileri kataloğu (bdc) eşitleme bağlantıları olan bir SharePoint sunucu grubundaki kullanıcı profili eşitleme hizmeti yeniden başlattıktan sonra aşağıdaki birleşik oturum açma hizmeti (uls) günlüğe kaydedilebilir:

UpgradeMetaverseAndManagementAgent(): metaverse ve Moss ma için geçerli yükseltme başarısız oldu.  Özel durum: System.InvalidOperationException: koleksiyon değiştirildiği; numaralandırma işlemi yürütülemeyebilir. %

Geçici çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. 1. Ziyaret Yönetim Merkezi. Tıklatın Sunucu hizmetleri yönetmekve i Kullanıcı profili eşitleme Hizmeti'ni durdurma ve başlatma.
 2. Forefront kimlik yöneticisi (FIM) kullanıcı arabirimi aşağıdaki konumdan başlatın:
  %PROGRAMFILES%\Microsoft office Servers\14.0\Synchronization Service\UIShell\miisclient.exe
 3. Tıklatın Yönetim aracıları sekmesini tıklatın ve sonra da benzer bir ada sahip bir bdc eşitleme bağlantısını çift tıklatın MOSSBDC-* Yönetim aracıları özelliğini düzenlemek için.
 4. Seçin Nesne türleri tanımlama içinde Özellikler pencere. Seçtiğiniz bdc nesne türünün adını bir geçerlilik iletisi görüntülenir.
 5. Seçin Nesne türleri eşleştirin içinde Özellikler pencere. Tıklatın Yeni düğmesini tıklatın ve adım 4'te görüntülenen bdc nesne türü ekleyin.
 6. Tıklatın Sil Kullanıcı, Grup ve kişi bdc nesne türü olan ve'i Sil düğmesini TAMAM.
 7. Birden çok bdc eşitleme bağlantısı varsa, adım 3 adım 6'için her bdc eşitleme bağlantısı için yineleyin.
 8. Ziyaret edin Yönetim Merkezi. Tıklatın Sunucu hizmetleri yönetmekve i Kullanıcı profili eşitleme Hizmeti'ni durdurma ve başlatma.
Not Önceki düzeltme paketlerinde giderilen bazı eşitleme bağlantıları, bu geçici çözümü uygularsanız değil, çalışmayı durdurur.

5 Bilinen sorun

Haziran 2011 toplu güncelleştirme yenileme paketini yükledikten sonra SharePoint Ürün ve Teknolojilerini Yapılandırma Sihirbazı'nı (PSConfigUI.exe) çalıştırmanız gerekir. Bu yükseltmeyi çalıştırın ve gruptaki en son sürüme güncelleştirin. SharePoint işlevlerini olduğundan emin olmak için bu adım gereklidir. PSConfigUI.exe çalıştırmazsanız, grupta çalışacak. Ancak, grubu kapasitesi sınırlı. Örneğin, arama için Dizin içeriği mümkün olmayacaktır.

Çözüm

Bu düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

 • Profil eşitleme, Microsoft SharePoint Server 2010 etki alanı geçişi desteklemez.

  Not Bu düzeltme paketini yükledikten sonra SharePoint Server 2010 kullanıcı profili eşitleme hizmeti yeniden başlatmanız gerekir.
 • SharePoint Server 2010'u bir verme işleminde çok yavaş olabilir.
 • Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • SharePoint Foundation 2010 özel site tanımı oluşturun.
  • Özel özellik alıcı oluşturun. Bu özel özellik alıcı bazı oluşturur Taksonomi alan site hazırlama süresi sırasında site sütunlar.
  • Birden çok kullanıcının aynı anda yeni siteler oluşturmayı deneyin. Özellikle, bu siteleri oluşturduğunuz özel site tanımını temel alır.

  Bu senaryoda, tüm yeni siteler oluşturma başarısız.
 • Bu düzeltme, SharePoint Server 2010'u kullanıcı profili eşitleme hizmetinin performansını artırır. Altındaki bazı önemli alanlarını geliştirme şunlardır:
  • Profil eşitleneceği hızı artırıldı.
  • Profil eşitleme tüm adımları gerçekleştirilir ve sonra geçmişinde görüntülenir.
  • Profil eşitleme durumunu gösteren yeni bir görünüm eklenir.
 • Sonra devre dışı nsslapd-return-tam-case öznitelik bir Sun Basit Dizin Erişim Protokolü (ldap) sunucusunda Microsoft SharePoint Server 2010'u Sun ldap sunucusu arasındaki bir profil eşitleme bağlantısı oluşturamazsınız.
 • Bu düzeltme, içine kullanıcı profili hizmeti uygulama (eşitleme işlemini SharePoint Server 2010'u çalışır durumda olup olmadığını denetlemek için upa) bir yöntem ve ortak bir özellik ekler.
 • SharePoint Server 2010'u site koleksiyonunda silin. Daha sonra kullandığınız Remove-SPSiteSubscriptionProfileConfig Silinmiş bir site koleksiyonundan sol artık verileri silmek için komut. Bu senaryoda, sahipsiz veriler silinmez.
 • SharePoint Server 2010'u bir faaliyet tipi şablonu kaldırmak için bir nesne modeli (om) yöntemi kullanmaya çalıştığınızda, yöntem işe yaramaz.
 • Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • SharePoint Server 2010'u site koleksiyonundaki bir İngilizce dil paketi sağlar.
  • Site koleksiyonuna işaret edecek şekilde Sitem ana bilgisayar konumu yapılandırın.
  • Sitem ana bilgisayara Active Directory etki alanı Hizmetleri'nden (ad ds) bir kullanıcı profili alma işlemini gerçekleştirin.

  Bu senaryoda, ad DS'deki kullanıcı profil resimleri, SharePoint Server 2010'u yanlış klasörüne alınır.
 • Çalıştırdığınızda özel listesini alamıyor SocialDataService Web çağrı hizmeti GetTagUrlsOfUserByKeyword yöntem.

Bu toplu güncelleştirme paketi aşağıdaki Microsoft Knowledge Base (kb) makalelerinde açıklanan sorunları da giderir:
 • 2536591 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (sts-x-none.msp): 28 Haziran 2011
 • 2536598 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (Ifswfe-x-none.msp): 28 Haziran 2011
 • 2544019 SharePoint Server 2010'u düzeltme package(dlc-x-none.msp) açıklaması: 28 Haziran 2011
 • 2544021 PerformancePoint Server 2010'u düzeltme paketi (ppsmawfe-x-none.msp, ppsmamui-xx-xx.msp): 28 Haziran 2011
 • 2544028 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (wdsrvmui-xx-xx.msp, xlsrvmui-xx-xx.msp)'deki Excel Hizmetleri açıklaması: 28 Haziran 2011
 • 2553909 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (osrv-x-none.msp,pplwfe-x-none.msp, spswfe-x-none.msp,wosrv-x-none.msp): 28 Haziran 2011
 • 2553915 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (wssmui-xx-xx.msp): 28 Haziran 2011
 • 2553920 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (wasrvwfe-x-none.msp): 28 Haziran 2011
 • 2553921 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (xlsrvwfe-x-none.msp) Excel Hizmetleri'nde açıklaması: 28 Haziran 2011
 • 2553930 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (dlc-x-none.msp): 28 Haziran 2011
 • 2553931 SharePoint Foundation 2010 düzeltme paketi (sts-x-none.msp, wssmui-xx-xx.msp): 28 Haziran 2011
 • 2553934 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (svrproof-ZF-se.msp): 28 Haziran 2011
 • 2536588 SharePoint Server 2010'u düzeltme paketi (osrchwfe-x-none.msp): 28 Haziran 2011


SharePoint Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi nasıl elde edilir

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunları gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltme yalnızca bu makalede açıklanan sorunlarla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltmeyi karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin tepesindeki "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için bir düzeltme kullanılamaz, çünkü.

SharePoint Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi dahil olan SharePoint Server 2010'u düzeltmeleri

Bu toplu güncelleştirme paketi yayımladık düzeltmeleri veya SharePoint Server 2010'u hedef ortak güncelleştirmeler olarak tüm .msp dosyalarını içerir.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi yüklemek için Microsoft SharePoint Server 2010'u veya SharePoint Foundation 2010 yüklü olması gerekir.

Güncelleştirme toplaması paketi bilgileri

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Kayıt defteri bilgileri

Bu pakette bulunan düzeltmelerden birini kullanmak için kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.

Dosya bilgileri

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gerekli olan tüm dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme yalnızca bu makalede listelenen sorunları gidermek için gereken dosyaları içerir.

Bu düzeltme paketinin genel sürümü, düzeltme paketini yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Tarihler ve saatler bu dosyaların eşgüdümlü evrensel saat (utc) aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde, tarihi yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde sekmesi.


