XFOR: Služba Internet Mail Service nelze generovat o nedoručení odesílateli

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 254893 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odeslání e-mailové zprávy neplatný název domény obsahující koncovou mezeru (například SMTP:joeuser@invaliddomain.com), non-delivery report (zpráva o NEDORUČENÍ) označující neplatná hostiteli generováno podle očekávání. Ale pokud klepnete na tlačítko Odeslat znovu, není přijímat další zprávu o NEDORUČENÍ. Místo toho služba Internet Mail Service protokoluje události 4120 chybová zpráva a přesune zprávu do složky archivu:
Typ události: Chyba
Zdroj události: MSExchangeIMC
Kategorie události: Interní zpracování
ID události: 4120
Datum: 1/11/2000
Čas: 3: 17: 57 PM
Uživatel: N/A
Počítač: BACON610
Popis:
Z procesu vytváření oznámení o doručení nedodržení odesílatele zprávy, došlo příčinou oznámení být přerušena. Odesílatel nebyl informován jeho původní zpráva nepodařilo doručit.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
191914XGEN: Jak získat nejnovější aktualizaci Exchange Server 5.5 Service Pack
Následující soubory jsou k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
x 86:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q248838enga.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny tohoto souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5 s aktualizací Service Pack 3. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 254893 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB254893 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:254893

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com