Aplikace Outlook přestane reagovat při pokusu o kopírování její podsložka složky pomocí aplikace Outlook v režimu online v prostředí Exchange Server 2010 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2536700 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládá pokusu o kopírování její podsložka složky pomocí aplikace Microsoft Office Outlook v režimu online v prostředí Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 (SP1). V takovém případě klient Outlook přestane reagovat. Dále používá server SP1 2010 Exchange Server nadměrné prostředky procesoru. Proto uživatelé nemají přístup k poštovním schránkám, které jsou umístěny na serveru.

Poznámka: K tomuto problému nedochází, pokud používáte aplikaci Outlook v režimu mezipaměti. Avšak pokud používáte aplikaci Outlook v režimu mezipaměti, zobrazí následující chybová zpráva:

Složku nelze přesunout do jedné z jejích podsložek.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nekonečnou smyčku dochází před Exchange Server 2010 SP1 server vygeneruje chyby při kopírování složky její podsložka.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizace:
2579150 Popis kumulativní aktualizace 4 Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Vlastnosti

ID článku: 2536700 - Poslední aktualizace: 28. července 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup kbmt KB2536700 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2536700

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com