XCON: RID Yöneticisi karışık Exchange sitesinde bir Exchange 2000 Server bilgisayar veya Exchange Server 5.5 bilgisayarını be

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254809 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Her bir Exchange Server 5.5 sitesine veya Exchange 2000 Server Yönlendirme grubu, bir yönlendirme bilgileri Daemon (RID) Yöneticisi ya da Yönlendirme Yöneticisi gerekir. Bu RID Yöneticisi, Exchange Server tüm kuruluş için çoğaltır kalanı için site (veya yönlendirme grubu), yönlendirme tablosu oluşturur. Varsayılan olarak sitedeki ilk Exchange Server bilgisayarına RID yöneticisidir. Bir Exchange 2000 Server bilgisayarı siteye katıldığında, RID yöneticisinin bir Exchange 2000 Server bilgisayar veya bir Exchange Server 5.5 bilgisayarı yapabilirsiniz. Bu makalede, bu seçenek etkilerini açıklar.

Daha fazla bilgi

Bazı varolan bir Exchange Server kuruluşlar "adres alanını yerel yönlendirme Grup veya yerel sunucu için bu yolu görünürlüğünü sınırlayan bir bağlayıcı kapsamı". Bir Exchange Server 5.0 ve Exchange 2000 tanımadığı 5.5 kavramı "Kapsayan" olur. Bu nedenle, the Exchange 2000 tarafından oluşturulan ağ geçidi adresi yönlendirme tablosu (GWART) Exchange Server 5.0 ve 5.5 bilgisayarlar için doğru değil.

RID yöneticisini, karma bir Exchange 2000 ve Exchange Server 5.5 sitesine bir Exchange 2000 Server bilgisayar olması gereken tek, varolan bir Exchange Server 5.5 RID Yöneticisi bilgisayar Exchange 2000'e yükseltmeden veya el ile RID yöneticisini Exchange Server 5.5 sürümü Exchange Server Yöneticisi programını kullanarak belirlediğiniz zamandır.

Administrator programını Exchange Server 5.5 sürümünde, RID Yöneticisi Site Addressing özelliklerinde Genel sekmesinde seçebilirsiniz. GWART her zaman, karma bir sitede Active Directory'ye çoğaltılır. Ana monitör LegacyGwart nesne RID.

Site topolojinizi Exchange 2000 Yönlendirme düzenine daha yakın oluncaya kadar RID Yöneticisi sunucusu bir Exchange Server 5.5 bilgisayarı olmalıdır. Daha fazla bağlayıcı, Exchange 2000 Server bilgisayarlarını ve Exchange Server 5.5 bilgisayarı varsa, RID Yöneticisi sunucusu bir Exchange Server 5.5 bilgisayarı olması gerektiğini izlemek için iyi bir kural olur. Kapsam içinde izin verilmeyen adres alanlarını, RID Yöneticisi sunucusu bir Exchange Server 5.5 bilgisayarı olması daha önemlidir.

Özellikler

Makale numarası: 254809 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB254809 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254809

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com