Ek Exchange etkinleştirmek için bilgi depolamak nasıl günlüğe kaydetme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254606 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Sorun giderme amacıyla günlük ek Microsoft Windows NT Performans izleyicisi bilgi deposunun etkinleştirmeniz gerekebilir.

Daha fazla bilgi

Ek performans izleyicisi bilgi deposunun günlüğünü etkinleştirmek için <a0></a0>, kayıt defterini değiştirmeniz gerekir. Bu sorun, Exchange Server 2000, Exchange Server 2003 veya Exchange Server 2007 düzeltme bize sağlamak için "Fix it for me" bölümüne gidin. Bu sorunu kendiniz gidermeye tercih veya Exchange Server 5.5 kullanıyorsanız, "Let me fix it myself" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Exchange Server 2000, Exchange Server 2003 veya Exchange Server 2007'in bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı Ek Yardım düğmesini tıklatın. Sonra Dosya yükleme iletişim kutusunda, Çalıştır ' ı tıklatın ve sonra bu sihirbazdaki adımları izleyin.


Bu sorunu
Microsoft Fix it 50330


Not bu düzeltme, tüm diller için çözüm çalışır. Ancak bazı dillerde sihirbaz metni İngilizce olabilir

Not, düzeltme kaydetme sorunu olan bir bilgisayarda, yoksa bir flash sürücü veya CD için bir çözüm ve sorunu olan bilgisayarda çalıştırın.

Düzeltme çalıştırdıktan sonra bu çözüm, performans izleyicisi'ni yeni sayaçlarını görmek için yeniden başlatmanız gerekir. Yeni sayaç Msexchangeıs nesnesinin altında bulunur.

Kendim düzeltmek istiyorum

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sistemini yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
Ek performans izleyicisi'ni etkinleştirmek için bilgi kendiniz oturum depolamak veya Exchange Server 5.5 üzerinde aşağıdakileri yapın:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) başlatın.
 2. Aşağıdaki anahtarın altında <a2>kitaplık</a2> değeri kayıt defterinde bulun:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\Performance
 3. Düzen menüsünde, String ' i tıklatın.

  Microsoft Exchange Server 5.5 için:
  Değer, c:\exchsrvr\bin\mdbperf.dllc:\exchsrvr\bin\mdbperfX.dll için değiştirin ve Tamam ' ı tıklatın.

  Microsoft Exchange Server 2000 ve Microsoft Exchange Server 2003 için:
  Değer, c:\Program Files\exchsrvr\bin\mdbperfX.dll için c:\Program Files\exchsrvr\bin\mdbperf.dll değiştirin ve Tamam ' ı tıklatın.

  Microsoft Exchange Server 2007 için:
  Değer, c:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\perf\%PROCESSOR_ARCHITECTURE%\mdbperfx.dll için c:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\perf\%PROCESSOR_ARCHITECTURE%\mdbperf.dll değiştirin ve Tamam ' ı tıklatın.
 4. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.
Performans izleyicisi'ni yeni sayaçlarını görmek için bu kayıt defteri değerini değiştirdikten sonra yeniden başlatmanız gerekir. Yeni sayaç Msexchangeıs nesnesinin altında bulunur.

Özellikler

Makale numarası: 254606 - Last Review: 13 Ocak 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfixme kbmsifixme kbinfo KB254606 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254606

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com