Úvahy o Lync Online po zmene prihlasovacích adresu Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2537764 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Keď používateľ Office 365 prihlásiť adresa (tiež známy ako hlavné meno používateľa UPN, alebo užívateľské ID) sa zmení, Lync Online SIP adresu pre používateľa sa automaticky synchronizuje. Predtým, keď používateľ Office 365 prihlasovanie adresa bola zmenená, IT administrátor musel aktualizovať používateľa SIP adresu osobitne zodpovedať nový Office 365 prihlasovanie adresa. V opačnom prípade by byť nastavené odlišne dve hodnoty. Nesúlad medzi ID užívateľa a používateľa SIP adresu môže spôsobiť zmätok na Lync Online používateľ počas prihlásenia sa.

POSTUP

Po identifikáciu Lync Online používateľ aktualizuje, tam sú niektoré akcie, ktoré používateľ musí vziať aby sa ubezpečil, že službu pokračuje v práci bez akéhokoľvek prerušenia. Tieto kroky sú nasledovné:
  • Preplánovanie zasadania Lync Online. Z dôvodu spôsobu že službe Lync Online generuje stretnutie URL, musíte preplánuje stretnutia, ktoré boli naplánované pomocou starého Lync Online SIP adresu. Ak tieto zasadania nie sú pozmenené, účastníci môžu chybové hlásenie pri pokuse vstúpiť akýkoľvek Lync Online konferencií, ktoré sú naplánované, že používateľ.
  • Oznámiť zmeny v externé kontakty v Lync Online zoznamy kontaktov. Externé kontakty (to zahŕňa možeš združeného Lync), používatelia Windows Live a MSN užívateľov musia byť informovaní o zmenu používateľa SIP adresu. Kým externé kontakty odstrániť a aktualizovať stará kontakt, kontaktné objekt používateľa je zobrazená ako Prítomnosť neznámych alebo Offline.
Niektoré spoločnosti môžu chcieť konfiguráciu, ktorá používa nesúvislé prihlásiť adresy pre Lync Online a Office 365 a hoci táto konfigurácia je podporovaná, end-user skúsenosti na počiatočné sign-in bude menej ako ideálny pre niektoré Lync klientov. Lync Online používatelia budú musieť zadať UPN a SIP adresu samostatne v používateľskom rozhraní pre úspešné znamenia-in. spustenie nástroja Office 365 Desktop Setup vyrieši tento problém na počítači, ktorý je spustený Lync 2010.

Poznámka: Nástroja Office 365 Desktop Setup nie je k dispozícii na mobilných zariadeniach alebo Lync 2013.

Ak chcete manuálne konfigurovať nastavenie Lync 2013, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Office 365:

Manuálne aktualizovať a konfigurovať desktopových aplikácií

Ak Office 365 organizácie pomocou synchronizácie adresárov a má prípadne predtým Office Communications Server 2007 R2 a Lync Server 2010 Lync Server 2013 nasadenie lokálnym SIP adresu môže aktualizovať nezávisle naplnenie msRTCSIP-PrimaryUserAddress hodnotu v službe Active Directory. Pozrite článok databázy Knowledge Base sa uistiť, že hodnoty v Office 365 nie sú v rozpore s lokálnym hodnoty:
2430520 Chyba v portáli Office 365: "Hodnota msRTCSIP-PrimaryUserAddress alebo SIP adresu v poli ProxyAddresses v lokálnej službe Active Directory nie je unikátny"

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite naKomunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2537764 - Posledná kontrola: 21. júla 2014 - Revízia: 47.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2537764 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2537764

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com