Eseutil /d komutu veritabanında ve akış dosyasında disk birleştirme yapar (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254132 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Veritabanıyla ilişkili akış dosyasında birleştirmek için bir veritabanında eseutil /d çalıştırdığınızda, otomatik olarak birleştirdiniz. Bu, varsayılan davranıştır.

Örneğin, bir komut isteminde aşağıdaki komutu çalıştırın
Eseutil /d c:\exchsrvr\mdbdata\priv1.edb
Priv1.edb ve Priv1.stm dosyaları birleştirilir. Birleştirilecek akış dosyasında istemiyorsanız /i seçeneği içerir.

Daha fazla bilgi

Eseutil Birleştir (eseutil /d) modunda veritabanıyla ilişkili akış dosyasının konumunu ve adını belirtmenize olanak veren bir /s seçeneği vardır. Varsayılan olarak, Eseutil, veritabanı ile aynı konumda akış dosyasında arar ve veritabanı dışında bir akış dosya uzantısı (.stm) adıyla aynı olduğunu varsayar. Ancak, veritabanında ve akış dosyasında da aynı konumda değil veya aynı ve /s</a0> seçeneği adlandırıldığı bir diğer konum veya akış dosya adını belirtmenize olanak verir. /S seçeneğini (veya kendi atlandığını) olup olmadığını, akış dosyası birleştirdiniz denetlemez.

Özellikler

Makale numarası: 254132 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB254132 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254132

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com