Дата, яка відображається в результатах пошуку, не збігається з датою змінення документа, розміщеного у спільній папці SharePoint 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2546336 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Дата, яка відображається в результатах пошуку, не збігається з датою змінення документа, розміщеного у спільній папці SharePoint 2010. У програмному забезпеченні SharePoint 2007 усе працює належним чином.

ПРИЧИНА

У відповідь на відгуки користувачів у програмному забезпеченні SharePoint 2010 додано настройку за промовчанням: можливість видобувати дату з документа замість метаданих. Тож ввімкнення результатів на основі метаданих потребує змін до реєстру.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб автоматично вирішити цю проблему, перейдіть до розділу Автоматичне виправлення. Щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до розділу Самостійне виправлення.

Автоматичне виправленняЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або виберіть посилання під нею. Після цього в діалоговому вікні Завантаження файлу натисніть кнопку Виконати й дотримуйтеся вказівок майстра Fix it.


Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50730


Примітки
  • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.
  • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?Самостійне виправлення

1. Відкрийте реєстр для редагування, ввівши "regedit.exe" в полі "Виконати" в меню "Пуск".
2. Перейдіть до розділу [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office Server\14.0\Search\Global\Gathering Manager]
3. Змініть шіснадцяткове значення для запису EnableLastModifiedOverride на 0 (нуль) в області справа.
4. Перезавантажте службу пошуку SharePoint, ввівши нижченаведені команди в командний рядок.
5. net stop osearch14;
6. net start osearch14.
7. Виконайте повний обхід.

Чи вирішено проблему?

  • Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо проблему вирішено, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, можна звернутися до служби підтримки.
  • Будемо вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар у блозі Автоматичне виправлення або надішліть нам повідомлення електронною поштою.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Властивості

Номер статті: 2546336 - Востаннє переглянуто: 22 листопада 2011 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme KB2546336

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com