Як настроїти надійних і заблокованих відправників у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2545137 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Якщо настроїти надійних відправників і заблокованих відправників для поштових скриньок у Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office Outlook 365, дані поштової скриньки зберігаються надійних і заблокованих відправників для кожного користувача самостійно. Це нагадує поведінка у попередніх версіях Microsoft Outlook.

Після того, як налаштувати параметри, будуть наполегливо працювати в Outlook і Outlook приблизно веб-адміністратори, які мають гібридного розгортання можна настроїти надійних і заблокованих відправників збігаються з параметрами, які застосовуються за допомогою настройок групової політики в служба Active Directory. Office 365 адміністратори повинні використовувати оболонку Windows PowerShell у службі Exchange онлайн настроїти ці параметри для поштових скриньок користувачів.

ПРОЦЕДУРА

Адміністратори Exchange Online мають бути призначені для наведених нижче ролей керування настроїти надійних відправників і заблокованих відправників настройки:
 • Керування організацією
 • Діловодство
 • Управління одержувачами
 • Help Desk

Як настроїти надійних і заблокованих відправників для окремого користувача

 1. Підключитися до Exchange Online за usingremote PowerShell. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. У командному рядку Windows PowerShell введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains "<domainA>.com", "<user>@<domainB>.com","..." -TrustSendersAndDomains "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
  Примітка. <user@contoso.com>Шаблонний представляє користувачів, чиї налаштування пред'являються до і на "<domainC>. com","<user>@<domainD>. com", "..." покажчик місця заповнення являє собою список доменів або окремі електронна пошта адреси, які слід додати до списку. Наприклад, команду буде блокувати всі сповіщення електронною поштою з "<spamA>. com" і прийняти всі сповіщення електронною поштою з "Джон @<spamB>. com" для user@contoso.com:</spamB> </spamA> </domainD> </user> </domainC> </user@contoso.com>
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains"<spamA>.com" -TrustedSendersAndDomains john@<spamB>.com

Як настроїти надійних і заблокованих відправників оптом

 1. Підключитися до Exchange Online за usingremote PowerShell. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. У командному рядку Windows PowerShell введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:
  Get-Mailbox | Set-MailboxJunkEmailConfiguration -BlockedSendersAndDomains "<domainA>.com","user@<domainB>.com","..." -TrustedSendersAndDomains "<domainC>.com","user@<domainD>.com","..."
  Примітка. <user@contoso.com>Шаблонний представляє користувачів, чиї налаштування пред'являються до і "<domainC.com>", "<user>@domainD.com", "..." покажчик місця заповнення являє собою список доменів або окремих електронні адреси, які слід додати до списку. Наприклад, команду буде блокувати всі сповіщення електронною поштою з "<spamA>. com" і прийняти всі сповіщення електронною поштою з "Джон @<spamB>. com" для всіх користувачів в Contoso:</spamB> </spamA> </user> </domainC.com> </user@contoso.com>
  Get-Mailbox | Set-MailboxJunkEmailConfiguration -BlockedSendersAndDomains "<spamA>.com" -TrustedSendersAndDomains "john@<spamB>.com"

Як перевірити надійних і заблокованих відправників

Щоб перевірити, що надійних і заблокованих відправників параметри були успішно, використовувати на Get-MailboxJunkEmailConfiguration командлета для підтвердження статусу список для будь-якого користувача. Для цього введіть таку команду Windows PowerShell рядку та натисніть клавішу Enter:
Get-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com>
Примітка. <user@contoso.com>Шаблонний представляє будь-який користувач в організації.

Приклад результатів виглядає наступним чином:

</user@contoso.com>
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана виводу командлета Get-MailboxJunkEmailConfiguration.

Як оновити до існуючих безпечних і список заблокованих відправників

Після того, як у списку настроювання, він, можливо, доведеться бути оновлені в майбутньому. Коли ви оновити список, ви можете видалити і додати адреси електронна пошта або доменів. Тому що ці запис А бізнес-партнера зберігаються як багатозначні змінної, будь-які зміни може потенційно перезаписати заздалегідь сконфігурованих запис А елементів. Щоб запобігти цю проблему, збережіть існуючої конфігурації поштової скриньки у змінній перш ніж оновити список. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Підключитися до Exchange Online за usingremote PowerShell. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. Зберігайте налаштування у на $Temp змінної. Для цього введіть таку команду PowerShell у рядку та натисніть клавішу Enter:
  $Temp = Get-MailboxJunkEmailConfiguration <user@contoso.com>
  Примітка. У <user@contoso.com>рамці представляє користувача, якого потрібно змінити.</user@contoso.com>
 3. Оновлення списку в $Temp. Для цього використовується оператор "+ =" Оновити BlockedSendersandDomains або TrustedSendersAndDomains атрибутів. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Введіть таку команду PowerShell та натисніть клавішу Enter, щоб оновити список заблокованих відправників.
   $Temp.BlockedSendersAndDomains += "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
  2. Введіть таку команду PowerShell та натисніть клавішу Enter, щоб оновити список надійних відправників.
   $Temp.TrustedSendersAndDomains += "<domainC>.com","<user>@<domainD>.com","..."
 4. Взяти на себе зобов'язання оновлень, які були зроблені до змінної $Temp, введіть таку команду PowerShell і натисніть клавішу Enter:
  Set-MailboxJunkEmailConfiguration -Identity <user@contoso.com> -BlockedSendersAndDomains $Temp.BlockedSendersAndDomains -TrustedSendersAndDomains $Temp.TrustedSendersAndDomains

  Примітка. Щоб застосувати ці зміни до всіх користувачів в організації, дотримуйтесь інструкцій у розділі "Як настроїти надійних і заблокованих відправників оптом" цієї статті.

Додаткові відомості

Для отримання додаткової інформації про командлети PowerShell, які використовуються в ці інтерактивні елементи зверніться до наступних веб-сайтів Microsoft TechNet:
Get-MailboxJunkEmailConfiguration
Набір MailboxJunkEmailConfiguration
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2545137 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365022013 o365m kbgraphxlink hybrid o365p kbgraphic kbmt KB2545137 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2545137

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com