XADM: Gelen ınternet iletisi, bozuk bir görünen ad gösterir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254533 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Içeren bir e-posta iletisi alıcının görüntü adı çift baytlı karakter kümesi (DBCS) kullanıcı görünen adı alıcının ınternet Mail Connector aracılığıyla bozuk bir Exchange sunucusuna gönderilir.

Neden

Internet Posta Hizmeti'ni <a0>Kime</a0> alanında görünen ad dizesi hatalı ters eğik çizgi karakterleri (\) kaldırır. Bazı DBCS karakter kümelerinde eğik çizgi karakteri özel bir anlamı olmayan, ancak DBCS karakter kümesinin bir parçasıdır. Karakter kaldırdıysanız dizesi bozuk.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Store.exe yeni bir sürümünü açma/kapama için teklif edilen çiftleri denetimi etkinleştiren yeni bir kayıt defteri anahtarı kullanır. Kod sayfası yükü eklemeden bu sorunu çözmelidir.

Kayıt defteri anahtarı, aşağıda gösterilmiştir:
Dword:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIs\ParametersSystem\InternetContent\BackSlashIsEscape
Bu değer 1 olarak ayarlandığında, tüm denetimleri için ters eğik çizgi karakteri (tüm ters eğik çizgi karakterleri korunur; böylece) yoksayılır.

Özellikler

Makale numarası: 254533 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbenv kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB254533 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254533

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com