Office 365 portal FOPE Yönetim Merkezi erişmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Federasyon gelen kullanıcı adı geçersiz veya hesabınız devre dışı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2545089 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office 365 portal Exchange (FOPE) yönetim merkezi için Microsoft Forefront çevrimiçi koruma erişmeye çalıştığınızda, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:

Federasyon gelen kullanıcı adı geçersiz veya hesabınız devre dışı bırakılır.

Federasyon kullanıcıları:
Lütfen oturum için akıllı bağlantıları kullanın

Federasyon yöneticileri:
Yakalama akıllı bağlantısı için burayı tıklatın

Neden

Bu davranış genellikle FOPE Yönetim Merkezi yeni bir yönetici hesabı kullanarak erişmeye çalıştığınızda oluşur. Bu durumda, izinleri FOPE yönetim merkezine Office 365 yaymak için 24 saat gerektirir.

Çözüm

Office 365 portal FOPE yönetim merkezine erişmeye çalışmadan önce onu FOPE veri merkezine yayılır emin olmak için yönetici hesabı oluşturulduktan sonra 24 saat bekleyin.

Not Yeni yönetici hesabı altında listelenir. Kullanıcılar üzerinde Yönetim FOPE yönetim hesabı bile yayılır sonra Merkezi sekmesini tıklatın. Altında listelenen Yönetici hesabına sahip olacak Kullanıcılar, Microsoft Bilgi Bankası makalesindeki adımları izleyin:
2587698 Yöneticiler Office 365 Forefront çevrimiçi posta karantina erişmek için koruma Exchange (FOPE) karantina hizmeti için oturum açamazsınız

Pratik Çözüm

FOPE yönetim merkezine doğrudan erişim için aşağıdaki URL'yi kullanın:

https://Admin.Messaging.microsoft.com

Özellikler

Makale numarası: 2545089 - Last Review: 15 Haziran 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365062011 o365m o365a o365e kbmt KB2545089 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2545089

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com