Karşıdan yükleme bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Office2010-kb2536599-fullfile-x 64-glb.exe14.0.6106.50021,030,677,20830 Haz 1112: 18

Microsoft Windows Installer .msp dosyası bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Acsrvmui ar sa.mspUygulanamaz3,994,62430 Haz 113: 24
Acsrvmui-bg-bg.mspUygulanamaz4,091,39230 Haz 113: 24
Acsrvmui cs cz.mspUygulanamaz4,018,17630 Haz 113: 24
Acsrvmui da dk.mspUygulanamaz4,018,68830 Haz 113: 24
Acsrvmui de de.mspUygulanamaz3,981,82430 Haz 113: 24
Acsrvmui el gr.mspUygulanamaz4,075,52030 Haz 113: 24
Acsrvmui-en-us.mspUygulanamaz4,246,01630 Haz 113: 24
Acsrvmui-es-es.mspUygulanamaz4,006,91230 Haz 113: 24
Acsrvmui et ee.mspUygulanamaz3,978,24030 Haz 113: 24
Acsrvmui fi fi.mspUygulanamaz4,030,46430 Haz 113: 24
Acsrvmui-fr-fr.mspUygulanamaz3,977,21630 Haz 113: 24
Acsrvmui he il.mspUygulanamaz4,029,44030 Haz 113: 24
Acsrvmui-hi-in.mspUygulanamaz4,246,01630 Haz 113: 24
Acsrvmui hr hr.mspUygulanamaz5,041,66430 Haz 113: 24
Acsrvmui hu hu.mspUygulanamaz4,053,50430 Haz 113: 24
Acsrvmui BT it.mspUygulanamaz3,983,87230 Haz 113: 24
Acsrvmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,133,50430 Haz 113: 25
Acsrvmui kk kz.mspUygulanamaz3,991,55230 Haz 113: 25
Acsrvmui ko kr.mspUygulanamaz3,885,05630 Haz 113: 25
Acsrvmui lt lt.mspUygulanamaz4,035,58430 Haz 113: 25
Acsrvmui lv lv.mspUygulanamaz4,030,46430 Haz 113: 25
Acsrvmui-nb-no.mspUygulanamaz4,017,15230 Haz 113: 25
Acsrvmui-nl-nl.mspUygulanamaz3,983,87230 Haz 113: 25
Acsrvmui-pl-pl.mspUygulanamaz4,020,22430 Haz 113: 25
Acsrvmui-pt-br.mspUygulanamaz4,005,37630 Haz 113: 25
Acsrvmui-pt-pt.mspUygulanamaz4,065,28030 Haz 113: 25
Acsrvmui-ro-ro.mspUygulanamaz3,966,97630 Haz 113: 25
Acsrvmui-ru-ru.mspUygulanamaz4,056,57630 Haz 113: 25
Acsrvmui sk sk.mspUygulanamaz3,923,96830 Haz 113: 25
Acsrvmui-sl-si.mspUygulanamaz4,005,88830 Haz 113: 25
Acsrvmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz3,932,16030 Haz 113: 25
Acsrvmui ZF se.mspUygulanamaz3,962,88030 Haz 113: 25
Acsrvmui-th-th.mspUygulanamaz4,068,35230 Haz 113: 25
Acsrvmui-tr-tr.mspUygulanamaz3,985,40830 Haz 113: 26
Acsrvmui İngiltere ua.mspUygulanamaz4,008,44830 Haz 113: 26
Acsrvmui-zh-cn.mspUygulanamaz3,899,39230 Haz 113: 26
Acsrvmui-zh-tw.mspUygulanamaz3,946,49630 Haz 113: 26
Acsrvwfe-x-none.mspUygulanamaz3,257,85630 Haz 113: 26
DLC-x-none.mspUygulanamaz3,358,20830 Haz 113: 28
Dlcmui ar sa.mspUygulanamaz2,170,88030 Haz 113: 26
Dlcmui-bg-bg.mspUygulanamaz2,171,90430 Haz 113: 26
Dlcmui ca es.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 26
Dlcmui cs cz.mspUygulanamaz2,170,36830 Haz 113: 26
Dlcmui da dk.mspUygulanamaz2,168,32030 Haz 113: 26
Dlcmui de de.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 26
Dlcmui el gr.mspUygulanamaz2,174,46430 Haz 113: 26
Dlcmui-en-us.mspUygulanamaz2,167,29630 Haz 113: 26
Dlcmui-es-es.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 26
Dlcmui et ee.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 26
Dlcmui AB es.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 26
Dlcmui fi fi.mspUygulanamaz2,180,60830 Haz 113: 26
Dlcmui-fr-fr.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 27
Dlcmui-gl-es.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 27
Dlcmui he il.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 27
Dlcmui-hi-in.mspUygulanamaz2,185,21630 Haz 113: 27
Dlcmui hr hr.mspUygulanamaz3,224,57630 Haz 113: 27
Dlcmui hu hu.mspUygulanamaz2,170,88030 Haz 113: 27
Dlcmui BT it.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 27
Dlcmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,356,73630 Haz 113: 27
Dlcmui kk kz.mspUygulanamaz2,171,90430 Haz 113: 27
Dlcmui ko kr.mspUygulanamaz2,301,95230 Haz 113: 27
Dlcmui lt lt.mspUygulanamaz2,170,36830 Haz 113: 27
Dlcmui lv lv.mspUygulanamaz2,170,36830 Haz 113: 27
Dlcmui-nb-no.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 27
Dlcmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 27
Dlcmui-pl-pl.mspUygulanamaz2,170,36830 Haz 113: 27
Dlcmui-pt-br.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 27
Dlcmui-pt-pt.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 28
Dlcmui-ro-ro.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 28
Dlcmui-ru-ru.mspUygulanamaz2,172,41630 Haz 113: 28
Dlcmui sk sk.mspUygulanamaz2,182,65630 Haz 113: 28
Dlcmui-sl-si.mspUygulanamaz2,181,12030 Haz 113: 28
Dlcmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 28
Dlcmui ZF se.mspUygulanamaz2,188,28830 Haz 113: 28
Dlcmui-th-th.mspUygulanamaz2,171,39230 Haz 113: 28
Dlcmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 28
Dlcmui İngiltere ua.mspUygulanamaz2,171,90430 Haz 113: 28
Dlcmui-zh-cn.mspUygulanamaz2,301,44030 Haz 113: 28
Dlcmui-zh-tw.mspUygulanamaz2,306,56030 Haz 113: 28
Ifsmui ar sa.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 28
Ifsmui-bg-bg.mspUygulanamaz2,241,53630 Haz 113: 28
Ifsmui ca es.mspUygulanamaz2,237,44030 Haz 113: 28
Ifsmui cs cz.mspUygulanamaz2,237,95230 Haz 113: 28
Ifsmui da dk.mspUygulanamaz2,167,80830 Haz 113: 29
Ifsmui de de.mspUygulanamaz2,169,85630 Haz 113: 29
Ifsmui el gr.mspUygulanamaz2,245,12030 Haz 113: 29
Ifsmui-en-us.mspUygulanamaz2,165,76030 Haz 113: 29
Ifsmui-es-es.mspUygulanamaz2,167,80830 Haz 113: 29
Ifsmui et ee.mspUygulanamaz2,234,88030 Haz 113: 29
Ifsmui AB es.mspUygulanamaz2,236,41630 Haz 113: 29
Ifsmui fi fi.mspUygulanamaz2,236,92830 Haz 113: 29
Ifsmui-fr-fr.mspUygulanamaz2,167,80830 Haz 113: 29
Ifsmui-gl-es.mspUygulanamaz2,236,41630 Haz 113: 29
Ifsmui he il.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 29
Ifsmui-hi-in.mspUygulanamaz2,172,92830 Haz 113: 29
Ifsmui hr hr.mspUygulanamaz3,292,16030 Haz 113: 29
Ifsmui hu hu.mspUygulanamaz2,238,97630 Haz 113: 29
Ifsmui BT it.mspUygulanamaz2,167,29630 Haz 113: 29
Ifsmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,167,80830 Haz 113: 29
Ifsmui kk kz.mspUygulanamaz2,241,02430 Haz 113: 30
Ifsmui ko kr.mspUygulanamaz2,165,76030 Haz 113: 30
Ifsmui lt lt.mspUygulanamaz2,236,92830 Haz 113: 30
Ifsmui lv lv.mspUygulanamaz2,236,41630 Haz 113: 30
Ifsmui-nb-no.mspUygulanamaz2,234,88030 Haz 113: 30
Ifsmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,168,83230 Haz 113: 30
Ifsmui-pl-pl.mspUygulanamaz2,169,34430 Haz 113: 30
Ifsmui-pt-br.mspUygulanamaz2,168,32030 Haz 113: 30
Ifsmui-pt-pt.mspUygulanamaz2,236,92830 Haz 113: 30
Ifsmui-ro-ro.mspUygulanamaz2,236,92830 Haz 113: 30
Ifsmui-ru-ru.mspUygulanamaz2,172,92830 Haz 113: 30
Ifsmui sk sk.mspUygulanamaz2,238,46430 Haz 113: 30
Ifsmui-sl-si.mspUygulanamaz2,236,92830 Haz 113: 30
Ifsmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz2,238,46430 Haz 113: 30
Ifsmui ZF se.mspUygulanamaz2,167,29630 Haz 113: 30
Ifsmui-th-th.mspUygulanamaz2,172,41630 Haz 113: 30
Ifsmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,235,90430 Haz 113: 31
