Lync oturum Office 365 adres değiştirdiğinizde Online değerlendirmeleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2537764 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Hangi Office 365 sürümünü kullandığınızdan emin değil misiniz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra, Office 365 kullanıyor muyum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bir kullanıcının Microsoft Office 365 oturum adresi (veya kullanıcı kimliği) değiştiğinde, kullanıcı için Microsoft çevrimiçi Lync SIP adresi otomatik olarak eşitlenir. Bir kullanıcının Office 365 oturum adresi değiştiğinde önceden, BT yöneticisi kullanıcının SIP adresi ayrı ayrı yeni Office 365 oturum açma adresi eşleşmesi için Güncelleştir gerekiyordu. Aksi halde, iki değeri eşleşmeyen. Bir kullanıcı kimliği ve kullanıcının SIP adresi arasında bir uyumsuzluk Lync çevrimiçi kullanıcı için oturum açma sırasında karışıklığa neden olabilir.

YORDAMI

Lync çevrimiçi bir kullanıcının kullanıcı Kimliğini güncelleştirildikten sonra kullanıcının hizmet herhangi bir kesinti olmadan çalışmaya devam etmesini sağlamak için gerçekleştirmeniz gereken bazı eylemler vardır. Bu eylemleri aşağıdaki gibidir:
  • Lync çevrimiçi toplantılar yeniden zamanlayın. Lync çevrimiçi hizmeti URL'leri toplantı oluşturur biçimi nedeniyle, eski çevrimiçi Lync SIP adresi kullanarak zamanlanmış toplantılar zamanlanması gerekir. Bu toplantılar yeniden olmayan, Toplantı katılımcılarının o kullanıcı tarafından zamanlanan tüm Lync çevrimiçi konferanslar katılmaya çalıştığınızda bir hata iletisi alabilirsiniz.

    Not Yalnızca kullanıcı kimliği kullanıcı adı bölümünü değiştirilmişse Lync çevrimiçi toplantıları yeniden planlama gereklidir.

  • Dış kişiler çevrimiçi Lync kişi listelerinde yapılan değişiklikler iletişim kurar. Dış kişiler (Bu içerir diğer Federal Lync kuruluşlar), kullanıcıların Windows Live ve MSN kullanıcıları gerekir bildirilir kullanıcının SIP adresi değişikliği hakkında. Dış kişileri kaldırın ve eski bağlantı güncelleştirme kadar kişi nesnesi kullanıcı Varlığı bilinmeyen veya Çevrimdışıolarak görüntülenir.
Bazı şirketler Lync Online ve Office 365 için oturum aç ayrık adresler kullanan bir yapılandırma isteyebilirsiniz ve bu yapılandırma desteklenir, ama ilk işareti, son kullanıcı deneyimi bazı Lync istemciler için ideal olacaktır. Lync Çevrimiçi kullanıcılar UPN girmek zorunda ve SIP adresi ayrı ayrı kullanıcı arabiriminde bir başarılı oturum Office 365 Masaüstü kurulum aracını çalıştıran bileşeni için Lync 2010 çalıştıran bilgisayarlarda bu sorunu çözer.

Not Office 365 Masaüstü Kurulum aracı mobil aygıtlar veya Microsoft Lync 2013 için kullanılamaz.

Lync 2013 ayarını el ile yapılandırmak istiyorsanız, aşağıdaki Office 365 Web sitesine bakın:

El ile güncelleştirmek ve Masaüstü uygulamaları yapılandır

Office 365 kuruluş dizin eşitleme kullanarak ve varsa veya daha önce bir Microsoft Office Communications Server 2007 R2, Microsoft Lync Server 2010 veya Microsoft Lync Server 2013 dağıtım şirket içi vardı, SIP adresi Active Directory'de msRTCSIP-PrimaryUserAddress değeri doldurma tarafından bağımsız olarak güncelleştirilebilir. Office 365'te değerler yerinde değerlere olmayan emin olmak için aşağıdaki Bilgi Bankası makalesini inceleyin:
2430520 Office 365 portal hatası: "MsRTCSIP-PrimaryUserAddress veya SIP adresi yerel Active Directory ProxyAddresses alanındaki değeri benzersiz değil"

Hala Yardım gerekiyor mu? GitOffice 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2537764 - Last Review: 25 Kasım 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 23.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Lync Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365p o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2537764 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2537764

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com