Geçersiz sıra sayılarını RowsetChange::SetData içinde kullanılan erişimcileri içindeki proxy için kilitlenme neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254054 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Önbelleğe alınan bir satır kümesi üzerinde IRowsetChange::SetData arama sırasında erişimcileri içinde bulunan geçersiz sıra sayılarını proxy çökmesine neden olabilir.

Neden

Erişen doğrulaması yalnızca EXOLEDB tarafından oluşturulan bir özgün erişeni oluşur. Önbelleğe alınan satır kümeleri üzerinde çalışmak için kullanıcı tarafından oluşturulan erişimcileri doğrulanır.

Proxy, geçersiz bir erişimci sağlanmamışsa kilitlenmesine.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Yalnızca geçerli erişimcileri geçirir. Geçerli erişeni sıra sayılarını "0" ve "1" dir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.Sorun, bir hata MDAC 2.6 düzeltildi MDAC 2.5 ilişkilidir.

Özellikler

Makale numarası: 254054 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbprogramming KB254054 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254054

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com