Ifsmui İngiltere ua.mspUygulanamaz2,242,04830 Haz 113: 31
Ifsmui-zh-cn.mspUygulanamaz2,164,22430 Haz 113: 31
Ifsmui-zh-tw.mspUygulanamaz2,164,22430 Haz 113: 31
Ifswfe-x-none.mspUygulanamaz4,573,69630 Haz 113: 31
Lpsrvwfe-x-none.mspUygulanamaz2,129,92030 Haz 113: 31
Osrchmui ar sa.mspUygulanamaz2,790,91230 Haz 113: 31
Osrchmui-bg-bg.mspUygulanamaz2,822,65630 Haz 113: 31
Osrchmui ca es.mspUygulanamaz2,720,25630 Haz 113: 31
Osrchmui cs cz.mspUygulanamaz2,785,28030 Haz 113: 31
Osrchmui da dk.mspUygulanamaz2,769,40830 Haz 113: 31
Osrchmui de de.mspUygulanamaz2,739,71230 Haz 113: 31
Osrchmui el gr.mspUygulanamaz2,859,52030 Haz 113: 31
Osrchmui-en-us.mspUygulanamaz2,271,74430 Haz 113: 31
Osrchmui-es-es.mspUygulanamaz2,718,72030 Haz 113: 31
Osrchmui et ee.mspUygulanamaz2,765,31230 Haz 113: 32
Osrchmui AB es.mspUygulanamaz2,710,01630 Haz 113: 32
Osrchmui fi fi.mspUygulanamaz2,772,99230 Haz 113: 32
Osrchmui-fr-fr.mspUygulanamaz2,727,93630 Haz 113: 32
Osrchmui-gl-es.mspUygulanamaz2,711,55230 Haz 113: 32
Osrchmui he il.mspUygulanamaz2,776,06430 Haz 113: 32
Osrchmui-hi-in.mspUygulanamaz2,830,33630 Haz 113: 32
Osrchmui hr hr.mspUygulanamaz3,835,90430 Haz 113: 32
Osrchmui hu hu.mspUygulanamaz2,795,00830 Haz 113: 32
Osrchmui BT it.mspUygulanamaz2,712,06430 Haz 113: 32
Osrchmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,715,13630 Haz 113: 32
Osrchmui kk kz.mspUygulanamaz2,811,39230 Haz 113: 32
Osrchmui ko kr.mspUygulanamaz2,693,63230 Haz 113: 32
Osrchmui lt lt.mspUygulanamaz2,796,54430 Haz 113: 32
Osrchmui lv lv.mspUygulanamaz2,778,11230 Haz 113: 32
Osrchmui-nb-no.mspUygulanamaz2,764,80030 Haz 113: 32
Osrchmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,791,42430 Haz 113: 33
Osrchmui-pl-pl.mspUygulanamaz2,821,63230 Haz 113: 33
Osrchmui-pt-br.mspUygulanamaz2,728,44830 Haz 113: 33
Osrchmui-pt-pt.mspUygulanamaz2,778,62430 Haz 113: 33
Osrchmui-ro-ro.mspUygulanamaz2,782,72030 Haz 113: 33
Osrchmui-ru-ru.mspUygulanamaz2,799,61630 Haz 113: 33
Osrchmui sk sk.mspUygulanamaz2,790,91230 Haz 113: 33
Osrchmui-sl-si.mspUygulanamaz2,776,06430 Haz 113: 33
Osrchmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz2,780,67230 Haz 113: 33
Osrchmui ZF se.mspUygulanamaz2,765,82430 Haz 113: 33
Osrchmui-th-th.mspUygulanamaz2,821,12030 Haz 113: 33
Osrchmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,770,94430 Haz 113: 33
Osrchmui İngiltere ua.mspUygulanamaz2,822,14430 Haz 113: 33
Osrchmui-zh-cn.mspUygulanamaz2,686,97630 Haz 113: 33
Osrchmui-zh-tw.mspUygulanamaz2,685,95230 Haz 113: 33
Osrchwfe-x-none.mspUygulanamaz158,792,70430 Haz 113: 34
Osrv-x-none.mspUygulanamaz8,163,84030 Haz 113: 34
Pplwfe-x-none.mspUygulanamaz15,417,85630 Haz 113: 34
Ppsmamui ar sa.mspUygulanamaz6,212,09630 Haz 113: 34
Ppsmamui-bg-bg.mspUygulanamaz6,254,08030 Haz 113: 34
Ppsmamui cs cz.mspUygulanamaz6,242,30430 Haz 113: 34
Ppsmamui da dk.mspUygulanamaz6,215,68030 Haz 113: 34
Ppsmamui de de.mspUygulanamaz6,213,12030 Haz 113: 34
Ppsmamui el gr.mspUygulanamaz6,259,71230 Haz 113: 34
Ppsmamui-en-us.mspUygulanamaz7,639,55230 Haz 113: 34
Ppsmamui-es-es.mspUygulanamaz6,208,00030 Haz 113: 34
Ppsmamui et ee.mspUygulanamaz6,214,65630 Haz 113: 34
Ppsmamui fi fi.mspUygulanamaz6,217,72830 Haz 113: 34
Ppsmamui-fr-fr.mspUygulanamaz6,232,06430 Haz 113: 35
Ppsmamui he il.mspUygulanamaz6,209,02430 Haz 113: 35
Ppsmamui-hi-in.mspUygulanamaz6,249,98430 Haz 113: 35
Ppsmamui hr hr.mspUygulanamaz7,279,10430 Haz 113: 35
Ppsmamui hu hu.mspUygulanamaz6,225,40830 Haz 113: 35
Ppsmamui BT it.mspUygulanamaz6,205,44030 Haz 113: 35
Ppsmamui-ja-jp.mspUygulanamaz6,256,12830 Haz 113: 35
Ppsmamui kk kz.mspUygulanamaz6,252,03230 Haz 113: 35
Ppsmamui ko kr.mspUygulanamaz6,207,48830 Haz 113: 35
Ppsmamui lt lt.mspUygulanamaz6,222,84830 Haz 113: 35
Ppsmamui lv lv.mspUygulanamaz6,220,80030 Haz 113: 35
Ppsmamui-nb-no.mspUygulanamaz6,212,09630 Haz 113: 35
Ppsmamui-nl-nl.mspUygulanamaz6,215,68030 Haz 113: 35
Ppsmamui-pl-pl.mspUygulanamaz6,232,06430 Haz 113: 35
Ppsmamui-pt-br.mspUygulanamaz6,225,40830 Haz 113: 36
Ppsmamui-pt-pt.mspUygulanamaz6,218,75230 Haz 113: 36
Ppsmamui-ro-ro.mspUygulanamaz6,220,28830 Haz 113: 36
Ppsmamui-ru-ru.mspUygulanamaz6,241,79230 Haz 113: 36
Ppsmamui sk sk.mspUygulanamaz6,223,87230 Haz 113: 36
Ppsmamui-sl-si.mspUygulanamaz6,224,89630 Haz 113: 36
Ppsmamui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz6,221,31230 Haz 113: 36
Ppsmamui ZF se.mspUygulanamaz6,212,09630 Haz 113: 36
Ppsmamui-th-th.mspUygulanamaz6,236,16030 Haz 113: 36
Ppsmamui-tr-tr.mspUygulanamaz6,217,72830 Haz 113: 36
Ppsmamui İngiltere ua.mspUygulanamaz6,253,56830 Haz 113: 36
Ppsmamui-zh-cn.mspUygulanamaz6,201,85630 Haz 113: 36
Ppsmamui-zh-tw.mspUygulanamaz6,202,36830 Haz 113: 36
Ppsmawfe-x-none.mspUygulanamaz4,321,28030 Haz 113: 36
Spsmui ar sa.mspUygulanamaz2,569,72830 Haz 113: 37
Spsmui-bg-bg.mspUygulanamaz2,555,39230 Haz 113: 37
Spsmui ca es.mspUygulanamaz2,525,18430 Haz 113: 37
Spsmui cs cz.mspUygulanamaz2,531,32830 Haz 113: 37
Spsmui da dk.mspUygulanamaz2,519,04030 Haz 113: 37
Spsmui de de.mspUygulanamaz2,534,91230 Haz 113: 37
Spsmui el gr.mspUygulanamaz2,575,36030 Haz 113: 37
Spsmui-en-us.mspUygulanamaz2,202,11230 Haz 113: 37
Spsmui-es-es.mspUygulanamaz2,523,64830 Haz 113: 37
Spsmui et ee.mspUygulanamaz2,516,99230 Haz 113: 37
Spsmui AB es.mspUygulanamaz2,518,52830 Haz 113: 37
Spsmui fi fi.mspUygulanamaz2,522,62430 Haz 113: 37
Spsmui-fr-fr.mspUygulanamaz2,531,32830 Haz 113: 37
Spsmui-gl-es.mspUygulanamaz2,520,57630 Haz 113: 37
Spsmui he il.mspUygulanamaz2,523,64830 Haz 113: 38
Spsmui-hi-in.mspUygulanamaz2,559,48830 Haz 113: 38
Spsmui hr hr.mspUygulanamaz3,582,46430 Haz 113: 38
Spsmui hu hu.mspUygulanamaz2,537,47230 Haz 113: 38
Spsmui BT it.mspUygulanamaz2,520,57630 Haz 113: 38
Spsmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,522,62430 Haz 113: 38
Spsmui kk kz.mspUygulanamaz2,548,73630 Haz 113: 38
Spsmui ko kr.mspUygulanamaz2,508,80030 Haz 113: 38
Spsmui lt lt.mspUygulanamaz2,543,61630 Haz 113: 38
Spsmui lv lv.mspUygulanamaz2,526,20830 Haz 113: 38
Spsmui-nb-no.mspUygulanamaz2,515,96830 Haz 113: 38
Spsmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,540,03230 Haz 113: 38
Spsmui-pl-pl.mspUygulanamaz2,551,29630 Haz 113: 38
Spsmui-pt-br.mspUygulanamaz2,526,72030 Haz 113: 38
Spsmui-pt-pt.mspUygulanamaz2,526,20830 Haz 113: 39
Spsmui-ro-ro.mspUygulanamaz2,529,79230 Haz 113: 39
Spsmui-ru-ru.mspUygulanamaz2,558,46430 Haz 113: 39
Spsmui sk sk.mspUygulanamaz2,533,88830 Haz 113: 39
Spsmui-sl-si.mspUygulanamaz2,523,13630 Haz 113: 39
Spsmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz2,528,76830 Haz 113: 39
Spsmui ZF se.mspUygulanamaz2,541,56830 Haz 113: 39
Spsmui-th-th.mspUygulanamaz2,547,71230 Haz 113: 39
Spsmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,522,11230 Haz 113: 39
Spsmui İngiltere ua.mspUygulanamaz2,553,85630 Haz 113: 39
