Ako nastaviť bezpečných odosielateľov a zablokovaných odosielateľov v Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2545137 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Keď ste nastavili dôveryhodných odosielateľov a zablokovaných odosielateľov pre poštové schránky v Microsoft Exchange Online v balíku Microsoft Office 365, poštové schránky uložiť bezpečných odosielateľov a zablokovaných odosielateľov pre každého používateľa samostatne. To sa podobá správanie v starších verziách programu Microsoft Outlook.

Po nastavení, sú trvalé v programoch Outlook, Outlook Web App. Správcovia, ktorí majú hybridné nasadenia môžete nastaviť bezpečných odosielateľov a zablokovaných odosielateľov sa zhodovalo s nastavením, ktoré sú aplikované pomocou nastavenia skupinovej politiky v službe Active Directory. Úrad 365 admini majú použiť prostredie Windows PowerShell v systéme Exchange Online nastaviť týchto nastavení poštových schránok používateľov.

POSTUP

Správcovia systému Exchange Online musia byť priradené k nasledujúce roly manažmentu nastaviť odosielateľov a zablokovaných odosielateľov nastavenia:
 • Správa organizácie
 • Riadenie záznamov
 • Príjemcov správy
 • Help Desk

Ako nastaviť dôveryhodných a blokovaných odosielateľov pre jedného užívateľa

 1. Pripojiť k službe Exchange Online usingremote prostredia PowerShell. Viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pripojiť na Exchange Online pomocou vzdialeného PowerShell
 2. Windows PowerShell riadka, zadajte nasledovný príkaz a stlačte kláves Enter:
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains "<domainA>.com", "<user>@<domainB>.com","..." -TrustSendersAndDomains "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
  Poznámka: <user@contoso.com>Zástupný symbol predstavuje ktorého je nastavenie užívateľa, a "com<domainC>","<user>@<domainD>. com", "..." zástupný symbol predstavuje zoznam domén alebo jednotlivých e-mailových adries, ktoré musia byť pridané do zoznamu. Napríklad nasledujúci príkaz bude blokovať všetky e-mailové správy od "<spamA>.com" a prijať všetky e-mailové správy z "john @<spamB>.com" pre user@contoso.com:</spamB> </spamA> </domainD> </user> </domainC> </user@contoso.com>
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains"<spamA>.com" -TrustedSendersAndDomains john@<spamB>.com

Ako nastaviť dôveryhodných a blokovaných odosielateľov vo veľkom

 1. Pripojiť k službe Exchange Online usingremote prostredia PowerShell. Viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pripojiť na Exchange Online pomocou vzdialeného PowerShell
 2. Windows PowerShell riadka, zadajte nasledovný príkaz a stlačte kláves Enter:
  Get-Mailbox | Set-MailboxJunkEmailConfiguration -BlockedSendersAndDomains "<domainA>.com","user@<domainB>.com","..." -TrustedSendersAndDomains "<domainC>.com","user@<domainD>.com","..."
  Poznámka: <user@contoso.com>Zástupný symbol predstavuje ktorého je nastavenie užívateľa, a "<domainC.com>", "<user>@domainD.com", "..." zástupný symbol predstavuje zoznam domén alebo jednotlivých e-mailových adries, ktoré musia byť pridané do zoznamu. Napríklad nasledujúci príkaz bude blokovať všetky e-mailové správy od "<spamA>.com" a prijať všetky e-mailové správy z "john @<spamB>.com" pre všetkých užívateľov v spoločnosti Contoso:</spamB> </spamA> </user> </domainC.com> </user@contoso.com>
  Get-Mailbox | Set-MailboxJunkEmailConfiguration -BlockedSendersAndDomains "<spamA>.com" -TrustedSendersAndDomains "john@<spamB>.com"

Ako skontrolovať dôveryhodných a blokovaných odosielateľov

Skontrolovať, že bezpečných odosielateľov a zablokovaných odosielateľov nastavenia sa úspešne použili, použite Get-MailboxJunkEmailConfiguration cmdlet potvrdiť stav zoznamu pre ľubovoľného používateľa. K tomu, Windows PowerShell riadka zadajte nasledovný príkaz a stlačte kláves Enter:
Get-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com>
Poznámka: <user@contoso.com>Zástupný symbol predstavuje všetkých používateľov v organizácii.

Príklad výsledkov je takto:

</user@contoso.com>
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot z výstupu rutiny cmdlet Get-MailboxJunkEmailConfiguration.

Ako aktualizovať existujúce dôveryhodných a blokovaných odosielateľov zoznam

Po zozname je nastavený, môže mať v budúcnosti aktualizovať. Pri aktualizácii zoznamu, možno budete chcieť odstrániť a pridať e-mailové adresy alebo domény. Pretože tieto položky sú uložené ako hodnotami premennej, akékoľvek zmeny, ktoré urobíte mohol potenciálne prepísať predtým nakonfigurované položka tovaru. Chcete predísť tomuto problému, uložte existujúce konfigurácie poštovej schránky v premennej pred pokusom o aktualizáciu zoznamu. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Pripojiť k službe Exchange Online usingremote prostredia PowerShell. Viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pripojiť na Exchange Online pomocou vzdialeného PowerShell
 2. Ukladanie konfigurácie v $Temp premenná. Chcete urobiť, zadajte príkaz prostredia PowerShell v príkazovom riadku a stlačte kláves Enter:
  $Temp = Get-MailboxJunkEmailConfiguration <user@contoso.com>
  Poznámka: <user@contoso.com>Používateľa, ktorého chcete zmeniť zástupný symbol predstavuje.</user@contoso.com>
 3. Aktualizovať zoznam v $Temp. Na tento účel použite operátor "+=" aktualizovať atribúty TrustedSendersAndDomains alebo BlockedSendersandDomains . Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Zadajte príkaz prostredia PowerShell, a potom stlačte kláves Enter a aktualizovať zoznam zablokovaných odosielateľov:
   $Temp.BlockedSendersAndDomains += "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
  2. Zadajte príkaz prostredia PowerShell, a potom stlačte kláves Enter na aktualizáciu zoznamu dôveryhodných odosielateľov:
   $Temp.TrustedSendersAndDomains += "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
 4. Odovzdať aktualizácie, ktoré boli na variabilný $Temp, zadajte príkaz prostredia PowerShell a stlačte kláves Enter:
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains $Temp.BlockedSendersAndDomains -TrustedSendersAndDomains $Temp.TrustedSendersAndDomains

  Poznámka: Chcete použiť tieto zmeny všetkých používateľov v organizácii, postupujte podľa krokov v časti "Ako nastaviť dôveryhodných a blokovaných odosielateľov vo veľkom" tohto článku.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pre viac informácií o PowerShell cmdlet, ktoré sa používajú v týchto krokov, prejdite na nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
Get-MailboxJunkEmailConfiguration
Set-MailboxJunkEmailConfiguration
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2545137 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 10.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365022013 o365m kbgraphxlink hybrid o365p kbgraphic kbmt KB2545137 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2545137

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com