MS11-045: Excel Viewer güvenlik güncelleştirmesi'nin açıklaması: 14 Haziran 2011

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2541015 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft MS11-045 güvenlik bültenini yayımladı. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Yardım ve Destek bölümünde bu güvenlik güncelleştirmesi nasıl elde edilir

Ev kullanıcıları için ücretsiz destek arayan 1 1-866-PCSAFETY NUMARASINI Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da veya yerel Microsoft temsilcisine başvurarak edinilebilir. Güvenlik güncelleştirmeleri Destek sorunlarıyla için yerel Microsoft temsilcinize başvurma konusunda daha fazla bilgi için Microsoft Uluslararası Destek Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Kuzey Amerika'daki müşteriler aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret ederek anında erişim sınırsız ücretsiz e-posta desteğine veya sohbet desteği de elde edebilirsiniz:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Kurumsal müşteriler, normal destek kişiler kullanılabilen güvenlik güncelleştirmeleriyle ilgili destek.

Bu güvenlik güncelleştirmesi hakkında daha fazla bilgi

Bu güvenlik güncelleştirmesini uygulamak için Önkoşullar

Bu güvenlik güncelleştirmesini uygulamak için Microsoft Office Excel Viewer yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesini yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Bazı durumlarda, bu güncelleştirme yeniden başlatma gerektirmez. Gerekli dosyaları kullanılıyorsa, bu güncelleştirme yeniden başlatma gerektirir. Bu davranış oluşursa, bilgisayarı yeniden başlatmanızı öneren bir ileti görüntülenir.

Yeniden başlatma gerekli olasılığının azaltılmasına yardımcı olmak için etkilenen tüm hizmetleri durdurun ve bu güvenlik güncelleştirmesini yüklemeden önce etkilenen dosyaları kullanabilecek tüm uygulamaları kapatın. Neden, yeniden başlatmanızın istenmesinin nedenleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887012 Neden, Windows tabanlı bir bilgisayara güvenlik güncelleştirmesi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenebilir

Güvenlik güncelleştirmesini değiştirme bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesi aşağıdaki güvenlik güncelleştirmesinin yerini alır:
2466158 MS11-021: Excel Viewer güvenlik güncelleştirmesi'nin açıklaması: 12 Nisan 2011

Kaldırma bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesini kaldırmak için kullanın. Program Ekle veya KaldırMadde veyaProgramlar ve Özellikler Denetim Masası'nda madde.

NotBu güvenlik güncelleştirmesini kaldırdığınızda, Excel Viewer'ı içeren diski takmanız istenebilir. Buna ek olarak, bu güncelleştirmeyi kaldırma seçeneğiniz olmayabilirProgram Ekle veya Kaldır Madde veya Programlar ve ÖzelliklerDenetim Masası'nda madde. Bu sorunun birkaç olası nedeni vardır.

Kaldırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

903771 Office güncelleştirmelerini kaldırma becerisi hakkında bilgiler

Dosya bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesinin İngilizce sürümü dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların UTC (eşgüdümlü evrensel saat) Kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'nda madde.
Microsoft Office Excel Viewer
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaat
Xlview.exe12.0.6557.500013,242,74412 Nis 201110: 11

Özellikler

Makale numarası: 2541015 - Last Review: 21 Haziran 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Excel Viewer 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbfix kbexpertiseinter kbbug atdownload kbmt KB2541015 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2541015

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com