Міркування для Lync Інтернет при зміні Office 365 входу адресу

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2537764 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Коли користувача Office 365 входу (також відомий як ім'я користувача учасника, UPN або користувача Ідентифікатор) змінили адресу, адресу Lync онлайн SIP для користувача автоматично синхронізуються. Раніше коли користувача Office 365 входу адресу було змінено, ІТ-адміністратор повинен був оновити SIP-адресу користувача окремо, щоб відповідати новий Office 365 входу в адресі. В іншому випадку двох значень буде відрізнятися. Невідповідність Ідентифікатора користувача та адреси SIP користувача можуть спантеличити Lync онлайн користувача під Вільний час входу.

ПРОЦЕДУРА

Після того, як Ідентифікатор користувача Lync онлайн користувача оновлюється, є деякі інтерактивні елементи, які користувач повинен зробити, щоб переконатися, що службу продовжує працювати без будь-яких перерв. Ці інтерактивні елементи є наступні:
  • Перепланувати Lync онлайн-зустрічах. Через способу, що Lync інтернет сервіс генерує зустріч URL-адреси будь-які збори, які були заплановані шляхом сценарій виконання стара Lync онлайн SIP адреси повинні бути перенесено. Якщо ці зустрічі не перенесено, учасники зустрічі може з'явитися протокол IMAP про помилку, коли вони намагаються приєднатися до будь-якого Lync онлайн конференцій, які заплановані для цього користувача.
  • Спілкуватися, зміни до зовнішніх контактів в Lync онлайн списки контактів. Зовнішні контакти (це включає в себе інші комплексний пошук Lync організації), користувачі Windows Live і MSN користувачі повинні бути проінформовані про внесення змін до користувача SIP-адресу. Поки Зовнішні контакти видаляти і оновлювати старі елемент-контакт, контактна об'єкт для користувача відображається як Присутність невідомий або як автономний режим.
Деякі компанії можуть хочете конфігурації, що використовує наполегливу входу адреси для Lync Online та Office 365 і хоча підтримує цю конфігурацію, досвід кінцевого користувача по початкового входу буде менше ідеального, деякі клієнти Lync. Lync на сайті користувачі матимуть увійти в УПН і SIP-адресу окремо в інтерфейсі користувача для успішного запуску Office 365 засобом настроювання робочого стола знак дюйма буде вирішити це питання на комп'ютерах під керуванням Lync 2010.

Примітка.Office 365 засобом настроювання робочого столу недоступна для мобільних пристроїв або Lync 2013.

Якщо ви хочете, щоб вручну налаштувати параметр для Lync 2013, побачити такі веб-сайті служби Office 365:

Вручну оновити та настроювання настільних додатків

Якщо організації Office 365 використовує синхронізації каталогів і містить або раніше було Office комунікацій Server 2007 R2, сервер Lync 2010 або Lync Server 2013 розгортання локальної, SIP-адресу можна оновити самостійно, заповнюючи служба Active Directory, значення msRTCSIP-PrimaryUserAddress. Перегляньте наступні статті бази знань щоб переконатися, що значення в Office 365 не в конфлікті з локальною значень:
2430520 Помилка на порталі Office 365: «Значення msRTCSIP-PrimaryUserAddress або SIP-адресу в полі ProxyAddresses у вашому місцевим служба Active Directory не є унікальним»

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до наOffice 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2537764 - Востаннє переглянуто: 21 липня 2014 р. - Редакція: 16.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2537764 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2537764

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com