Data wyświetlana w wynikach wyszukiwania jest niezgodna z datą modyfikacji z tym dokumentem w udziale pliku w programie SharePoint 2010.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2546336 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Data wyświetlana w wynikach wyszukiwania jest niezgodna z datą modyfikacji z danego dokumentu w udziale pliku w programie SharePoint 2010. To działa zgodnie z oczekiwaniami w programie SharePoint 2007.

Przyczyna

W SharePoint 2010 możemy włączona funkcja wyodrębniania datę z dokumentu, a nie metadanych, na podstawie opinii klientów i jest to ustawienie domyślne. Stąd zmianę rejestru w celu umożliwienia metadane oparte wyników.

Rozwiązanie

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu" sekcja. Jeśli wolisz samodzielnie rozwiązać ten problem, przejdź do "Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie" sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij przycisk Fix it przycisk lub łącze. Kliknij Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonaj kroki podane w kreatorze narzędzia Fix it .


Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50730


Notatki
  • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
  • Jeśli nie jesteś na komputerze, którego dotyczy problem, zapisz program Fix it na dysku flash lub dysku CD i uruchom go później na komputerze, którego dotyczy problem.

Następnie przejdź do "Czy to rozwiązało problem?" sekcja.Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie

1. Otwórz rejestr do edycji wpisując "regedit.exe" w Start > uruchomić
2. Przejdź do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office Server\14.0\Search\Global\Gathering Manager]
3. Zmień wartość szesnastkową dla EnableLastModifiedOverride na wartość 0 (zero) z prawej strony.
4. Uruchom ponownie usługę SharePoint Search wpisując następujące polecenia w wierszu polecenia.
5. polecenie net stop osearch14
6. polecenie net start osearch14
7. wykonać pełne przeszukiwanie

Czy to rozwiązało problem?

  • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z tą sekcją. Jeśli problem nie został rozwiązany, możesz kontakt z pomocą techniczną.
  • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub wysłać do nas adres e-mail wiadomość.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2546336 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2014 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2546336 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2546336

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com