Spsmui-zh-cn.mspUygulanamaz2,502,65630 Haz 113: 39
Spsmui-zh-tw.mspUygulanamaz2,503,16830 Haz 113: 39
STS-x-none.mspUygulanamaz34,426,88030 Haz 113: 39
Svrproof ar sa.mspUygulanamaz7,991,80830 Haz 113: 40
Svrproof ca es.mspUygulanamaz4,639,23230 Haz 113: 40
Svrproof cs cz.mspUygulanamaz5,434,36830 Haz 113: 40
Svrproof da dk.mspUygulanamaz3,861,50430 Haz 113: 40
Svrproof de de.mspUygulanamaz5,737,47230 Haz 113: 40
Svrproof-en-us.mspUygulanamaz3,766,78430 Haz 113: 40
Svrproof-es-es.mspUygulanamaz3,981,31230 Haz 113: 40
Svrproof-fr-fr.mspUygulanamaz4,019,20030 Haz 113: 40
Svrproof gu in.mspUygulanamaz3,102,72030 Haz 113: 40
Svrproof he il.mspUygulanamaz6,333,44030 Haz 113: 40
Svrproof-hi-in.mspUygulanamaz3,129,85630 Haz 113: 40
Svrproof BT it.mspUygulanamaz5,121,02430 Haz 113: 40
Svrproof-kn-in.mspUygulanamaz3,347,96830 Haz 113: 40
Svrproof mr in.mspUygulanamaz3,226,62430 Haz 113: 40
Svrproof-nb-no.mspUygulanamaz4,357,63230 Haz 113: 40
Svrproof-nl-nl.mspUygulanamaz4,941,82430 Haz 113: 41
Svrproof nn no.mspUygulanamaz3,763,20030 Haz 113: 41
Svrproof pa in.mspUygulanamaz3,053,56830 Haz 113: 41
Svrproof-pl-pl.mspUygulanamaz4,743,68030 Haz 113: 41
Svrproof-pt-br.mspUygulanamaz4,439,04030 Haz 113: 41
Svrproof-pt-pt.mspUygulanamaz3,966,46430 Haz 113: 41
Svrproof-ru-ru.mspUygulanamaz4,275,71230 Haz 113: 41
Svrproof ZF se.mspUygulanamaz4,738,04830 Haz 113: 41
Svrproof-ta-in.mspUygulanamaz3,118,08030 Haz 113: 41
Svrproof sh in.mspUygulanamaz3,414,52830 Haz 113: 41
Svrproof-tr-tr.mspUygulanamaz3,392,51230 Haz 113: 41
Svrproof ur pk.mspUygulanamaz3,061,24830 Haz 113: 41
Ulscommoncore-en-us.mspUygulanamaz175,10430 Haz 113: 41
Vsrvwfe-x-none.mspUygulanamaz2,704,89630 Haz 113: 42
Wasrvwfe-x-none.mspUygulanamaz2,268,16030 Haz 113: 42
Wdsrv-x-none.mspUygulanamaz48,309,76030 Haz 113: 43
Wdsrvmui cs cz.mspUygulanamaz2,546,17630 Haz 113: 42
Wdsrvmui da dk.mspUygulanamaz3,137,02430 Haz 113: 42
Wdsrvmui-en-us.mspUygulanamaz2,504,19230 Haz 113: 42
Wdsrvmui-es-es.mspUygulanamaz2,529,28030 Haz 113: 42
Wdsrvmui BT it.mspUygulanamaz2,526,72030 Haz 113: 42
Wdsrvmui-nb-no.mspUygulanamaz2,516,99230 Haz 113: 42
Wdsrvmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,531,84030 Haz 113: 42
Wdsrvmui-pt-br.mspUygulanamaz2,535,42430 Haz 113: 42
Wdsrvmui-pt-pt.mspUygulanamaz2.536.96030 Haz 113: 42
Wdsrvmui ZF se.mspUygulanamaz2,519,55230 Haz 113: 42
Wdsrvmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,532,35230 Haz 113: 42
Wosrv-x-none.mspUygulanamaz8,163,84030 Haz 113: 43
Wssmui ar sa.mspUygulanamaz3,492,86430 Haz 113: 43
Wssmui-bg-bg.mspUygulanamaz3,460,09630 Haz 113: 43
Wssmui ca es.mspUygulanamaz3,386,36830 Haz 113: 43
Wssmui cs cz.mspUygulanamaz3,404,80030 Haz 113: 43
Wssmui da dk.mspUygulanamaz3,372,03230 Haz 113: 43
Wssmui de de.mspUygulanamaz3,410,43230 Haz 113: 43
Wssmui el gr.mspUygulanamaz3,509,76030 Haz 113: 43
Wssmui-en-us.mspUygulanamaz3,049,98430 Haz 113: 43
Wssmui-es-es.mspUygulanamaz3,382,27230 Haz 113: 43
Wssmui et ee.mspUygulanamaz3,369,98430 Haz 113: 43
Wssmui AB es.mspUygulanamaz3,379,71230 Haz 113: 43
Wssmui fi fi.mspUygulanamaz3,382,78430 Haz 113: 43
Wssmui-fr-fr.mspUygulanamaz3,401,21630 Haz 113: 44
Wssmui-gl-es.mspUygulanamaz3,378,17630 Haz 113: 44
Wssmui he il.mspUygulanamaz3,388,92830 Haz 113: 44
Wssmui-hi-in.mspUygulanamaz3,545,08830 Haz 113: 44
Wssmui hr hr.mspUygulanamaz4,452,35230 Haz 113: 44
Wssmui hu hu.mspUygulanamaz3,421,69630 Haz 113: 44
Wssmui BT it.mspUygulanamaz3,375,10430 Haz 113: 44
Wssmui-ja-jp.mspUygulanamaz3,396,60830 Haz 113: 44
Wssmui kk kz.mspUygulanamaz3,451,39230 Haz 113: 44
Wssmui ko kr.mspUygulanamaz3,368,44830 Haz 113: 44
Wssmui lt lt.mspUygulanamaz3,394,56030 Haz 113: 44
Wssmui lv lv.mspUygulanamaz3,389,95230 Haz 113: 44
Wssmui-nb-no.mspUygulanamaz3,362,81630 Haz 113: 44
Wssmui-nl-nl.mspUygulanamaz3,387,39230 Haz 113: 45
Wssmui-pl-pl.mspUygulanamaz3,412,99230 Haz 113: 45
Wssmui-pt-br.mspUygulanamaz3,384,83230 Haz 113: 45
Wssmui-pt-pt.mspUygulanamaz3,386,36830 Haz 113: 45
Wssmui-ro-ro.mspUygulanamaz3,398,14430 Haz 113: 45
Wssmui-ru-ru.mspUygulanamaz3,544,57630 Haz 113: 45
Wssmui sk sk.mspUygulanamaz3,414,52830 Haz 113: 45
Wssmui-sl-si.mspUygulanamaz3,389,95230 Haz 113: 45
Wssmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz3,396,09630 Haz 113: 45
Wssmui ZF se.mspUygulanamaz3,374,59230 Haz 113: 45
Wssmui-th-th.mspUygulanamaz3,442,17630 Haz 113: 45
Wssmui-tr-tr.mspUygulanamaz3,379,71230 Haz 113: 45
Wssmui İngiltere ua.mspUygulanamaz3,466,24030 Haz 113: 45
Wssmui-zh-cn.mspUygulanamaz3,355,64830 Haz 113: 46
Wssmui-zh-tw.mspUygulanamaz3,352,57630 Haz 113: 46
Xlsrvmui ar sa.mspUygulanamaz2,353,15230 Haz 113: 46
Xlsrvmui-bg-bg.mspUygulanamaz2,356,22430 Haz 113: 46
Xlsrvmui ca es.mspUygulanamaz2,351,61630 Haz 113: 46
Xlsrvmui cs cz.mspUygulanamaz2,391,04030 Haz 113: 46
Xlsrvmui da dk.mspUygulanamaz2,386,43230 Haz 113: 46
Xlsrvmui de de.mspUygulanamaz2,354,68830 Haz 113: 46
Xlsrvmui el gr.mspUygulanamaz2,359,29630 Haz 113: 46
Xlsrvmui-en-us.mspUygulanamaz2,339,32830 Haz 113: 46
Xlsrvmui-es-es.mspUygulanamaz2,389,50430 Haz 113: 46
Xlsrvmui et ee.mspUygulanamaz2,350,59230 Haz 113: 46
Xlsrvmui AB es.mspUygulanamaz2,350,59230 Haz 113: 47
Xlsrvmui fi fi.mspUygulanamaz2,351,10430 Haz 113: 47
Xlsrvmui-fr-fr.mspUygulanamaz2,352,12830 Haz 113: 47
Xlsrvmui-gl-es.mspUygulanamaz2,350,59230 Haz 113: 47
Xlsrvmui he il.mspUygulanamaz2,351,10430 Haz 113: 47
Xlsrvmui-hi-in.mspUygulanamaz2,358,27230 Haz 113: 47
Xlsrvmui hr hr.mspUygulanamaz3,406,84830 Haz 113: 47
Xlsrvmui hu hu.mspUygulanamaz2,352,64030 Haz 113: 47
Xlsrvmui BT it.mspUygulanamaz2,387,45630 Haz 113: 47
Xlsrvmui-ja-jp.mspUygulanamaz2,350,08030 Haz 113: 47
Xlsrvmui kk kz.mspUygulanamaz2,356,22430 Haz 113: 47
Xlsrvmui ko kr.mspUygulanamaz2,349,05630 Haz 113: 47
Xlsrvmui lt lt.mspUygulanamaz2,351,61630 Haz 113: 47
Xlsrvmui lv lv.mspUygulanamaz2,351,61630 Haz 113: 48
Xlsrvmui-nb-no.mspUygulanamaz2,385,40830 Haz 113: 48
Xlsrvmui-nl-nl.mspUygulanamaz2,389,50430 Haz 113: 48
Xlsrvmui-pl-pl.mspUygulanamaz2,354,68830 Haz 113: 48
Xlsrvmui-pt-br.mspUygulanamaz2,390,01630 Haz 113: 48
Xlsrvmui-pt-pt.mspUygulanamaz2,388,48030 Haz 113: 48
Xlsrvmui-ro-ro.mspUygulanamaz2,352,12830 Haz 113: 48
Xlsrvmui-ru-ru.mspUygulanamaz2,356,22430 Haz 113: 48
Xlsrvmui sk sk.mspUygulanamaz2,352,64030 Haz 113: 48
Xlsrvmui-sl-si.mspUygulanamaz2,352,64030 Haz 113: 48
Xlsrvmui-sr-latn-cs.mspUygulanamaz2,352,12830 Haz 113: 48
Xlsrvmui ZF se.mspUygulanamaz2,385,92030 Haz 113: 48
Xlsrvmui-th-th.mspUygulanamaz2,356,22430 Haz 113: 48
Xlsrvmui-tr-tr.mspUygulanamaz2,387,96830 Haz 113: 49
Xlsrvmui İngiltere ua.mspUygulanamaz2,355,71230 Haz 113: 49
Xlsrvmui-zh-cn.mspUygulanamaz2,348,54430 Haz 113: 49
Xlsrvmui-zh-tw.mspUygulanamaz2,349,05630 Haz 113: 49
Xlsrvwfe-x-none.mspUygulanamaz12,209,66430 Haz 113: 49


