INF: Jak získat Service Pack 2 pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 254561 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak získat aktualizaci Service Pack 2 pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0. Chcete-li zobrazit úplný seznam opravených touto aktualizací, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
254369 - INF: SQL Server 7.0 Service Pack 2 Fixlist

Určit, které aktualizace úrovně SQL serveru je aktuálně spuštěna, spusťte následující příkaz z okna Query Analyzer:
SELECT @@version
				
výsledek tohoto dotazu je 7.00.623, pokud je spuštěn SQL Server 7.0 s žádná aktualizace service pack, 7.00.699 pro SQL Server 7.0 Service Pack 1 a 7.00.842 SQL Server 7.0 Service Pack 2.

Poznámka: Tato aktualizace service pack je pro použití pouze podle držitelů aktuální platné licence verze 7.0 Microsoft SQL Server. Tato aktualizace Service pack řeší některé konkrétní problémy, které byly zjištěny v SQL Server verze 7.0 po jeho dodáno. Společnost Microsoft doporučuje všem uživatelům verze 7.0 Microsoft SQL Server použít tuto aktualizaci service pack.

Pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 2 je k dispozici u počítačů se systémem Alpha a Intel (x 86).

Pokyny pro stahování

Stažení aktualizace Service Pack 2 pro Microsoft SQL Server 7.0 a Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0, proveďte následující kroky:
  1. Připojit ke stránce pro stažení Microsoft SQL Server 7.0 Service Pack 2.
  2. Klepněte na záhlaví chcete stáhnout. Usnadňuje stahování aktualizace service pack má byla rozdělena do dvou částí. Tyto dvě části jsou SP2 součásti databáze a součásti Services SP2 OLAP.

    Poznámka: Pokud hledáte lokalizovaná verze aktualizace service pack přesvědčte pomocí poli rozevíracího seznamu Vybrat jazyk vyberte příslušný jazyk.
  3. Výběr Uložit tento program na disk kopírovat stahování do počítače pro instalaci později.
  4. Spuštěním samorozbalovacího spustitelného souboru aktualizace service pack do jeho soubory komponent rozbalte a potom spusťte instalační program.

Další informace

Pokud potřebujete další pomoc týkající se této aktualizace Service pack nebo informace, obraťte se na poskytovatele primární podpory.

Vlastnosti

ID článku: 254561 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server OLAP Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB254561 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:254561

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com