Týmové síťového adaptéru a clustery serveru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 254101 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

K dispozici síťové adaptéry a ovladače průvodní z někteří výrobci hardwaru, aby byla zajištěna odolnost proti chybám. Tato technologie umožňuje skupině síťové porty adaptéru pro připojení k jeden fyzický segment. Pokud připojení prostřednictvím jednoho portu není funkční, je automaticky aktivovat jiný port. Tato operace je transparentní pro operační systém a jiných zařízení v síti.

Podpora odolný proti chybám technologie (hardware a ovladače) poskytuje výrobce hardwaru.

Další informace

Systém Windows 2000 Server, Windows Server 2003 a Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2)

Použití týmových na privátní propojení clusteru serverů není podporována z důvodu zpoždění, k nimž by pravděpodobně došlo v přenosu a příjmu paketů prezenčního signálu mezi uzly. Nejlepších výsledků pro privátní propojení chcete redundanci, zakázat týmové a tvořit druhý privátní propojení pomocí dostupných portů. To dosáhnout stejného výsledku konce a poskytuje duální a výkonné komunikace cesty pro uzly komunikovat.

Použití týmových sítích veřejnosti nebo klient je přijatelná. Ale pokud problémy nebo problémy se zdánlivě souviset s týmové, odborné pomoci společnosti Microsoft požadují, týmové bude zakázán. Pokud to řeší problém nebo problému, musí o pomoc výrobce hardwaru. Další informace v tématu v online dokumentaci o testy kompatibility hardwaru na webu společnosti Microsoft.

Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2

V systému Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2 neexistují žádná omezení, přidružené NIC Teaming a funkci převzetí služeb při selhání služby clusterů. V systému Windows Server 2008 nový Microsoft převzetí služeb při selhání clusteru virtuální adaptér kompatibilní s Teaming síťové karty a umožňuje použít libovolné rozhraní sítě v clusteru převzetí služeb při selhání ho.

Vlastnosti

ID článku: 254101 - Poslední aktualizace: 3. února 2010 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbclustering kbhardware kbinfo KB254101 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:254101

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com