Düzeltme yüklendikten sonra düzeltmenin genel sürümü dosya öznitelikleri veya sonraki bir sürümü aşağıdaki tablolarda listelenen dosya özniteliklerine sahiptir:

acsrvmui-en-us.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Access.Server.resources.dll14.0.6019.100075,6328-Şub 1115: 14

acsrvwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Ascalc.dll14.0.6015.1000979,82421-1010: 41
Microsoft.Office.Access.Server.Application.dll14.0.6009.1000542,57620-1010: 18
Microsoft.Office.Access.Server.dataserver.dll14.0.6015.1000104,30421-1010: 41
Microsoft.Office.Access.Server.dll14.0.6019.10001,087,3448-Şub 1115: 14
Microsoft.Office.Access.Server.ui.dll14.0.6019.1000145,2648-Şub 1115: 14

DLC-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Auditsettings.aspx14.0.601516,44620-1016: 53
Microsoft.Office.documentmanagement.dll14.0.6106.5001374,65616 Haz 110: 43
Microsoft.Office.documentmanagement.dll14.0.6106.5001374,65616 Haz 110: 43
Microsoft.Office.documentmanagement.Pages.dll14.0.6106.5001120,71216 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Policy.adminpages.dll14.0.6106.500138,78416 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Policy.dll14.0.6106.5001874,34416 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Policy.dll14.0.6106.5001874,34416 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Policy.Pages.dll14.0.6106.5001210,80016 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Workflow.Actions.dll14.0.6106.5001153,48016 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Workflow.Feature.dll14.0.6105.500038,77618-May-1117: 00
Microsoft.Office.Workflow.Pages.dll14.0.6106.500187,95216 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Workflow.Routing.dll14.0.6106.5001132,98416 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Workflow.Tasks.dll14.0.6106.500151,08816 Haz 110: 43
Microsoft.Office.Workflow.Tasks.dll14.0.6106.500151,08816 Haz 110: 43
Microsoft.Office.workflowsoap.dll14.0.6106.500163,35216 Haz 110: 43

ifsmui-en-us.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.infopath.Server.intl.resources.dll14.0.6106.5001198,51216 Haz 110: 26

Ifswfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Htmlchkr.dll14.0.6106.50011,196,93619 Haz 1120: 47
Microsoft.Office.infopath.Server.Administration.CommandLine.dll14.0.6106.500112,14416 Haz 110: 26
Microsoft.Office.infopath.Server.dll14.0.6106.50012,971,50416 Haz 110: 26
Microsoft.Office.infopath.Server.Host.dll14.0.6106.500114,70416 Haz 110: 26
Microsoft.Office.infopath.Server.intl.dll14.0.6106.5001198,51216 Haz 110: 26
Microsoft.Office.infopath.Server.Pages.dll14.0.6106.500146,96016 Haz 110: 26

lpsrvwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.slidelibrary.dll14.0.6019.100018,8247-Şub-117: 56

osrchmui-en-us.msp

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Notessetup.exe14.0.6015.1000558,44820-1012: 13

Osrchwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Bdcsearchprotocolhandler.dll14.0.6009.1000220,03220-1010: 25
Connectorph.dll14.0.6015.1000283,50420-1016: 47
Docxpageconverter.exe14.0.6106.50011,220,98416 Haz 110: 14
Microsoft.businessdata.dll14.0.6009.1000116,63220-105: 14
Microsoft.Office.businessapplications.Tools.autogen.dll14.0.6106.500151,07216 Haz 110: 33
Microsoft.Office.businessapplications.Tools.dll14.0.6009.1000427,90420-108: 31
Microsoft.Office.businessapplications.Tools.intl.dll14.0.6009.1000169,85620-108: 31
Microsoft.Office.securestoreservice.dll14.0.6106.5000292,7448-Haz-114: 13
Microsoft.Office.Server.Chart.dll14.0.6106.5001608,12816 Haz 110: 23
Microsoft.Office.Server.search.Connector.dll14.0.6105.50001,091,44018-May-1116: 38
Microsoft.Office.Server.search.Connector.dll14.0.6105.50001,091,44018-May-1116: 38
Microsoft.Office.Server.search.dll14.0.6106.500013,272,4328-Haz-114: 34
Microsoft.Office.Server.search.dll14.0.6106.500013,272,4328-Haz-114: 34
Microsoft.Office.Server.search.intl.dll14.0.6009.1000612,23220-104: 31
Microsoft.Office.Server.userprofiles.dll13.9.6009.100038,81620-104: 37
Microsoft.Office.SharePoint.clientextensions.dll14.0.6106.5001272,27216 Haz 111: 02
Microsoft.SharePoint.Portal.dll14.0.6106.50024,999,04829 Haz 111: 23
Microsoft.SharePoint.Portal.dll14.0.6106.50024,999,04829 Haz 111: 23
Microsoft.SharePoint.Portal.intl.dll14.0.6009.10001,197,96820-1010: 22
Microsoft.SharePoint.Portal.Upgrade.dll14.0.6106.5001165,76816 Haz 110: 54
Microsoft.SharePoint.Publishing.dll14.0.6106.50013,164,02416 Haz 110: 15
Microsoft.SharePoint.Publishing.dll14.0.6106.50013,164,02416 Haz 110: 15
Microsoft.SharePoint.Publishing.intl.dll14.0.6009.1000214,90420-106: 23
Microsoft.SharePoint.search.Extended.Administration.dll14.0.329.0325,53620-1010: 58
Microsoft.SharePoint.search.Extended.Administration.dll14.0.329.0325,53620-1010: 58
Microsoft.SharePoint.Taxonomy.dll14.0.6106.50011,046,39216 Haz 110: 03
Microsoft.SharePoint.Taxonomy.dll14.0.6106.50011,046,39216 Haz 110: 03
Msdym7.dll14.0.6016.10002,592,6087-Oca-119: 04
Msdym7.lex14.0.6015.1000415,74420-1020: 17
Msscpi.dll14.0.6105.50002,142,06418-May-1116: 30
Mssdmn.exe14.0.6105.5000790,89618-May-1116: 30
MSSearch.exe14.0.6105.5000524,14418-May-1116: 30
Msslad.dll14.0.6105.5000431,47218-May-1116: 30
Mssph.dll14.0.6105.50001,672,56018-May-1116: 30
Mssrch.dll14.0.6105.50004,987,24818-May-1116: 30
Mstr4tsc.dll14.0.6015.1000106,86420-1022: 12
Mswb7.dll14.0.6015.1000331,67220-1021: 51
Mswb70011.dll14.0.6015.10001,089,43220-1021: 51
Mswb7001e.dll14.0.6015.10001,089,43220-1021: 51
Mswb70404.dll14.0.6015.10001,089,43220-1021: 51
Mswb70804.dll14.0.6015.10001,089,43220-1021: 58
Naturallanguage6.dll14.0.6015.10001,494,41620-1021: 59
Nl7data0011.dll14.0.6015.10007,851,44020-1021: 58
Nl7data001e.dll14.0.6015.10001,039,27220-1021: 59
Nl7data0404.dll14.0.6015.10002,586,05620-1022: 00
Nl7data0804.dll14.0.6015.10003,680,71220-1021: 51
Nl7lexicons0011.dll14.0.6015.10002,460,59220-1021: 58
Nl7lexicons001e.dll14.0.6015.1000207,27220-1021: 59
Nl7lexicons0404.dll14.0.6015.1000367,56020-1021: 51
Nl7lexicons0804.dll14.0.6015.1000415,68820-1021: 59
Nl7models0011.dll14.0.6015.10006,630,32020-1021: 58
Nl7models001e.dll14.0.6015.10001,124,26420-1021: 59
Nl7models0404.dll14.0.6015.10009,726,92020-1021: 51
Nl7models0804.dll14.0.6015.10002,970,56820-1021: 59
Nlsdata0000.dll14.0.6015.10002,022,83220-1022: 00
Nlsdata0002.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata0003.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata0009.dll14.0.6015.100022,939,56827-1016: 57
Nlsdata000a.dll14.0.6015.100011,365,80820-1021: 51
Nlsdata000c.dll14.0.6015.10003,400,11220-1021: 59
Nlsdata000d.dll14.0.6015.10002,967,98420-1021: 51
Nlsdata000f.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 59
Nlsdata0010.dll14.0.6015.10005,577,13620-1021: 58
Nlsdata0018.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata001a.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 59
Nlsdata001b.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata001d.dll14.0.6015.10005,577,13620-1021: 51
Nlsdata0020.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata0021.dll14.0.6015.10002,147,76020-1021: 51
Nlsdata0022.dll14.0.6015.10002,147,76020-1021: 58
Nlsdata0024.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata0026.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 51
Nlsdata0027.dll14.0.6015.10002,360,75220-1021: 59
Nlsdata002a.dll14.0.6015.10002,147,76020-1021: 59
Nlsdata0039.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata003e.dll14.0.6015.10002,147,76020-1021: 59
Nlsdata0045.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 59
Nlsdata0046.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata0047.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata0049.dll14.0.6015.10004,419,50420-1022: 00
Nlsdata004a.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata004b.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 51
Nlsdata004c.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 58
Nlsdata004e.dll14.0.6015.10004,419,50420-1021: 59
Nlsdata0414.dll14.0.6015.10005,577,13620-1021: 58
Nlsdata0416.dll14.0.6015.10005,577,13620-1021: 51
Nlsdata0816.dll14.0.6015.10005,577,13620-1021: 51
Nlsdata081a.dll14.0.6015.10002,359,21620-1022: 00
Nlsdata0c1a.dll14.0.6015.10002,359,21620-1021: 59
Nlsgrammars0009.dll14.0.6015.1000463,28020-1021: 51
Nlslexicons0002.dll14.0.6015.10004,171,18420-1021: 51
Nlslexicons0003.dll14.0.6015.10001,459,12020-1021: 51
Nlslexicons0009.dll14.0.6015.10002,651,56820-1021: 51
Nlslexicons000a.dll14.0.6015.10009,997,74420-1021: 51
Nlslexicons000c.dll14.0.6015.10006,246,32020-1021: 51
Nlslexicons000d.dll14.0.6015.10001,729,45620-1021: 59
Nlslexicons000f.dll14.0.6015.10005,661,61620-1021: 51
Nlslexicons0010.dll14.0.6015.10004,182,96020-1021: 59
Nlslexicons0018.dll14.0.6015.10003,338,16020-1021: 51
Nlslexicons001a.dll14.0.6015.10006,022,06420-1021: 51
Nlslexicons001b.dll14.0.6015.10006,592,43220-1021: 59
Nlslexicons001d.dll14.0.6015.10006,353,32820-1021: 59
Nlslexicons0020.dll14.0.6015.10001,243,56820-1021: 51
Nlslexicons0021.dll14.0.6015.10002,143,15220-1021: 51
Nlslexicons0022.dll14.0.6015.10005,506,99220-1021: 59
Nlslexicons0024.dll14.0.6015.10007,971,76020-1021: 59
Nlslexicons0026.dll14.0.6015.10005,798,32020-1021: 59
Nlslexicons0027.dll14.0.6015.10006,231,98420-1021: 51
Nlslexicons002a.dll14.0.6015.100010,67220-1021: 51
Nlslexicons0039.dll14.0.6015.10001,789,36020-1021: 59
Nlslexicons003e.dll14.0.6015.10004,052,40020-1021: 51
Nlslexicons0045.dll14.0.6015.10001,800,62420-1021: 58
Nlslexicons0046.dll14.0.6015.10001,815,98420-1021: 51
Nlslexicons0047.dll14.0.6015.10001,417,64820-1022: 00
Nlslexicons0049.dll14.0.6015.10001,565,10420-1021: 59
Nlslexicons004a.dll14.0.6015.10003,426,22420-1022: 00
Nlslexicons004b.dll14.0.6015.10001,710,00020-1022: 00
Nlslexicons004c.dll14.0.6015.10004,100,01620-1021: 58
Nlslexicons004e.dll14.0.6015.10001,979,82420-1021: 59
Nlslexicons0414.dll14.0.6015.10004,623,28020-1021: 51
Nlslexicons0416.dll14.0.6015.10005,097,39220-1021: 51
Nlslexicons0816.dll14.0.6015.10005,039,02420-1021: 51
Nlslexicons081a.dll14.0.6015.10007,049,64820-1021: 58
Nlslexicons0c1a.dll14.0.6015.10006,924,20820-1021: 51
Noteswebservice.dll14.0.6009.1000972,14420-104: 58
Pkmexsph.dll14.0.6105.5000573,29618-May-1116: 30
Policy.12.0.microsoft.Office.Server.search.dll14.0.6013.100011,17619 Kas 108: 01
Prm0001.bin14.0.6015.100016,736,25620-1020: 21
Prm0005.bin14.0.6015.10006,472,70420-1020: 21
Prm0006.bin14.0.6015.10007,046,14420-1020: 21
Prm0007.bin14.0.6015.100011,602,94420-1020: 21
Prm0008.bin14.0.6015.10008,230,40020-1020: 21
Prm0009.bin14.0.6015.10005,739,00820-1020: 21
Prm000b.bin14.0.6015.10008,071,68020-1020: 21
Prm000e.bin14.0.6015.100010,403,32820-1020: 21
Prm0013.bin14.0.6015.10009,482,24020-1020: 21
Prm0015.bin14.0.6015.10007,850,49620-1020: 21
Prm0019.bin14.0.6015.10008,629,24820-1020: 21
Prm001f.bin14.0.6015.100014,329,85620-1020: 21
Query.dll14.0.6015.1000371,56820-1012: 30
Tquery.dll14.0.6019.10005,646,7047-Şub-117: 41

