Fable III pre PC: Video problémy a systémové požiadavky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2547300 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Informácie o systémových požiadavkách bajku III pre PC a čo musíte urobiť video súvisiace problémy v hre.

DALSIE INFORMACIE

Bajku III je graficky náročných hra navrhnuté pre ďalšie generácie hardvér. Počítač má silný CPU (procesor), aj grafický čipset (grafickú kartu). Grafická karta by mali tiež používať najnovšie ovládače grafickej karty najväčší úroveň výkonu a kompatibility medzi bajku III a hardvéru počítača. PozriKarta ovládače časť o tom, ako aktualizovať ovládače grafickej karty.

Hru je možné spustiť v 3D režime, ale musia spĺňať 3D Vision systémové požiadavky.

Minimálne a odporúčané systémové požiadavky


Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Bajku III pre PCMinimálneOdporúča sa
Operačný systém32 SP3, XP Vista 32/64, vyhrať 7. 32/64WIN 7
CPUIntel Core 2 Duo 2 GHz alebo AMD Athlon X 2 4000 +Intel Pentium 2.9 Ghz Core 2 Duo
Pamäť2 GB4 GB
Miesta na pevnom disku12 GB voľného miesta12 GB voľného miesta
Grafický hardvérNVidia 7600GT

Alebo

ATI HD 2600 Pro
NVIDIA 260GTX 896 MB

Alebo

ATI 5770 1 GB
DirectX9.0 c dopredu9.0 c dopredu
SieťInternetu alebo siete LAN pripojenie na multiplayerInternetu alebo siete LAN pripojenie na multiplayer

Poznámka:: Bajku III nepodporuje Microsoft ® Windows ® 95/98/NT/2000, Beta/Release Candidate verzie Windows 7 alebo 64-bitové verzie operačného systému Windows XP.

Musíte mať poverenia správcu na inštaláciu hra na Windows XP, Windows Vista alebo Windows 7. Však nemusí vyžadovať povereniami v hre po je nainštalovaný.

Ak chcete zistiť, či počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky na prehrávanie bajku III, môžete použiť diagnostický nástroj DirectX 9.0 (Dxdiag.exe). Použite tento postup:
 1. Kliknite na položku Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typu dxdiag.exe v Otvorené políčko a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Kliknite na Systém Kreslenie Poznámka Procesor a Pamäť hodnoty.
 3. Kliknite na Displej (alebo Zobrazenie 1) kartu. Potom, podľa Zariadenie, poznamenajte si názov grafickej karty a Celková pamäť približne hodnota.
 4. Kliknite na položku Výstupu.
Porovnanie hodnôt vo vašom počítači systémové požiadavky v tomto oddiele. Ak počítač nespĺňa minimálne systémové požiadavky, obráťte sa na ďalšie informácie o tom, ako získať potrebné upgrady výrobcu.

Poznámka:: Ak hru nespĺňa minimálne požiadavky, nezobrazí chybové hlásenie.


Možnosťami videa a účinky nie sú k dispozícii


Aby bajku III hrať na toľko hardvérových konfigurácií, ako je to možné, niektorým rezolúciám displej nesmie byť k dispozícii s starších čipové súpravy grafiky alebo hardvéru so zníženou špecifikácie. Tiež sa neuplatnia následnom spracovaní majú vykonať silnejší hardvéru. Najmä na GeForce 7000 series, tiene a niektoré iné grafické efekty nie sú k dispozícii.

Čierna obrazovka alebo problémy s video


Ak hra jede do obrazovka čierna, spustiť bajku IIIMožnosti grafika nachádzajúce sa v Hra Explorerokno. Hra kontroly, že jeho aktuálne rozlíšenie je podporovaný pri spustení. Ak nie je podporovaná, najbližšie podporované rozlíšenie je namiesto začiarknuté. Niekedy nesprávne rozlíšenie môže oznámiť spôsobuje obrazovke vypla. To je často pravda, keď televízory sú vybraté ako že podporujú len obmedzený rozsah rozlíšení. Ak nastane táto situácia, rozohraná hra (ALT + F4 alebo Control + Alt + Del) a potom spustite program nastavenie externých grafických a zmeniť rozlíšenie, ktoré funguje. Ak chcete spustiť tento program, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na položku Štart, kliknite na tlačidlo Všetky programy, kliknite na tlačidlo Hry, a potom kliknite na tlačidlo Explorer hry.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši bajku III a potom vyberteKonfigurácia možností Video.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2547303


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2547304V tomto Grafické možnostiokno, môžete nastaviť možnosti grafiky. Vyberte napríklad položku nižším Rozlíšenie obrazovky, kliknite na tlačidlo ok, a potom spustiť hru. Ak problém pretrváva, spustenie Možnosti grafikaokno znova a potom kliknite na tlačidloRe-detect nastavenia. Hra bude určil optimálne nastavenia počítača. Ak problém pretrváva, kliknite na tlačidloMinimálne grafiky Detailurčiť, či bude počítač spustiť hru.

Ak máte v počítači inštalované dve grafické karty, hra môže vybrať predvolený videokarta v Zobrazovací adaptéroddiel. Vyberte videokarta v tomto oddieli, ktoré chcete použiť v hre.

Ak počítač spĺňa požiadavky hry, problém pretrváva, skúste aktualizovať ovládače grafickej karty. Prejdite na aktualizáciu Karta ovládače časti v tomto článku.

Aktualizovať ovládače karty Video

Ak máte jeden z týchto otázok grafiky, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače pre grafickú kartu:
 • Čierne alebo prázdne obrazovky sa zobrazí, keď začnete bajku III
 • Bajku III prestane reagovať (zablokuje sa)
 • Bajku III neočakávane ukončí
 • Pomalý výkon v bajku III


Ak máte grafickú kartu ATI alebo NVIDIA, na svojich internetových stránkach môžete nájsť ovládače:

ATI

http://ATI.AMD.com

Ovládač: Katalyzátor 11.1 alebo novšia

nVidia

http://www.nvidia.com

Ovládač: ForceWare grafický ovládač verzie 270.22 WHQL alebo novšia

Poznámka:: Testovanie sa vykonáva Najnovšie oficiálne ovládač súborov, ktoré sú k dispozícii v čase. Preto ak zistíte, že slabý výkon alebo grafické anomálie videa ovládače karty by mali byť prvá vec, na kontrolu.

Na identifikáciu názvu a výrobcu grafickej karty, postupujte na počítači so systémom Windows 7 alebo Windows Vista:

 1. Kliknite na položkuŠtart, typu dxdiag.exev Začať vyhľadávanie políčko a potom kliknite na tlačidlo dxdiag.exe v Programs zoznam.
 2. Kliknite na Displej kartu.
 3. Podľa Zariadeniehľadať programu a Výrobca.
 4. Kliknite na položku Výstupu.


Vlastnosti

ID článku: 2547300 - Posledná kontrola: 11. júla 2011 - Revízia: 0.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Fable III for PC
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbmt KB2547300 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2547300

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com