Fable III pc: etkinleştirme hakkında bilgi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2547316 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makale, pc etkinleştirme için rüya III hakkında bilgi ve nasıl ortak etkinleştirme hataları gidermek sahiptir.

Daha fazla bilgi

Rüya III kullanılmadan önce Internet'e bağlanarak etkinleştirilmelidir. Oyun etkinleştirme yüklendikten sonra oluşur. İlk Internet bağlantısı, lisans geçerliliğini doğrulamak için SecuROM veritabanına bağlanmak için gereklidir. Lisans doğrulandıktan hemen sonra Internet bağlantısı olmadan herhangi bir anda oynayabilirsiniz. Bu işlem yinelenir oyunun RE-installation gerektirir.

Not: SecuROM bir korsanlık önleme uygulamasıdır. Bu uygulama, rüya III Kurulum sırasında bilgisayarınızda ek bileşenleri yükleyebilir. Yüklemek ya da oyun oynamak oyun korumak için herhangi bir kopya koruma ile değiştirme veya yeniden adlandırma, oyunun çalıştırılabilir sorunlarına neden olabilir.

Sorular ve yanıtlar bazı yaygın hata iletileri SecuROM ve etkinleştirme için ziyaret edin Windows için oyunlar – isteğe bağlı Canlı Oyunlar: SecuROM SSS
Etkinleştirme işlemi:

Oyun etkinleştirme yüklendikten sonra oluşur.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
1. Rüya III'ı ilk başlattığınızda göreceğiniz bir Hoş Geldiniz ekran. Tıklatın Sonraki.
Bu resmi kapatBu resmi aç
X
2. Bilgilerinizle oyunlar için Windows Marketplace'den yüklüyorsanız, girdiğiniz ürün anahtarı etkinleştirme ekranı görmelisiniz. Kutulu Ürün yüklüyorsanız, 25 –digit ürün anahtarını girmeniz gerekir.

Ürün anahtarınızı bulamazsanız veya hata iletisi alırsanız, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi tıklatın:

2547336 Fable III pc hatası: "etkinleştirme işlemi devre dışı sonlandı"

3. Tıklatın Etkinleştirme.
x
Bu resmi kapatBu resmi aç
2547314
Etkinleştirme işlemi başlar. Başarılı olursa, aşağıdaki iletişim kutusu görürsünüz:

Bu resmi kapatBu resmi aç
2547315Özellikler

Makale numarası: 2547316 - Last Review: 11 Temmuz 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Fable III for PC
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2547316 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2547316

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com