osrv-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Server.dll14.0.6106.50011,865,57616 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.dll14.0.6106.50011,865,57616 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.filtercontrols.dll14.0.6106.5001165,76816 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.intl.dll14.0.6009.1000235,40820-106: 10
Microsoft.Office.Server.Native.dll14.0.6019.1000666,4967-Şub-117: 26
Microsoft.Office.Server.OPENXML.dll14.0.6019.10001,250,6807-Şub-117: 26
Microsoft.resourcemanagement.dll4.0.2450.34759,67216-Mayıs-1115: 47
Office.odf14.0.6106.50004,297,5688-Haz-112: 41
Offxml.dll14.0.6019.1000515,4484 Şub 1115: 38
Osafehtm.dll14.0.6106.5001122,73615 Haz 1123: 11
Setup.exe14.0.6010.10001,377,14428-107: 54
Svrsetup.dll14.0.6015.10007,306,60020-1020: 24

pplwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Accountjoiner.dll4.0.2450.34198,4964-May-1112: 43
Admapropertypages.dll4.0.2450.34223,0804-May-1112: 43
Antixsslibrary.dll2.0.0.033,80816-Mar-1119: 16
Atl90.dll9.0.21022.8179,70416-Mar-1119: 18
Certmgr.exe6.0.6001.1713174.75216-Mar-1119: 23
Configdb.dll4.0.2450.341,652,0484-May-1112: 43
Containerpicker.dll4.0.2450.3451,0404-May-1112: 43
Csexport.exe4.0.2450.3442,8324-May-1112: 43
Cssearch.dll4.0.2450.34128,8484-May-1112: 43
Dbmapropertypages.dll4.0.2450.34243,5604-May-1112: 43
Edirectoryma.dll4.0.2450.3471,5124-May-1112: 43
Exch2007extension.dll4.0.2450.3414,6964-May-1112: 43
Exchangema.dll4.0.2450.34108,3764-May-1112: 43
Fimmapropertypages.dll4.0.2450.34182,1204-May-1112: 43
Functionlibrary.dll4.0.2450.3446,9444-May-1112: 32
Functionlibrary.dll4.0.2450.3446,9444-May-1112: 43
Galsync.dll4.0.2450.3463,3124-May-1112: 43
Globaloptions.dll4.0.2450.34280,4164-May-1112: 43
Grouplistview.dll4.0.2450.34128,8644-May-1112: 43
Ibmdsmapropertypages.dll4.0.2450.3492,0084-May-1112: 43
Iplanetmapropertypages.dll4.0.2450.34124,7844-May-1112: 43
Logging.dll4.0.2450.3417,7444-May-1112: 43
Maexecution.dll4.0.2450.34239,4484-May-1112: 43
Maexport.exe4.0.2450.3422,8644-May-1112: 43
Mahostm.dll4.0.2450.34325,9684-May-1112: 43
Mahostn.dll4.0.2450.3497,1044-May-1112: 43
MakeCert.exe6.0.6001.1713157,85616-Mar-1119: 23
Mapackager.exe4.0.2450.3442,8404-May-1112: 43
Mapropertypages.dll4.0.2450.34350,0484-May-1112: 43
Mcrypt.dll4.0.2450.342,844,4964-May-1112: 43
Microsoft.identitymanagement.findprivatekey.exe4.0.2450.3415,2564-May-1112: 32
Microsoft.identitymanagement.Logging.dll4.0.2450.3451,0804-May-1112: 32
Microsoft.identitymanagement.Logging.dll4.0.2450.3451,0804-May-1112: 43
Microsoft.identitymanagement.setuputils.dll4.0.2450.3479,7604-May-1112: 32
Microsoft.identitymanagement.setuputils.dll4.0.2450.3479,76016-Mayıs-1115: 47
Microsoft.identitymanagement.SQM.dll4.0.2450.3438,7844-May-1112: 32
Microsoft.metadirectoryservices.dll4.0.2450.3413,6964-May-1112: 43
Microsoft.metadirectoryservices.impl.dll4.0.2450.3483,8484-May-1112: 43
Microsoft.metadirectoryservicesex.dll4.0.0.059,2724-May-1112: 32
Microsoft.metadirectoryservicesex.dll4.0.0.059,2724-May-1112: 42
Microsoft.metadirectoryservicesex.dll4.0.0.059,2724-May-1112: 43
Microsoft.Office.Server.userprofiles.activedirectorymaextension.dll14.0.6105.500019,89618-May-1116: 09
Microsoft.Office.Server.userprofiles.dll14.0.6106.50022,566,01629 Haz 111: 11
Microsoft.Office.Server.userprofiles.dll14.0.6106.50022,566,01629 Haz 111: 11
Microsoft.Office.Server.userprofiles.ldapmaextension.dll14.0.6105.500018,33618-May-1116: 09
Microsoft.Office.Server.userprofiles.managementagent.dll14.0.6105.500067,48818-May-1116: 09
Microsoft.Office.Server.userprofiles.metaverseextension.dll14.0.6105.500019,88018-May-1116: 09
Microsoft.Office.Server.userprofiles.Synchronization.dll14.0.6106.5001260,00016 Haz 110: 03
Microsoft.resourcemanagement.Automation.dll4.0.2450.3479,7604-May-1112: 32
Microsoft.resourcemanagement.dll4.0.2450.34759,6724-May-1112: 32
Microsoft.resourcemanagement.Service.exe4.0.2450.34989,0644-May-1112: 32
Microsoft.resourcemanagement.Service.exe4.0.2450.34989,0644-May-1112: 43
Microsoft.resourcemanagement.serviceconfiguration.preparationutility.exe4.0.2450.3415,3124-May-1112: 32
Microsoft.resourcemanagement.serviceconfiguration.Utility.exe4.0.2450.3447,0324-May-1112: 32
Miisactivate.exe4.0.2450.3422,8724-May-1112: 43
Miisclient.exe4.0.2450.34829,2724-May-1112: 43
Miiserver.exe4.0.2450.342,896,7284-May-1112: 43
Miiskmu.exe4.0.2450.34374,6084-May-1112: 43
Miisrcw.dll4.0.2450.3438,7364-May-1112: 32
Miisrcw.dll4.0.2450.3438,7364-May-1112: 43
Mmscntrl.dll4.0.2450.34299,3444-May-1112: 43
Mmsevent.dll4.0.2450.348,0164-May-1112: 43
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.34100,1844-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.34102,2324-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.34104,7924-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3442,8404-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3445,9124-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3453,0804-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3459,2244-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3472,0244-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3478,1684-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3478,6804-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3483,8004-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3484,8244-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3485,3364-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3485,8484-May-1114: 34
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3485,8484-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3486,3604-May-1114: 34
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3486,3604-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3486,8724-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3487,3844-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3487,8964-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3489,4324-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3490,4564-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3490,9684-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3491,9924-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3494,0404-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3495,0644-May-1114: 34
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3495,5764-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3496,0884-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3496,6004-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3497,1124-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3498,6484-May-1114: 35
Mmsevent.dll.mui4.0.2450.3499,1604-May-1114: 35
Mmsmaad.dll4.0.2450.34580,4324-May-1112: 43
Mmsmads.dll4.0.2450.34522,0644-May-1112: 43
Mmsmaed.dll4.0.2450.34494,9284-May-1112: 43
Mmsmaext.dll4.0.2450.34472,9124-May-1112: 43
Mmsmafim.dll4.0.2450.3483,7924-May-1112: 43
Mmsmaip.dll4.0.2450.34528,7204-May-1112: 43
Mmsmaxml.dll4.0.2450.34426,8324-May-1112: 43
Mmsperf.dll4.0.2450.3422,8644-May-1112: 43
Mmsps.dll4.0.2450.34177,4884-May-1112: 43
Mmsscpth.dll4.0.2450.343,037,5204-May-1112: 43
Mmsscrpt.exe4.0.2450.34164,1764-May-1112: 43
Mmsserverrcw.dll4.0.2450.3438,7444-May-1112: 43
Mmsuihlp.dll4.0.2450.34951,6324-May-1112: 43
Mmsuishell.dll4.0.2450.34198,4884-May-1112: 43
Mmsutils.dll4.0.2450.34228,6884-May-1112: 43
Mmswmi.dll4.0.2450.34149,8404-May-1112: 43
Msvcm90.dll9.0.21022.8245,24816-Mar-1119: 18
Msvcp90.dll9.0.21022.8851.45616-Mar-1119: 18
Msvcr90.dll9.0.21022.8627,20016-Mar-1119: 18
Mvdesigner.dll4.0.2450.34165,7204-May-1112: 43
Mvviewer.dll4.0.2450.34100,1764-May-1112: 43
Notesmapropertypages.dll4.0.2450.34120,6804-May-1112: 43
Ntma.dll4.0.2450.3455,1124-May-1112: 43
Objectlauncher.dll4.0.2450.3412,1284-May-1112: 43
Objectviewers.dll4.0.2450.34206,6884-May-1112: 43
Operations.dll4.0.2450.3475,6084-May-1112: 43
Preview.dll4.0.2450.34317,2644-May-1112: 43
Propertysheetbase.dll4.0.2450.34415,5924-May-1112: 43
Rulerctrl.dll4.0.2450.3446,9364-May-1112: 43
