XFOR: Internet Posta Hizmeti'ni göndereni edilemedi raporu üretmek Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 254893 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

(Örneğin, SMTP:joeuser@invaliddomain.com) sonunda boşluk içeren bir geçersiz etki alanı adı için bir e-posta iletisi gönderirseniz, geçersiz bir ana bilgisayar bildiren bir teslim edilemedi raporu (NDR) beklendiği gibi oluşturulur. Ancak, Yeniden Gönder'i tıklatırsanız, ek bir NDR iletisi almazsınız. Bunun yerine, ınternet posta hizmeti olay 4120 aşağıdaki hata iletisini günlüğe kaydeder ve iletiyi arşiv klasörüne taşınır:
Olay türü: hata
Olay kaynağı: MSExchangeIMC
Olay kategorisi: İç işlem
Olay KIMLIĞI: 4120
Tarih: 1/11/2000
Süre: 17: 57 15:
Kullanı.: Yok
Bilgisayar: BACON610
Açıklama:
Bir iletinin göndereni başarısızlığı teslim bildirim oluşturma işlemi, bildirimi iptal neden bir hata oluştu. Gönderenin kendi özgün iletinin teslim edilmesi başarısız oldu bilgilendirildi değil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır Service Pack 3. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 254893 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB254893 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:254893

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com