Klient sítě Microsoft funkce při nevázaný ze síťového adaptéru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 253959 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítač může být schopen se připojit ke sdíleným prostředkům v jiných počítačích se systémem Windows 2000 při klient sítě Microsoft nevázané ve vlastnostech daného síťového adaptéru. Klient však nebude možné získat přístup k prostředkům v jiných operačních systémech, jako například Microsoft Windows 95, Microsoft 98 nebo Microsoft NT.

Příčina

Klient sítě Microsoft unbinding nezakáže přímé poskytování hostitelských služeb z bloků zprávy serveru (SMB) přes TCP/IP v systému Windows 2000. Pokud klient sítě Microsoft nevázané ve vlastnostech síťového adaptéru, NetBIOS přes TCP/IP (NetBT) zakázána. Ačkoli jsou závislé na NetBT dřívější operační systémy společnosti Microsoft, Windows 2000 není. Rozhraní NetBT_Tcpip používaných pro NetBIOS přes TCP/IP přenosu je vázán na základě adaptéru a může nevázaná z konkrétní adaptér. Zařízení NetbiosSmb použit přímo hostující provoz SMB je globální a nemůže nevázaného z konkrétního síťového adaptéru.

Další informace

Další informace o přímé poskytování hostitelských služeb provoz SMB klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
204279Přímé provozování protokolu SMB přes TCP/IP


Poznámka: Chování popsané v tomto článku v části "Příčina" nevztahuje na systém Windows XP nebo Microsoft Windows Server 2003.

Vlastnosti

ID článku: 253959 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnetwork kbprb KB253959 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:253959

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com