Дати відображаються в результатах пошуку не відповідає Дата змінення з цим на документ на файл частку в SharePoint 2010.

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2546336 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Дати відображаються в результатах пошуку не відповідає Дата змінення з цим документ на файл частку в SharePoint 2010. Це працює, як очікувалося в SharePoint 2007.

причина

У SharePoint 2010 ми включений можливості вилучення дату з документа замість метаданих, на основі відгуків клієнтів і це типові параметри. Отже зміна реєстру для ввімкнення метаданих на основі результатів.

Розв'язанн

Щоб нам вирішити цю проблему для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправити кнопка або посилання. Потім натисніть кнопку запустити у діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстер.


Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50730


Примітки
  • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
  • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе

1. Відкрийте реєстр для редагування, ввівши "regedit.exe" у початку > запустити
2. Перейдіть до ключа [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office Server\14.0\Search\Global\Gathering менеджер]
3. змінити шістнадцяткове значення для EnableLastModifiedOverride 0 (нуль) на правій стороні.
4. Перестартуйте служби пошуку SharePoint введіть такі команди в командному рядку.
5. net stop osearch14
6. net start osearch14
7. виконати повний обхід

Чи вирішено проблему?

Властивості

Номер статті: 2546336 - Востаннє переглянуто: 24 червня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2546336 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2546336

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com