Aktualizácia je k dispozícii na vypnutie extra prezenčné informácie používateľa v Office Communicator 2007 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2545288 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Tento článok popisuje aktualizácia, ktorá je k dispozícii na vypnutie extra prezenčné informácie používateľa v programe Microsoft Office Communicator 2007 R2. Tento extra prezen?ných informácií sa hovorí, že používateľ či iný používateľ podporuje audio alebo video hovory v Office Communicator 2007 R2.

Poznámka Extra prezen?ných informácií je povolené po použití aktualizácie, ktorá je popísaná v aktualizácii 2415902. Ďalšie informácie o aktualizácii 2415902, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2415902 Nemožno určiť, či iný používateľ Office Communicator 2007 R2 podporuje zvukového hovoru alebo videohovoru pred začiatkom telefonátu
 

RIESENIE

Dôležité Tejto časti, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že postupujte nasledovne starostlivo. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom, môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows
Ak chcete tento problém odstrániť, nainštalujte nasledovné Kumulatívna aktualizácia:
2549042 Popis Kumulatívna aktualizácia balíka pre program Communicator 2007 R2: jún, 2011
Tento balík aktualizácia vypne extra prezenčné informácie. Ak chcete znova povoliť prítomnosť informácií, nasadiť nasledujúce nastavenia databázy registry všetkým klientom Office Communicator 2007 R2.

Poznámka Office Communicator 2007 R2 klient musí ukončiť pred nasledujúci kľúč databázy registry, zmeniť.
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typu regedit v Otvorené políčko a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Communicator
  alebo HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši EnableDynamicAVCapabilityPublication, a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
 4. V Hodnotaúdaje zadajte 1, a potom kliknite na tlačidlo ok.

  Poznámka Ak nastavíte túto položku databázy registry na 1, je povolený prezenčné informácie. Ak nastavíte túto položku databázy registry na 0, prezenčné informácie vypnuté.
 5. Editor databázy Registry výstupu.

Vlastnosti

ID článku: 2545288 - Posledná kontrola: 27. júla 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Communicator 2007 R2
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2545288 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2545288

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com