MS11-036: Popis aktualizace zabezpečení převaděče pro aplikaci PowerPoint 2007 pro: 10. května 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2540162 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS11-036. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinu zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Získání nápovědy a odborné pomoci pro aktualizaci zabezpečení

Pro domácí uživatele je bezplatná podpora k dispozici volající čísle 1-866-PCSAFETY ve Spojených státech amerických a v Kanadě nebo se mohou obrátit na místní zastoupení společnosti Microsoft. Další informace o tom, jak kontaktovat místní pobočku společnosti Microsoft ohledně podpory aktualizace zabezpečení, naleznete na webu Microsoft mezinárodní podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Zákazníci v Severní Americe mohou také získat podporu neomezená bezplatná e-mailu nebo neomezenou individuální podporu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Pro podnikové zákazníky je podpora pro aktualizace zabezpečení k dispozici prostřednictvím standardních kontaktů podpory.

Další informace o této aktualizaci zabezpečení

Požadavky pro instalaci této aktualizace zabezpečení

Chcete-li tuto aktualizaci zabezpečení, musíte mít Microsoft Office suite 2007 Service Pack 2 (SP2) v počítači nainstalována.

Další informace o získání aktualizace service pack získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
949585 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Office 2007

Informace o restartování

Budete muset restartovat počítač po instalaci této aktualizace zabezpečení.

V některých případech tato aktualizace nevyžaduje restartování počítače. Pokud jsou požadované soubory používány, bude nutné restartovat počítač. Je-li k tomuto chování dochází, se zobrazí zpráva s výzvou k restartování počítače.

Chcete-li omezit možnost, že je vyžadováno restartování, zastavte všechny služby obsahující uvedenou chybu a ukončete všechny aplikace, které mohou používat ohrožených souborů před instalací této aktualizace zabezpečení. Další informace o důvodech, proč můžete být vyzváni k restartování klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887012 Proč můžete být vyzváni k restartování počítače po instalaci aktualizace zabezpečení do počítače se systémem Windows

Informace o nahrazení aktualizace zabezpečení

Tato aktualizace zabezpečení nahrazuje následující aktualizace:
2464635 MS11-022: Popis aktualizace zabezpečení pro aplikaci PowerPoint 2007 převaděč: 12. dubna 2011

Informace o odinstalaci

Chcete-li tuto aktualizaci zabezpečení je možné odebrat pomocí Přidat nebo odebrat programy zboží nebo Programy a funkce Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Poznámka: Odeberete-li tuto aktualizaci zabezpečení, můžete být vyzváni k vložení disku, který obsahuje Microsoft Office PowerPoint 2007. Navíc pravděpodobně nemáte možnost odinstalace této aktualizace zabezpečení od Přidat nebo odebrat programy zboží nebo z Programy a funkce Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech. Existuje několik možných příčin tohoto problému.

Další informace o odebrání získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

903771 Informace o možnostech odinstalace aktualizací sady Office

Informace o souboru

Anglická verze této aktualizace zabezpečení má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Převaděč Microsoft Office PowerPoint 2007
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Ppcnv.dll12.0.6557.50011,791,82423. Dubna-201102: 28

Vlastnosti

ID článku: 2540162 - Poslední aktualizace: 11. května 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
  • Compatibility Pack for Microsoft Office 2007 File Formats
Klíčová slova: 
kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbfix kbexpertiseinter kbbug atdownload kbmt KB2540162 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2540162

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com