протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби отримати доступ до центру адміністрування FOPE зі служби Office 365: «ім'я користувача від Федерації є неприпустимою або ваш обліковий запис А комп'ютера вимкнено»

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2545089 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби отримати доступ до Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) центру адміністрування на порталі Microsoft Office Outlook 365, з'являється протокол IMAP про помилку, подібне до такого:

Ваше ім'я користувача від Федерації є неприпустимою, або ваш обліковий запис А комп'ютера вимкнуто.

Федеративних користувачів:
Будь ласка, використовуйте ваше посилання смарт-вхід

Федеративні адміністраторів:
Натисніть тут, щоб захопити смарт-посилання

причина

Таке зазвичай відбувається при спробі доступу до центру адміністрування FOPE за допомогою нового облікового запису адміністратора. У цьому випадку, дозволи вимагають 24 години поширювалися зі служби Office 365 центру адміністрування FOPE.

Розв'язанн

Чекати 24 годин після того, як обліковий запис А комп'ютера адміністратора створений, щоб переконатися, що Розмножується в центр FOPE даних перед тим, як ви намагаєтеся отримати доступ до центру адміністрування FOPE на порталі Office 365.

Примітка. Новий обліковий запис А комп'ютера адміністратора буде не додано до списку користувачів на вкладці центру адміністрування FOPEнавіть після того, як рахунок поширюється.

Обхідний шлях

Щоб отримати доступ до центру адміністрування FOPE безпосередньо, використовують URL-адресою:

HTTPS://Admin.Messaging.Microsoft.com

Властивості

Номер статті: 2545089 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Ключові слова: 
o365 o365062011 o365m o365a o365e kbmt KB2545089 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2545089

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com