Sqmapi.dll6.0.6000.16386177,69617-Mar-1113: 01
Svrexport.exe4.0.2450.3434,6484-May-1112: 43
Syncsetuputl.dll4.0.2450.34230,2324-May-1112: 43
Uiutils.dll4.0.2450.34378,7044-May-1112: 43
Xmlmapropertypages.dll4.0.2450.34382,8244-May-1112: 43

ppsmamui-en-us.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Dashboarddesigner.exe.Deploy14.0.6009.1000776,08820-1010: 33
Dashboarddesigner.resources.dll.Deploy14.0.6009.1000366,43220-1010: 33
Microsoft.performancepoint.common.calculation.dll.Deploy14.0.6106.5001116,62416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.common.calculation.resources.dll.Deploy14.0.6009.100030,56020-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.adminui.intl.resources.dll14.0.6009.100051,04020-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Client.dll.Deploy14.0.6106.50012,107,26416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.Client.resources.dll.Deploy14.0.6009.10001,288,03220-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.common.dll.Deploy14.0.6106.500155,22416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.common.resources.dll.Deploy14.0.6009.100012,12820-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Designer.Framework.dll.Deploy14.0.6009.1000911,20020-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Designer.Framework.resources.dll.Deploy14.0.6009.1000345,95220-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.designerplugins.dll.Deploy14.0.6106.50015,957,47216 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.designerplugins.resources.dll.Deploy14.0.6016.10003,749,7287-Oca-119: 46
Microsoft.performancepoint.scorecards.designerworkspace.dll.Deploy14.0.6009.1000378,72020-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.designerworkspace.resources.dll.Deploy14.0.6009.100011,10420-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Script.resources.dll14.0.6106.50011,615,71216 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.wizardframework.dll.Deploy14.0.6009.1000124,76820-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.wizardframework.resources.dll.Deploy14.0.6009.100055,13620-1010: 33
Microsoft.SharePoint.Client.dll.Deploy14.0.6106.5001288,62419 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.Runtime.dll.Deploy14.0.4762.1000149,37626-Mar-1021: 15

ppsmawfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.performancepoint.common.calculation.dll14.0.6106.5001116,62416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.importutility.dll14.0.6106.5001165,76016 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.adminui.dll14.0.6009.100096,09620-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.adminui.intl.dll14.0.6009.100051,04020-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.bimonitoringservice.dll14.0.6009.1000120,70420-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Client.dll14.0.6106.50012,107,26416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.common.dll14.0.6106.500155,22416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.datasourceproviders.Standard.dll14.0.6106.5001186,32816 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.Script.dll14.0.6106.50011,623,90416 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.Server.dll14.0.6106.5001231,29616 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.servercommon.dll14.0.6106.5001333,69616 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.serverrendering.dll14.0.6106.5001542,56016 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.store.dll14.0.6009.100092,04820-1010: 33
Microsoft.performancepoint.scorecards.Upgrade.dll14.0.6106.500159,28816 Haz 111: 11
Microsoft.performancepoint.scorecards.WebControls.dll14.0.6106.5001276,32016 Haz 111: 11

STS-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Addgallery.officeonlineprovider.dll14.0.6015.100055,16820-1012: 03
Csisrv.dll14.0.6106.50003,368,88012 Haz 112: 24
Dwdcw20.dll14.0.6015.1000636,76820-1019: 41
Microsoft.businessdata.dll14.0.6009.1000116,63220-105: 14
Microsoft.SharePoint.addgallery.Server.dll14.0.6015.1000124,80020-1012: 03
Microsoft.SharePoint.administrationoperation.dll14.0.6010.1000829,36028-106: 51
Microsoft.SharePoint.applicationpages.Administration.dll14.0.6106.5001608,12819 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.applicationpages.dll14.0.6106.50011,058,72019 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.dll14.0.6106.5001288,62419 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.dll14.0.6106.5001288,62419 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.serverruntime.dll14.0.6106.5001186,27219 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.Silverlight.dll14.0.6106.5001272,26419 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Client.Silverlight.Runtime.dll14.0.6009.1000145,30420-106: 07
Microsoft.SharePoint.dll14.0.6106.500216,770,92029 Haz 111: 03
Microsoft.SharePoint.dll14.0.6106.500216,770,92029 Haz 111: 03
Microsoft.SharePoint.dll14.900.6106.50011,795,96819 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.DSP.dll14.0.6105.500059,26421-Mayıs-1118: 37
Microsoft.SharePoint.DSP.OLEDB.dll14.0.6106.5001124,80019 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.DSP.soappt.dll14.0.6106.500187,93619 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.DSP.STS.dll14.0.6106.5001104,32019 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.DSP.Xmlurl.dll14.0.6106.500187,93619 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.Health.dll14.0.6017.100096,17619 Oca 114: 40
Microsoft.SharePoint.identitymodel.dll14.0.6106.5002104,32029 Haz 111: 03
Microsoft.SharePoint.intl.dll14.0.6010.10001,009,53628-106: 51
Microsoft.SharePoint.library.dll14.0.6022.1000165,7602-Mar-1112: 01
Microsoft.SharePoint.linq.dataservice.dll14.0.6023.100051,10411-Mar-118: 24
Microsoft.SharePoint.linq.dll14.0.6101.5000374,64013 Nis 1119: 19
Microsoft.SharePoint.PowerShell.dll14.0.6105.5000644,99221-Mayıs-1118: 37
Microsoft.SharePoint.PowerShell.intl.dll14.0.6009.100067,45620-106: 07
Microsoft.SharePoint.sandbox.dll14.0.6009.1000122,24820-104: 31
Microsoft.SharePoint.search.dll14.0.6105.50004,849,03218-May-1116: 38
Microsoft.SharePoint.search.intl.dll14.0.6009.1000378,78420-104: 31
Microsoft.SharePoint.usercode.dll14.0.6009.100034,68820-106: 07
Microsoft.SharePoint.workflowactions.dll14.0.6106.5001317,31219 Haz 1111: 08
Microsoft.SharePoint.workflows.dll14.0.6106.500171,55219 Haz 1111: 08
Microsoft.Web.commandui.dll14.0.6016.1000137,0647-Oca-112: 38
Microsoft.Web.commandui.dll14.0.6016.1000137,0647-Oca-112: 38
Microsoft.Web.Design.Server.dll14.0.6106.5001382,86419 Haz 1120: 47
Mssdmn.exe14.0.6105.5000790,40818-May-1116: 30
MSSearch.exe14.0.6105.5000523,65618-May-1116: 30
Mssph.dll14.0.6105.50001,672,07218-May-1116: 30
Mssrch.dll14.0.6105.50004,986,76018-May-1116: 30
Offparser.dll14.0.6106.50002,915,23212 Haz 110: 38
Oisimg.dll14.0.6106.5001194,94419 Haz 1111: 08
Oleparser.dll14.0.6106.500132,68019 Haz 1111: 08
Onetnative.dll14.0.6106.5000584,07212 Haz 111: 24
Onetutil.dll14.0.6106.50022,982,26429 Haz 1117: 14
Onfda.dll14.0.6106.50002,782,60012 Haz 112: 21
Owssvr.dll14.0.6106.50026,588,80029 Haz 111: 03
Owstimer.exe14.0.6106.500174,09619 Haz 1111: 08
Policy.12.0.microsoft.SharePoint.search.dll14.0.6013.100011,16819 Kas 108: 01
PSConfig.exe14.0.6009.1000567,19220-106: 07
Psconfigui.exe14.0.6009.1000825,24020-106: 07
Query.dll14.0.6015.1000371,05620-1012: 30
Setup.exe14.0.6010.10001,377,14428-107: 54
Spuchostservice.exe14.0.6105.5000108,49621-Mayıs-1118: 37
Spucworkerprocess.exe14.0.6015.100047,05620-1012: 03
Spucworkerprocessproxy.exe14.0.6009.1000124,89620-106: 07
SPWriter.exe'yi14.0.6106.500141,85619 Haz 1111: 08
Stsadm.exe14.0.6106.5001346,02419 Haz 1111: 08
Stssoap.dll14.0.6106.5001472,96019 Haz 1111: 08
Stswel.dll14.0.6106.50023,253,12029 Haz 111: 03
Tquery.dll14.0.6106.50005,646,2168-Haz-114: 33
Wssadmin.exe14.0.6010.100015,79228-106: 51
Wsssetup.dll14.0.6015.10007,588,20020-1020: 24
Wsstracing.exe14.0.6106.5000107,90412 Haz 110: 38

