Příkaz Eseutil /d defragmentuje databázi a soubor datového proudu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 254132 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při spuštění eseutil /d proti databázi defragmentovat soubor datového proudu přidružené databáze automaticky defragmentovány. Toto je výchozí chování.

Například spusťte následující příkaz příkazového řádku
eseutil /d c:\exchsrvr\mdbdata\priv1.edb
soubory Priv1.edb a Priv1.stm jsou defragmentovány. Pokud chcete datové proudy souboru být defragmentovány, zahrnout možnost /i.

Další informace

Eseutil defragmentovat režimu (eseutil /d) má /s možnost, která umožňuje zadat název a umístění souboru datového proudu přidruženými k databázi. Eseutil ve výchozím nastavení hledá soubor datových proudů ve stejném umístění jako databáze a předpokládá, že má stejný název jako databáze pro s výjimkou datových proudů příponu souboru (STM). Však Pokud databáze a souboru datového proudu nejsou ve stejném umístění nebo není názvem stejné, pak parametr /s umožňuje zadat alternativní umístění nebo název souboru datového proudu. Parametr /s (nebo jeho vynechání) neurčuje zda defragmentovat soubor datového proudu.

Vlastnosti

ID článku: 254132 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB254132 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:254132

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com