INF: Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 2 nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254561 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 için Service Pack 2 nasıl elde edileceği anlatılır. Bu güncelleştirmeyle düzeltilen hataların tam bir listesini görmek için <a0></a0>, Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
254369 - INF: SQL Server 7.0 Service Pack 2 Fixlist

Hangi hizmet paketi belirlemek için düzey SQL sunucunuz çalışır durumda, bir <a0>Sorgu Çözümleyicisi</a0> penceresinden aşağıdaki deyimi yürütme:
SELECT @@version
				
7.00.623 bu sorgunun sonucudur, SQL Server 7.0 ile çalıştırıyorsanız, herhangi bir hizmet paketi, SQL Server 7.0 Service Pack 1 ve SQL Server 7.0 Service Pack 2 için'7.00.842 7.00.699 uygulanır.

Not: Bu hizmet paketi yalnızca geçerli geçerli bir Microsoft SQL Server sürüm 7.0 lisans olan sahipleri tarafından kullanılır. Bu hizmet paketi, bu sevk sonra SQL Server sürüm 7.0 bulunmuş belirli bazı sorunları gidermektedir. Microsoft, tüm Microsoft SQL Server sürüm 7.0 kullanıcıları bu hizmet paketini uygulamanızı önerir.

Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 2 (x 86) ıntel ve Alpha tabanlı bilgisayarlar için kullanılabilir.

Yükleme yönergeleri

Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 2'yi karşıdan yüklemek için <a0></a0>, aşağıdakileri yapın:
  1. Microsoft SQL Server 7.0 Service Pack 2 yükleme sayfasına bağlanın.
  2. Karşıdan yükleme, istediğiniz başlığı tıklatın. Yükleme kolaylaştırmak için <a0></a0>, hizmet paketi iki bölüme ayrılmış. Bu iki veritabanı bileşenleri SP2 ve OLAP Services bileşenleri SP2 bölümleridir.

    Not: hizmet paketini, yerelleştirilmiş bir sürümü için aradığınız, Dil Seç aşağı açılan liste kutusunu uygun dili seçmek için kullanmaya dikkat edin.
  3. Karşıdan yükleme daha sonra yüklemeyi bilgisayarınıza kopyalamak için Bu programı diske kaydet ' i seçin.
  4. Hizmet paketi, <a0>Bileşen</a0> dosyalarına genişletin ve sonra Kur programını çalıştırmak için kendi kendine ayıklanan yürütülebilir dosya olarak çalıştırın.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi veya bu hizmet paketi ile ilgili Yardım gerekirse, birincil destek sağlayıcınıza başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 254561 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server OLAP Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB254561 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254561

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com