svrproof-en-us.msp bilgi


Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Mssp7en.dll14.0.6016.10002,024,3207-Oca-119: 04
Mssp7en.lex14.0.6016.10001,334,7847-Oca-118: 12

vsrvwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Visio.Server.dll14.0.6023.1000862,08010-Mar-118: 57
Microsoft.Office.Visio.Server.graphicsserver.dll14.0.6009.1000288,64020-1010: 19
Microsoft.Office.Visio.Server.intl.dll14.0.6009.1000104,32020-1010: 19
Microsoft.Office.Visio.Server.rasterizer.dll14.0.6009.1000148,32820-1010: 19

wasrvwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Server.webanalytics.dll14.0.6105.5000403,32818-May-1117: 27

wdsrvmui-en-us.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Wwintl.dll14.0.6009.1000901,46420-108: 18
Xlsrvintl.dll14.0.6105.5000105,34418-May-1113: 39

wdsrv-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Exp_pdf_server.dll14.0.6015.1000130,93620-1019: 54
Exp_xps_server.dll14.0.6105.500072,05621-Mayıs-1119: 49
Gfxserver.dll14.0.6105.50002,525,55221-Mayıs-1120: 36
Gkword.dll14.0.6106.50003,278,20812 Haz 112: 28
Microsoft.Office.Server.Native.dll14.0.6019.1000666,4967-Şub-117: 26
Microsoft.Office.Word.Server.common.dll14.0.6015.10001,140,60820-1020: 44
Microsoft.Office.Word.Server.Conversion.Framework.dll14.0.6019.1000132,9927-Şub-1123: 31
Microsoft.Office.Word.Server.Conversion.Storage.dll14.0.6015.100083,84021-1010: 17
Microsoft.Office.Word.Server.Conversion.viewerinterface.dll14.0.6015.100026,49620-1010: 30
Microsoft.Office.Word.Server.dll14.0.6020.1000358,27218 Şub 114: 08
Microsoft.Office.Word.Server.sandbox.dll14.0.6009.1000122,24820-104: 31
Mshy7ct.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7ct.lex14.0.6015.1000363,00820-1020: 16
Mshy7cz.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7cz.lex14.0.6015.1000292.35220-1020: 16
Mshy7da.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7da.lex14.0.6015.10001,554,94420-1020: 16
Mshy7en.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7en.lex14.0.6015.1000475,64820-1020: 16
Mshy7es.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7es.lex14.0.6015.1000145.40820-1020: 16
Mshy7fr.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7fr.lex14.0.6015.1000278,01620-1020: 16
Mshy7ge.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7ge.lex14.0.6015.10001,558,01620-1020: 16
Mshy7it.dll14.0.6015.1000223,62420-1022: 00
Mshy7it.lex14.0.6015.1000275.45620-1020: 16
Mshy7nb.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7nb.lex14.0.6015.10002,655,74420-1020: 16
Mshy7nl.dll14.0.6015.1000223,62420-1022: 00
Mshy7nl.lex14.0.6015.10001,476,09620-1020: 16
Mshy7no.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7no.lex14.0.6015.10001,645,05620-1020: 16
Mshy7pb.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7pb.lex14.0.6015.1000635,90420-1020: 16
Mshy7pl.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7pl.lex14.0.6015.1000374,78420-1020: 16
Mshy7pt.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7pt.lex14.0.6015.1000836,60820-1020: 16
Mshy7ru.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 51
Mshy7ru.lex14.0.6015.1000374,78420-1020: 16
Mshy7sw.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7sw.lex14.0.6015.10002,588,67220-1020: 16
Mshy7tr.dll14.0.6015.1000223,62420-1021: 59
Mshy7tr.lex14.0.6015.1000391,16820-1020: 16
Msores.dll14.0.6101.500072,521,60013 Nis 1119: 17
Msoserver.dll14.0.6106.500021,461,88812 Haz 111: 42
Oartserver.dll14.0.6106.500029,825,90412 Haz 112: 44
Office.odf14.0.6106.50004,297,5688-Haz-112: 41
Ogl.dll14.0.6021.10002,098,54424 Şub 1112: 22
Riched20.dll14.0.6015.10001,870,69627-1016: 49
Sword.dll14.0.6106.50007,534,44012 Haz 111: 48
Usp10.dll1.626.7600.20796813,82421 Eyl 1011: 39
Wdsrvworker.dll14.0.6015.100060,28820-1021: 56
Wordwacflthost.dll14.0.6106.500188,93615 Haz 1123: 33

wosrv-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Server.dll14.0.6106.50011,865,57616 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.dll14.0.6106.50011,865,57616 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.filtercontrols.dll14.0.6106.5001165,76816 Haz 110: 03
Microsoft.Office.Server.intl.dll14.0.6009.1000235,40820-106: 10
Microsoft.Office.Server.Native.dll14.0.6019.1000666,4967-Şub-117: 26
Microsoft.Office.Server.OPENXML.dll14.0.6019.10001,250,6807-Şub-117: 26
Microsoft.resourcemanagement.dll4.0.2450.34759,67216-Mayıs-1115: 47
Office.odf14.0.6106.50004,297,5688-Haz-112: 41
Offxml.dll14.0.6019.1000515,4484 Şub 1115: 38
Osafehtm.dll14.0.6106.5001122,73615 Haz 1123: 11
Setup.exe14.0.6010.10001,377,14428-107: 54
Svrsetup.dll14.0.6015.10007,306,60020-1020: 24

wssmui-en-us.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Addgallery.Globalization.resources.dll14.0.6015.100034,68820-1012: 03
Microsoft.SharePoint.msg.dll14.0.6106.5000256,41612 Haz 110: 38
Microsoft.SharePoint.perfmonmsg.dll14.0.6106.5000114,59212 Haz 110: 38

xlsrvmui-en-us.msp bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Microsoft.Office.Excel.Server.resources.dll14.0.6015.1000247,68821-1010: 50

xlsrvwfe-x-none.msp bilgi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Acewdat.dll14.0.6009.10003,050,91222-1010: 56
Microsoft.Office.Excel.Server.calculationserver.dll14.0.6016.1000636,7847-Oca-119: 25
Microsoft.Office.Excel.Server.calculationserver.interop.dll14.0.6015.1000230,25621-1010: 50
Microsoft.Office.Excel.Server.calculationserver.proxy.dll14.0.6015.1000186,22421-1010: 50
Microsoft.Office.Excel.Server.dll14.0.6021.1000964,46424 Şub 1112: 23
Microsoft.Office.Excel.Server.mosshost.dll14.0.6021.1000259,95224 Şub 1112: 23
Microsoft.Office.Excel.Server.WebServices.dll14.0.6015.100051,04021-1010: 33
Microsoft.Office.Excel.webui.dll14.0.6015.100092,03221-1010: 33
Microsoft.Office.Excel.webui.internal.dll14.0.6106.5000640,89611 Haz 119: 15
Microsoft.Office.Excel.webui.Mobile.dll14.0.6015.1000112,48821-1010: 33
Xlsrv.dll14.0.6106.500014,637,93612 Haz 112: 28
Xlsrvintl.dll14.0.6106.5000105,3448-Haz-113: 14

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2536599 - Last Review: 5 Ağustos 2011 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SharePoint Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbhotfixserver kbautohotfix kbmt KB2536599 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2536599

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com